סקר מקדים - קנייה קבוצתית של כונני SSD לשוק הביצועים הגבוהים - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר מקדים - קנייה קבוצתית של כונני SSD לשוק הביצועים הגבוהים

Tzach_n

באיזה כונן SSD לשוק הביצועים הגבוהים תהיו מעוניינים?  

1383 הצבעות

1. 1. באיזה כונן SSD לשוק הביצועים הגבוהים תהיו מעוניינים?

• Samsung 840 Pro 128GB
    • Samsung 840 Pro 256GB
    • Samsung 840 250GB
    • Samsung 840 128GB

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בדרך כלל מכירות כאלה (עם הנחות כאלה..) הן על בסיס מזומן ואין אפשרות לתשלומים, ואפילו לא לצ'ק מזומן (!)

אלה מחירים כל כך נמוכים ומרווחי הרווח של החנויות אפסיות. כל תשלום אחר ממזומן הוא הפסד במחירים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שכמות ההצבעות גדלה אני כל הזמן צריך לעדכן את קיריל בכמויות. עכשיו כבר יש לנו כמות מתעניינים גדולה הרבה יותר.

בגדול ביום חמישי המחיר עדיין עמד על 620 ש"ח לדגם ה-128GB פרו ו-1100 לדגם ה-256GB פרו.

עכשיו יש לנו גם 11 יחידות של 840 רגיל והתמונה משתנה פה.

עדכונים בקרוב, קחו בחשבון שיש לי גם עבודה ואני לא יכול להתעסק בזה 100% מהזמן, אז קצת סבלנות בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להוריד אותי מהרשימה, רציתי לסיים עם זה היום וקניתי כבר מחשב שלם עם המחיר של 840 הרגיל למחשב חדש 490 ש"ח, תודה על המאמץ בכל אופן מאמין שתשיגו אחלה מחירים, בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים סליחה על העיכוב היה לנו חג עמוס ולא היה לי זמן בכלל להתעסק עם זה. אני אנסה לעשות את המיטב בשביל לעדכן אתכם ושהקנייה תצא לדרך כמה שיותר מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

יש התקדמות?

ושוב בנוגע לאחריות על סדרת ה-PRO, האם יש 5 שנות אחריות ולכן כדאי (לדעתי) להשקיע ולקנות אותם בידיעה שימשיכו איתנו למערכת הבאה (+ ביצועים...)?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...