האם ניתן למזג שתי מחיצות על דיסק בסדר הפוך? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ניתן למזג שתי מחיצות על דיסק בסדר הפוך?

ha

Recommended Posts

דיסק האיתחול שלי לשעבר היה של 1 TB והורכב משתי מחיצות זהות (C,D). מ"ה שהייתה שם היא 7 64 ביט שהותקנה על D. הייתי רוצה למזג את שתי המחיצות למחיצה אחת אך עדיין לשמור על מערכת ההפעלה שקיימת ועל האפשרות לעלות ממנו. האם זה ניתן? אם לא, האם ניתן להעתיק את D כאימיג' לדיסק אחר ולהחזיר אותו לאחר המיזוג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האפשרות הפשוטה:

ליצור קובץ תמונה של כונן D, לפרמט את שתי המחיצות, לאחד אותם ולחלץ את קובץ התמונה.

האפשרות השנייה:

לבצע איחוד עם תוכנה כמו gparted דרך live cd כלשהו ואז לעשות תיקון ל-. כנראה שתצטרך לבצע תיקון כזה כמה פעמים (כל סשן כזה מתקן

רק דבר אחד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

" תפקידך לדעת ;D

אין לך את הפריווילגיה לחשוב :) "

מנסיון שלי זה בעיתי מאד. לא יעלה.

ולו גם רק מפני שקבצים שלו של איתחול הם על C והוא פורמט !

לפעמים תיקון התקנה עוזר, ולפעמים לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העתקה לבד (העתק הדבק ) לא תעבוד בחיים , מערכת ההפעלה לא תעלה.

בשביל להעתיק חייבים לעשות העתקה מושלמת בעזרת תוכנה כלשהי (אולי יש פקודות שאפשר לרשום ב cmd , אבל זה בטוח יהיה מסובך יותר). אני אישית משתמש ב norton ghost , כי יש תוכנות אחרות שניסיתי והן נכשלו בהעתקה.

אחרי השימוש צריך בדרך כלל לעשות תיקון פשוט.

אני משתמש בזה בשביל להעתיק כונן לכונן אחר , חדש.

אז אתה יכול להעתיק לכונן אחר שיש לו מספיק נפח , לאחד את הכונן שלך , ואז להעתיק בחזרה לכונן שלך.(מה שגיל אמר).

אם מחיצה אחת ריקה , אז אין בעיה לשלב ביניהן , פשוט תמחק את המחיצה ותגדיל את המחיצה השנייה של הווינדוס למקסימום.

אם אתה לא יכול למחוק את המחיצה , אז אתה בבעיה , כי אם תנסה לשלב ביניהן , אתה עלול לאבד קבצים (כמעט בטוח שזה יהרוס משהו , אל תנסה).

בכל מקרה לפני שאתה עושה ניסויים , תגבה את כל הקבצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הקבצים החשובים באמת אני לא יכול לגבות... מה שחשוב לי הוא קבצים כגון Application data וכדומה שללא מערכת ההפעלה הם חסרי ערך.

אני חושב שאבצע את מה שכתב Henry55 באמצעות הנורטון (ד"א, איזו גירסה מתאימה ל WIN7 64 ביט?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא ב D כי הותקנה על המחיצה השניה.

7 כמעט תמיד יציג עצמו כעל C . וגם 8 ככה.

כבר לא זוכר מתי ולמה אבל היה לי גם 7 שהציג עצמו על E . אולי בבטא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו, התקנתי את WIN7 מתוך ה כמערכת הפעלה נפרדת (לא כשידרוג). כדי לבצע הפרדה מלאה ככל האפשר התקנתי את ה WIN7 בדיסק (מחיצה) D. כבר הרבה זמן שאני לא משתמש ב כך שהוא זניח, הייתי שמח להפוך את D ל C כך שמיזוג מחיצות (בעזרת מ"ה) היה פשוט הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...