מחשב גיימינג - 8,000 ש"ח ללא ציוד היקפי - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב גיימינג - 8,000 ש"ח ללא ציוד היקפי

BlindFaith

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז יש טעות באתר של tms כי שם לא רשום שהוא תומך

לא יודע אם טעות, זה פשוט לא רשום....בערך כמו 90% ממלאי המוצרים שלהם (אולי אני קצת מפריז), לא רשומים הנתונים הטכניים המלאים (אם בכלל).

אישית אני משתדל לא להסתמך על הנתונים באתר המכירות\חנות, אתר היצרן\ביקורת הרבה יותר מועיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד:

[..] INTEL 3770K : IVY BRIDGE, CORE I7, S1155, 3.5Ghz - TRAY ₪1633

לוח אם:

[..] GIGABYTE GA-Z77X-UP4 TH ₪1049

זיכרון:

[..] G.SKILL 16GB (4X4GB) DDR3 1866 CL9-10-9-28 - RipjawsZ ₪797

כרטיס מסך:

[..] GAINWARD GTX670 2GB GDDR5 - RETAIL - לרוכשי מחשב חדש מעל 5000 ש"ח ! ₪2084

צורב DVD:

[..] LG DVDRW GH-24NS70 X24 - BLACK - SATA - זמין במלאי ₪113

מארז:

[..] COOLERMASTER HAF-X w/o PSU ₪983

ספק כוח:

[..] SEASONIC 850W : SS-850HT ₪555

קרור למעבד:

[..] NOCTUA NH-D14 LGA2011 ₪343

דיסק קשיח:

[..] BLACK 1TB SATA3 - זמין במלאי ₪486

מחיר סופי כולל מע"מ: ₪8043

מה לגבי משהו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כרטיס מסך בודד או שמדובר על מערך?

אם מדובר בבודד, אזי שלא.

במפרט החלקי שמוצג לעיל יש זוג 670 GTX

נכון שאצלך יש כרטיס מסך כפול אבל כל השאר ברמה הרבה פחות טובה, אין לך למעבד, המארז גנארי לחלוטין, הזיכרון באיכות הרבה פחות טובה ממה שאני נתתי, הדיסק הקשיח הוא SATA2, אני יכול להבין מערך שהוא כולו סביר אבל אתה הקרבת הרבה בשביל כרטיס מסך כפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שאצלך יש כרטיס מסך כפול אבל כל השאר ברמה הרבה פחות טובה, אין לך למעבד, המארז גנארי לחלוטין, הזיכרון באיכות הרבה פחות טובה ממה שאני נתתי, הדיסק הקשיח הוא SATA2, אני יכול להבין מערך שהוא כולו סביר אבל אתה הקרבת הרבה בשביל כרטיס מסך כפול.

כרטיס המסך איננו כפול, כדוגמת GTX 690, מדובר, שוב, על כמות.

לגבי למעבד, ישנו, קרא שוב.

מארז ה-R4 הוא מארז ג'נרי? :yelclap: אתה ענק, הרשמת אותי.

הזיכרון פחות איכותי? הכיצד?

למען האמת לא הקרבתי דבר עבור ביצועי המערכת כמכלול,

מארז ב-1000 ש"ח ממש ישפר את ביצועי המערכת הן ביישומים והן במשחקים פלאים, אתה גאון,

בנוסף כנראה לא קראת את השאלון של פותח האשכול, הוא ציין כי הוא איננו מעוניין ב-OC למעבד, כך שהמעבד שבחרת איננו נחוץ, כמו כן גוף הקירור.

המפרט שלך, עם כל הכבוד, פשוט לא משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס המסך איננו כפול, כדוגמת GTX 690, מדובר, שוב, על כמות.

לגבי למעבד, ישנו, קרא שוב.

מארז ה-R4 הוא מארז ג'נרי? :yelclap: אתה ענק, הרשמת אותי.

הזיכרון פחות איכותי? הכיצד?

למען האמת לא הקרבתי דבר עבור ביצועי המערכת כמכלול,

מארז ב-1000 ש"ח ממש ישפר את ביצועי המערכת הן ביישומים והן במשחקים פלאים, אתה גאון,

בנוסף כנראה לא קראת את השאלון של פותח האשכול, הוא ציין כי הוא איננו מעוניין ב-OC למעבד, כך שהמעבד שבחרת איננו נחוץ, כמו כן גוף הקירור.

המפרט שלך, עם כל הכבוד, פשוט לא משתלם.

אני אחרוג ממנהגי לענות לטרולים בפורומים רק הפעם

בין אם הוא טען שהוא רוצה OC או לא, לתת לו למעבד שבעצם לא קיים (כי זה בדיוק מה שנתת עם מעבד ב-44 ש"ח שאני משוכנע ב-1000% שבמחשב האישי שלך אין כזה, אבל תתקן אותי אם אני טועה איזה למעבד יש לך במחשב שלך)

עם שהוא לגמרי בכל מבדק Benchmark שתציג לי שמה שנתת הוא כמובן לא רע אבל הוא לא בכלל באותה רמה של ה-Ripjaws.

עם דיסק קשיח שוב ברמה פחות טובה עם ביצועים הרבה פחות טובים.

עם שוב (אני רואה פה מוטיב חוזר) ברמה פחות טובה לחלוטין אפילו מהצעה האישית שלו.

המעבד נכון שלא חייב K אבל זה משאיר לו את האופציות פתוחות לעתיד בהבדל של 200 שקל וזה עדיף לחלוטין.

כל זה בשביל 2 , אם אתה חושב שזה שווה את זה אבל כל הכבוד לך, אני לגמרי חושב שלא.

אה והמארז שלך + הספק כוח זה גם 1000 שקל זה אני כנראה מפספס את הנקודה שלך איפשהו, וכן גם המארז פחות טוב מ-HAF X, סורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחרוג ממנהגי לענות לטרולים בפורומים רק הפעם

בין אם הוא טען שהוא רוצה OC או לא, לתת לו קירור למעבד שבעצם לא קיים (כי זה בדיוק מה שנתת עם קירור מעבד ב-44 ש"ח שאני משוכנע ב-1000% שבמחשב האישי שלך אין כזה, אבל תתקן אותי אם אני טועה איזה קירור למעבד יש לך במחשב שלך)

עם זיכרון שהוא לגמרי בכל מבדק Benchmark שתציג לי שמה שנתת הוא כמובן לא רע אבל הוא לא בכלל באותה רמה של ה-Ripjaws.

עם לוח אם שוב (אני רואה פה מוטיב חוזר) ברמה פחות טובה לחלוטין אפילו מהצעה האישית שלו.

המעבד נכון שלא חייב K אבל זה משאיר לו את האופציות פתוחות לעתיד בהבדל של 200 שקל וזה עדיף לחלוטין.

כל זה בשביל 2 כרטיסי מסך, אם אתה חושב שזה שווה את זה אבל כל הכבוד לך, אני לגמרי חושב שלא.

אה והמארז שלך + הספק כוח זה גם 1000 שקל זה אני כנראה מפספס את הנקודה שלך איפשהו, וכן גם המארז פחות טוב מ-HAF X, סורי.

בכל מקרה שזה שאתה חושב שזה לא שווה 2 כרטיסי מסך על ה"פשרות" כפי שאתה מכנה אותם (על אף שגם אני חושב שאתה טועה וסתם מביא חלקים יקרים בלי לראות שום הבדלים בביצועים, והR4 מארז מעולה) זה בסדר, אבל פותח הדיון ביקש במפורשות 2 כרטיסים במערך SLI ואתה מביא לו אחד.

את המפרט שהבאת שמור לעצמך ולצרכים שלך, לפותח הדיון יש צרכים אחרים, והמפרט שהוצע לו פה ע"י douglasquaid הוא מפרט טוב שעונה לצרכים שלו.

douglasquaid , מה שכן הייתי עושה זה רק מחליף לו את הכרטיסי מסך לגרסא הזו שיותר זולה ב-200 שקל בערך, כשקונים שני כרטיסים ההפרש כבר גדל ל-400

- http://www.tms.co.il/product/11823

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טרול לא טרול המפרט של douglasquaid בנוי בצורה מאוזנת ונכונה בעשר מונים מהמפרט שלך.

מלבד זה שיש את ה-670 של gb בקניית מחשב חדש ב1740.

חצי מהחלקים במפרט האחרון מיותרים וכל הטענות על זה שהם יותר ״טובים״ הם טיפשיים ואין לי מושג מאיפה קיבלת את הביטחון לדבר

כאלו שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין אם הוא טען שהוא רוצה OC או לא, לתת לו קירור למעבד שבעצם לא קיים (כי זה בדיוק מה שנתת עם קירור מעבד ב-44 ש"ח שאני משוכנע ב-1000% שבמחשב האישי שלך אין כזה, אבל תתקן אותי אם אני טועה איזה קירור למעבד יש לך במחשב שלך)

אל תמהר לזלזל בקירור הסטוק של אינטל, הוא עושה את העבודה, ויחזיק את המעבד בעומס מלא מבלי להגיע לתקרת החום הקריטית שלו\TJ Max.

זה לא אומר שקירור הסטוק הוא עדיף על גוף קירור צד שלישי, אלא שוב, הוא יעשה את הדרוש ממנו.

עם זיכרון שהוא לגמרי בכל מבדק Benchmark שתציג לי שמה שנתת הוא כמובן לא רע אבל הוא לא בכלל באותה רמה של ה-Ripjaws.

הבדל הביצועים בין קיט של 800 ש"ח למודול זיכרון כזה או אחר בעל נתונים דומים\זהים נמצא יותר בתעתועי הדימיון שלך,

ומבוסס יותר על הצבע האדום של הזיכרונות והשפעתו על הרציונל שלך.

במבחני העולם האמיתי, משמע משימות יום יומיות, הבדלי הביצועים יהיו זניחים דיים, כך שלא יצדיקו את פערי המחירים,

גוגל הוא חברך, חפש memory roundup, יש ביקורות\השוואות בשפע, וכפי שתיווכח, פערי המחירים לא משקפים את הבדלי הביצועים.

ביקורת יחידה מני רבות

http://hothardware.com/Reviews/QuadChannel-DDR3-Memory-RoundUp/?page=3

שוב, אתה כנראה מבסס את הקביעה הזאת על סמך הצבעים והתמונות שעל האריזה,

להגיד על הקשיח שהוצע במפרט כי הוא "ברמה פחות טובה" יחייב את הקורא הממוצע להסיק כי גם ההצעה שלך "ברמה פחות טובה"

מדובר על קשיחים מאותו היצרן, בעלי תמיכה ב-SATA 3 וכל המגדנות שמסביב....חוץ מהיותם שייכים לסדרות אחרות, הבדלי הביצועים לא גדולים כפי שאולי היית רוצה.

(למרות שביננו גם אתה אמור לדעת ש-SATA 3 בכוננים קשיחים הוא גימיק ותו לא, מאחר ובין כה וכה אין כונן מכני שהגיע לשיא היכולת של תקן ה-SATA 2, גם לא כונני 15,000 RPM, חפש ביקורות...יש בעשרות מונים)

השוואה לדוגמה

http://uk.hardware.info/comparisontable/products/108062-95521

עם לוח אם שוב (אני רואה פה מוטיב חוזר) ברמה פחות טובה לחלוטין אפילו מהצעה האישית שלו.

שוב, אולי אתה לא מודע לכך, אבל תג המחיר איננו זה שקובע את יתרונותו של רכיב כזה או אחר.

ה-GA-Z77X-UP4 TH, אף על פי היותו לוח טוב, פשוט לא רלוונטי, ובעל תוכנות שמייקרות אותו, ופשוט לא בעלות ערך\שימוש למבקש המפרט...

חוץ מזה, הלוח הזול ביותר שיתמוך ב-x8/x8 יהיה מצוין, מה שה-MSI עושה נאמנה, ולא גורע מאומה מדרישות פותח האשכול.

ופה הטעות שלך, אל תקבע מה טוב ללקוח על סמך ההעדפות שלך, פשוט לא עושים זאת וזה לא עובד ככה.

זה הכסף שלו, וניתן לייעד את ה~200 ש"ח הללו לעוד מספר לא מבוטל של דברים.

כל זה בשביל 2 כרטיסי מסך, אם אתה חושב שזה שווה את זה אבל כל הכבוד לך, אני לגמרי חושב שלא.

אין פה משחקי כבוד,

לעבודה עם שלושה מסכים זה MUST, ואם אתה לא מבין זאת, קשה לי לראות את המשך תרומת המלל שלך לאשכול הזה.

יפה שהצלחת לעשות את ההפרדה בין מארז פלוס ספק ב-1000 ש"ח, לעומת מארז בלבד ב-1000 ש"ח

כפיים.

douglasquaid , מה שכן הייתי עושה זה רק מחליף לו את הכרטיסי מסך לגרסא הזו שיותר זולה ב-200 שקל בערך, כשקונים שני כרטיסים ההפרש כבר גדל ל-400

- http://www.tms.co.il/product/11823

תודה רבה על תשומת הלב, מודה לך.

אני פשוט צריך מפרט שאפשר להריץ עליו משחקים ברמה הכי גבוהה בכמה שנים הבאות ויהיה לו תמיכה ב-3 מסכים

הצעת מפרט אפשרי.

שדרוגים אפשריים, לא חובה כלל.

ניתן לשפר את גוף הקירור למעבד אם אתה חפץ בכך או לחלופין את נפח הזיכרון במערכת או לשדרג את כונן ה-SSD לדגם ה-PRO שלו (מהיר יותר כן, לא בהכרח משתלם יותר)

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il

מעבד:

Intel Quad-Core i7 3770 3.4Ghz HyperThreading 8MB Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪1429

קירור למעבד:

Intel Original 1155 ליבת נחושת - עד 95W

כמות: 1 - מחיר: ₪44

לוח אם:

MSI Z77A-G45 Sata3 Usb3 VGA/DVI/HDMI

כמות: 1 - מחיר: ₪648

מארז:

Fractal Design Define R4 - Black + Seasonic M12II-750- בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪999

זיכרון:

Corsair 8Gb CMV8GX3M1A1600C11 CL11

כמות: 1 - מחיר: ₪299

קשיח למחשב שולחני:

Samsung 120GB 2.5" SSD 840 Series - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪490

קשיח למחשב שולחני:

WD 1TB Sata3 Caviar Blue 1TB Platter

כמות: 1 - מחיר: ₪362

כרטיס מסך:

Gigabyte GTX670 2GB WIND FORCE 2 - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 2 - מחיר: ₪1740

כונן אופטי:

LG DVD-RW x22 Dual Layer Sata Black

כמות: 1 - מחיר: ₪110

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪7861

המחירים כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 7704 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/d27va4kw

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח השירשור, בהשוואה למפרט שהבאת אם כבר אתה מגיע לניצול התקציב המקסימלי, המפרט מעליי חזק בהרבה ובנוי גם בצורה חכמה יותר

מהמפרט שהוצע לך, תעתיק את המפרט הנ״ל ותבקש הצעה למפרט דומה ככל הניתן ברכיבים ובמחירים ותעדכן פה. אם תצליח להשיג מה טוב, אם

לא תעשה חשבון איפה הכי כדאי לך לקנות, אם אתה מקבל הנחה נוספת על המעבד מה טוב זה רק יוזיל עלויות.

אין לך בעיה עם VT ב-3770 הוא תומך, אולי שווה לשקול הוספת סטיק נוסף של 8 ג׳יגה לטובת העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות והעזרה. אני אמשיך לעשות פינג פונג עם המפרטים עד שאני אשב על משהו שנוח לי איתו. במידה ואני אצטרך עוד עזרה אני אבקש.

רק לא הבנתי כ״כ מה זה VT.

נ.ב: שכחתם להוסיף כרטיס , אבל זה באמת טריוויאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות והעזרה. אני אמשיך לעשות פינג פונג עם המפרטים עד שאני אשב על משהו שנוח לי איתו. במידה ואני אצטרך עוד עזרה אני אבקש.

רק לא הבנתי כ״כ מה זה VT.

נ.ב: שכחתם להוסיף כרטיס , אבל זה באמת טריוויאלי.

VT = וירטואליזציה, גגל את זה.

לגבי כרטיס מסך, TMS הם לא הכתובת, את הכרטיס תצטרך לרכוש בנפרד, ולבצע השוואות לאחד שיעשה את העבודה לדרישות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VT = וירטואליזציה, גגל את זה.

לגבי כרטיס מסך, TMS הם לא הכתובת, את הכרטיס תצטרך לרכוש בנפרד, ולבצע השוואות לאחד שיעשה את העבודה לדרישות שלך.

למה לא? אחריות גרועה? רכיבים גרועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...