נייד לעבודה מהבית ומהמשרד, עד 4000 ש"ח קנייה ב KSP אילת - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד לעבודה מהבית ומהמשרד, עד 4000 ש"ח קנייה ב KSP אילת

rubus

Recommended Posts

לחברי הפורום שלום רב! :)

אני מבקש עזרה במציאת עבור אחותי לצורכי עבודה בעיקר, ומולטימדיה מעט. התקציב הוא אמנם 4000 ש"ח, אך כל חיסכון מחושב יתקבל בברכה. הקנייה תהיה מאחד מסניפי KSP אילת. רמת השימוש שלה במחשב תהיה די בסיסית... השתדלתי לפרט מטה כמה שיותר, ואודה לכם מאד על כל ייעוץ בנושא.

* מטרות המחשב?

עבודה בשירות לקוחות ותמיכה של אתר , הכולל מעבר בין הבית למשרד. בנוסף ייתכנו שימושים כלליים נוספים- עריכת , צפייה בסרטים אך אלו בחשיבות פחותה מהעבודה. בהעדר מחשב נייח, ניתן לאמר שהמחשב יהיה תחנת עבודה ניידת.

* גודל המסך?

15" ומעלה נראה לי הכי מתאים למטרות הללו. זאת משום שכבר קיים נייד 11" ישן מאד שיכול לשמש במקרים של צורך חזק בניידות. הלפטופ ייסחב ברובו לבדו בין מקומות העבודה, ומסך שגודולו והרזולוציה שלו יאפשרו עבודה נוחה בגלישה באינטרנט ועבודה עם כמה במקביל.

* משקל רצוי?

לא כבד באופן בלתי נסבל, אבל כפי שצויין החשיבות למשקל פחותה כי המחשב ייסחב ממקום למקום לבד.

* האם נדרש זמן ארוך (מומלץ להגדיר מהו זמן ארוך לטעמכם)?

רצוי

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? (ESATA, HDMI וכו)

לא, אבל רצוי HDMI

* בלוטות?

לא אם המחשב מאובזר במספיק יציאות נוחות וכדומה.

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? (HDD, SSD, או שילוב - דורש mSata)

חשיבות פחותה, אני מאמין כמעט כל המחשבים בטווח מחירים הזה מגיעים עם כמות מספקת של מקום.

* כונן CD/DVD? צורב?

אין צורך אם יש מספיק יציאות USB

* כונן Bluray?

לא

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ?

לא

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה?

לא

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי?

לא

הערות:

מבחינת חשיבות, בסדר יורד:

1. חיבור איכותי לאינטרנט, מקלדת ומסך נוחים.

2. ביצועים בעבודה המשרדית, פיצ'רים.

3. משקל, .

4. ביצועי מולטימדיה (סרטים, משחקים), עריכת , טוב.

לסיום, מה דעתכם על המחשב הזה של דל http://ksp.co.il/?uin=18216

וזה http://www.zap.co.il/compmodels.aspx?modelid=835006

תודה מראש!

עריכה: אגב הבחירה ב ksp אילת היא בגלל המחירים המוזלים, אך אם יש רכישה אחרת באזור המרכז שיותר משתלמת אני יכול לקנות גם שם.

לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...