מה עדיף??? HTC ONE או גלאקסי S4 ??? - עמוד 10 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף??? HTC ONE או גלאקסי S4 ???

puvsc

Recommended Posts

• תגובות 315
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן, במעבד של קוואלקום יש תמיכה בכל רשתות ה LTE. במעבד של סמסונג אין תמיכה כלל ב LTE.

פירוט הגרסאות:

GT-I9500 – International Galaxy S4 with no LTE and with 5 Octa 1.6GHz CPU

GT-I9505 – International S4 with LTE and Qualcomm Snapdragon 600 1.9GHz CPU

GT-I9508 – Chinese version of the S4

SHV-300 – Korean Version for SK Telecom/KT/LG Telecom with LTE and Qualcomm Snapdragon 600 1.9GHz

SCH-I545 – Verizon US S4 with LTE and Qualcomm Snapdragon 600 1.9GHz

SPH-720 – Sprint US S4 with and Qualcomm Snapdragon 600 1.9GHz

SGH-I337 – AT&T US Galaxy S4 with and 600 1.9GHz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה. אתה יכול להעריך מתי זה מתאפשר בד"כ?

ובלי קשר, האם אתה סגור על הHTC?

להעריך אני לא יכול, זה תלוי רק בסמסונג - מתי שהם יכריזו באופן רשמי על מחירים (הכתבה שפורסמה פה מבוססת על שמועות לפי מה שהבנתי). אני מעריך שזה יקרה בשבועות הקרובים.

כן, הזמנתי כבר את ה . אמור להישלח ב 27.03.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה זה אומר לגבי הגרסאות של ? אם לONE יש גרסה ישנה יותר ולSG4 יש גרסה הכי עדכנית, מתי הONE יעודכן בחדשה?

אין עם זה עיכובים אינסופיים? (בגלל SENSE שלוקח זמן עד שHTC מזיזים תתחת בלעדכן), אשמח להסבר קצת יותר מלומד משלי ;)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לסמסונג לוקח הרבה זמן לעדכן את ה Touchwiz. אבל יש תמיד אפשרות להתקין ROM צד ג' כמו cyanogen. זו בעצם גירסת אנדרואיד שמבוססת על AOSP (אנדרואיד הכי בסיסי כמו שיש ב nexus) ומפותחת על ידי מפתחים עצמאיים. מכיוון שהם לא צריכים להתאים את כל התוכנות של היצרנית, הם מסוגלים להוציא גירסאות הרבה יותר מהר מהיצרנית עצמה. אני יכול לתת כדוגמא את ה S1 שיש לי עכשיו, שיצרו לו כבר Jellybean 4.2.2 שעובד מהר יחסית, למרות שמבחינת היצרנית הגירסא האחרונה שיצאה לטלפון שלי היא 2.2.

החיסרון הוא שבשידרוג לROM צד ג' אתה כנראה תאבד את כל התכונות שייחודיות לאותו מכשיר - לדוגמא Zoe ב , או כל המחוות של המצלמה הקידמית ב S4.

אני תמיד הייתי על ROM כזה כי אני פשוט לא יכול לסבול את Touchwiz. דווקא Sense 5 נראה לי נחמד אז אני רוצה להיות איתו קצת לפני שאני מחליט אם אני רוצה להישאר איתו. אבל אם הייתי קונה S4 לא הייתי נשאר לרגע על הגירסא של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לסמסונג לוקח הרבה זמן לעדכן את ה Touchwiz. אבל יש תמיד אפשרות להתקין ROM צד ג' כמו cyanogen. זו בעצם גירסת אנדרואיד שמבוססת על AOSP (אנדרואיד הכי בסיסי כמו שיש ב nexus) ומפותחת על ידי מפתחים עצמאיים. מכיוון שהם לא צריכים להתאים את כל התוכנות של היצרנית, הם מסוגלים להוציא גירסאות הרבה יותר מהר מהיצרנית עצמה. אני יכול לתת כדוגמא את ה S1 שיש לי עכשיו, שיצרו לו כבר Jellybean 4.2.2 שעובד מהר יחסית, למרות שמבחינת היצרנית הגירסא האחרונה שיצאה לטלפון שלי היא 2.2.

החיסרון הוא שבשידרוג לROM צד ג' אתה כנראה תאבד את כל התכונות שייחודיות לאותו מכשיר - לדוגמא Zoe ב , או כל המחוות של המצלמה הקידמית ב S4.

אני תמיד הייתי על ROM כזה כי אני פשוט לא יכול לסבול את Touchwiz. דווקא Sense 5 נראה לי נחמד אז אני רוצה להיות איתו קצת לפני שאני מחליט אם אני רוצה להישאר איתו. אבל אם הייתי קונה S4 לא הייתי נשאר לרגע על הגירסא של .

זה העניין שאני יודע שלא יהיו לי עצבים לשטויות ששמים על האנדרואיד.. אני די בטוח שארצה אותו נקי. מעניין מה תגיד על הSENSE.

דווקא בעניין הזה אני מעדיף לא לפרוץ ולצרוב, ועד עכשיו הIOS היה לי די נוח חוץ מענייני המדיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כי באייפון אין לך אפשרות להתקין קושחה שלא יוצרה ע"י . כאשר יש לך אפשרות לזה, ואתה גם מקבל עדכונים יותר מהירים וגם טלפון יותר מהיר (כי התוכנות שהיצרניות שמות מאיטות את הטלפון ברמה מסוימת בהשוואה לאנדרואיד נקי), כנראה שתרצה לצרוב בשלב מסוים. מה שטוב שבניגוד לאפל, הם לא מנסים לחסום את זה ואין שום בעיה לעשות root לשום מכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כי באייפון אין לך אפשרות להתקין קושחה שלא יוצרה ע"י . כאשר יש לך אפשרות לזה, ואתה גם מקבל עדכונים יותר מהירים וגם טלפון יותר מהיר (כי התוכנות שהיצרניות שמות מאיטות את הטלפון ברמה מסוימת בהשוואה לאנדרואיד נקי), כנראה שתרצה לצרוב בשלב מסוים. מה שטוב שבניגוד לאפל, הם לא מנסים לחסום את זה ואין שום בעיה לעשות root לשום מכשיר.

כן, אבל אל תשכח שמה שאני אוהב בIOS זה עבודה חלקה, ללא תקיעויות, נפילות ויותר מדי כאב ראש. האם ניתן להגיע למצב דומה באנדרואיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...