סקר מקדים - קנייה קבוצתית של כונני SSD לשוק הביצועים הגבוהים - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר מקדים - קנייה קבוצתית של כונני SSD לשוק הביצועים הגבוהים

Tzach_n

באיזה כונן SSD לשוק הביצועים הגבוהים תהיו מעוניינים?  

1383 הצבעות

1. 1. באיזה כונן SSD לשוק הביצועים הגבוהים תהיו מעוניינים?

• Samsung 840 Pro 128GB
    • Samsung 840 Pro 256GB
    • Samsung 840 250GB
    • Samsung 840 128GB

Recommended Posts

אז ככה ראיתי שמתארגנת קנייה של SSD בפורום, אבל לא נראה שמשהו זז יותר מדי באיזור שם וזה די תקוע. בכל מקרה אני מעוניין לשאול אתכם אם תהיו מעוניינים בקנייה קבוצתית של כונני SSD שמיועדים לשוק הביצועים הגבוהים.

שני הדגמים שחשבתי עליהם הם:

1. 840 Pro 128GB

2. 840 Pro - 256GB

אם תהיה התעניינות גבוהה אני מתחייב לקחת את הקנייה עליי ולנהל את הכל כמה שיותר מהר.

18.3 - עדכון

נכון לעכשיו 24 מתעניינים, יצרתי קשר עם קיריל מ-TMS ואלו המחירים שקיבלנו כרגע:

625 ש"ח - 128GB 840 Pro (הנחה של כ-9.5%)

1100 ש"ח - 256GB 840 Pro (הנחה של 14%)

אני מאמין שככל שיהיו יותר מצטרפים, המחיר הזה ירד, השאיפה שלי היא להביא את דגם ה-128GB להנחה של 15% לפחות, ההנחה של דגם ה-256GB כבר משתלמת עכשיו לדעתי.

אני כרגע רוצה לעבוד מול TMS, כפי שאתם רואים הם עונים וחוזרים הכי מהר, בנוסף מחיר הפתיחה שראיתי רוב החנויות שראיתי בזאפ ובאתרים אחרים לא משתלם בהשוואה ל-TMS ע"ע אייבורי למשל. אם יש לכם הצעות לחנות אחרת, תציעו פה ואני אשמח לבדוק מולם גם.

19.3 - עדכון 2

עקב ביקוש של כמה משתמשים, נוספו לסקר דגמי 250GB\128GB מסדרת 840 הרגילה לסקר, אני מחכה לראות כמה מתעניינים יש בהם, ובודק עם קיריל מ-TMS לראות מה ניתן להשיג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא חושב שה Vertex 4 הוא כונן ששווה להכניס פה כי אין לו נתח שוק גדול, בנוסף שני הכוננים שהצעתי טובים יותר ממנו.

קדימה חברים תתחילו להראות התעניינות ואני אתחיל להריץ את העניינים, בשביל שנוכל להריץ קנייה צריכים כמה עשרות יחידות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...