סקר מקדים - קנייה קבוצתית של כונני SSD לשוק הביצועים הגבוהים - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר מקדים - קנייה קבוצתית של כונני SSD לשוק הביצועים הגבוהים

Tzach_n

באיזה כונן SSD לשוק הביצועים הגבוהים תהיו מעוניינים?  

1383 הצבעות

1. 1. באיזה כונן SSD לשוק הביצועים הגבוהים תהיו מעוניינים?

• Samsung 840 Pro 128GB
    • Samsung 840 Pro 256GB
    • Samsung 840 250GB
    • Samsung 840 128GB

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ה 840 הרגיל לא PRO 256GB נמכר ב 800 שקל ברגיל בלי קבוצתית... נראה לי אם תשיג עליו עוד הנחה אז עדיף אותו... ההבדל המשמעותי הוא במהירות כתיבה. אז אם יש הבדל של 400 שקל או יותר במחיר אז עדיף לנו להתעניין ב 840 הרגיל זה הבדל עצום במחיר ביחס לביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות להוסיף את ה-840 הרגיל בנפח 128?

נראה לי שלמשתמש רגיל הוא מספיק מעל ומעבר (אני מודע שזוהי קנייה של "שוק הביצועים הגבוה" אבל כיוון שהקנייה הקודמת לא התקדמה, אולי אפשר לצרף כוננים יותר נגישים, ויהיה מספר קונים פוטנציאליים גדול בהרבה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צח, יכול להיות שעדיף לעשות עוד מכירה פומבית של כונני סטנדרטיים יחד עם כוננים לשוק הגבוה.

אני רואה פה שיש לא מעט ביקוש לכוננים המשתלמים והסטנדרטיים - ובצדק, המחירים עולים כל הזמן.

אני מאמין שמכירה משולבת תניב יותר מכירות (ראה המכירה המוצלחת של הכרטיסי מסך).

אני אישית מעדיף כונן סטנדרטי, כך שאם תכניס כוננים כאלה - אני בפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי חברים, אני אתכם, הוספתי גם דגם 840 רגיל לסקר, אז כרגע אנחנו עומדים על 4 דגמים סהכ.

אם אתם רוצים להריץ את זה, עד סוף השבוע אנחנו צריכים לרכז פה לפחות 50 הצבעות לכל הכוננים יחד, אז קדימה חברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צח, תוכל להוסיף אפשרות לשינוי ההצבעה בסקר, בעקבות הכנסת הכוננים החדשים?

בנוסף גם אני מעוניין לדעת אם סדרת ה-PRO תקבל אחריות של 5 שנים (השקעה לטווח ארוך או לא).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אפשרות לשנות את ההצבעה בסקר לצערי אבל זה לא קריטי אם הקנייה תצא לפועל אני אארגן את הכל באקסל מסודר.

לגבי האחריות 5 שנים אני אבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...