Battlefield 4 - כל העדכונים כאן. - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 - כל העדכונים כאן.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^

bf3_1920_1200.gif

בקיצור יש לך כרטיס מסך של NVIDIA ואתה מפחד ש ימנעו מהם לראות את הקוד עד יציאת המשחק כמו שקרה עם TR :P

דרך אגב, הדמו שראינו פעל עם מחשב שכלל את ה HD 7990

http://www.fudzilla.com/home/item/30896-battlefield-4-gets-an-impressive-17-minutes-gameplay-trailer

האם זה רמז לכך שAMD יחלקו גם את המשחק הזה? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, קנייה מוקדמת של המשחק כולל חבילה (בודדת, כניראה) של גרסאת הפרימיום :)

אוחחח די עם זה כבר-

זה לא קשור לפרימיום,זו רק חבילת הרחבה מתנה, הPREMIUM שרשום שם זה לא הPREMIUM שאתה חושב שזה.

זה בדיוק כמו הLIMITED EDITION עם הBF3 שקיבלת את B2K מתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיות בהבנת הנקרא ?

ברור שהכוונה שלי להרחבה בודדת ולא לגירסאת פרימיום מלאה כמו BF3

"חבילה" הכוונה להרחבה, אבל משום מה רשמתי חבילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Klaytonמה רצית להציג בתמונה ?

אני רואה ומעריך (גם מנסיון) שאותם כרטיסים יתקשו להשאר מעל 60 FPS עם BF4 לעצם ציונם בBF3 .יש מאוד בילבול/זילזול עם כל הגרפיקה.נכון ..היא מזכירה והיא לא מהפכנית אך היא הרבה יותר מרשימה.כנסו שנייה לסינגל בשביל להיזכר ותראו את ההבדל הרב.

אגב הציונים לא משקפים את כל האמת. לי עם 660TI לרוב יש מעל 60 FPS . מספיק להיות בקטעי אקשן ויש לפעמיים ירידה מתחת ל60FPS ..מצריך להתפשר בהגדרות. בסינגל אפשר לשרוד גם עם 40 FPS אבל אפילו בקטעים בודדים מתחת ל60 במולטי זה אינו שייך .. ופוגע כשחקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Klaytonמה רצית להציג בתמונה ?

אני רואה ומעריך (גם מנסיון) שאותם כרטיסים יתקשו להשאר מעל 60 FPS עם BF4 לעצם ציונם בBF3 .יש מאוד בילבול/זילזול עם כל הגרפיקה.נכון ..היא מזכירה והיא לא מהפכנית אך היא הרבה יותר מרשימה.כנסו שנייה לסינגל בשביל להיזכר ותראו את ההבדל הרב.

אגב הציונים לא משקפים את כל האמת. לי עם 660TI לרוב יש מעל 60 FPS . מספיק להיות בקטעי אקשן ויש לפעמיים ירידה מתחת ל60FPS ..מצריך להתפשר בהגדרות. בסינגל אפשר לשרוד גם עם 40 FPS אבל אפילו בקטעים בודדים מתחת ל60 במולטי זה אינו שייך .. ופוגע כשחקן.

נראה שאתה צודק, אבל מי אמר שאי אפשר לעשות משחק עם גרפיקה מרשימה ושגם באותו הזמן ירוץ על כרטיסים בקצב FRAME בריא ?

הכל תלוי באופטימיזציה , בכתבות שקראתי היום הם אמרו (מקווה שזה יהיה נכון) שהם עובדים המון על הקטע של אופטימיזציה, זה א.

ב. לפי הסינגל - נראה שעדיין אין הבדל ענק בגרפיקה, יכול להיות שהסיפור יהיה שונה במולטי כמו שאנחנו מכירים, אבל כמו שאמרת - לא משהו מהפכני

וג. השנה לא יהיו כרטיסים HIGH END חדשים - אז איכשהו המשחק חייב לרוץ טוב על הדור הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקצב FRAME בריא?
בהחלט ..במיוחד בסינגל .. שמתחת ל60 FPS ניתן לשרוד.אך במולטי זה אחרת. .מי שזה מפריע לו יצטרך להתפשר.

גרפיקה במולטי,שינויים אם יהיו ..אז בטח קלים. הם ציינו שהפעם הם נותנים יותר יחס על משחקיות. בלי קשר שהגרפיקה נהדרת (מתחבר יותר מאשר לקרייסיס 3 ).

בקיצר ימים יגידו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Shadow-היה לך מקומות מתחת ל60 FPS בשיא ההגדרות +AA4 בקרייסיס 3?

היה בטח, האמת בקושי נגעתי במשחק הזה למרות שקניתי אותו, פשוט פספוס ובזבוז כסף...

המשחק הזה כבד יותר מדי - כהרגלו של המנוע CRYENGINE

את Frostbite אני אוהב הרבה יותר, גם מציג גרפיקה מרשימה, וגם רץ מעולה על הכרטיס מסך - ממוצע 60 FPS וגם מגיע ל 80

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

עזבתי את המשחק באמצע 8) .דווקא די הסתדרתי ,על ידי הורדה למדיום של שני הגדרות ובלי AA רקFXAA.אין כזה שינוי בגרפיקה.המשחק הזה נראה טוב גם בלי (AA) מאשר BF3 .

בBF3 ,ממוצע של 60? בגלל זה אני אומר שעם BF4 זה לא יהיה המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...