איך ה Intel 335? (אני רואה שכולם ממליצים פה על סמסונג) - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ה Intel 335? (אני רואה שכולם ממליצים פה על סמסונג)

Game5

Recommended Posts

בפעם האחרונה, למה אתה מעלה דברים ללא הוכחה. אין הוכחה איזה כונן יותר אמין, אבל נכון להיום אצל עוד לא היו בעיות משמעותיות בדורות האחרונים (שאני יודע עליהם), לאומת זאת במהלך השנים לאינטל לא היו חסרות בעיות (כולל בכונן הזה, למרות שכאן זה פחות משמעותי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אתה מדבר על הוכחות, ומיד מעלה טענה ללא שום הוכחה.

אז תרשה לי גם... הכוננים עם הכי פחות בעיות הם כונני .

את התלונות בפורום זה עליהם אפשר לספור ב 5 אצבעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שמאז הקנייה הקבוצתית עלו כאן לא מעט טענות עליהם...

לי אישית אין ניסיון עם כוננים רבים של אינטל (רק ה-520, אבל הוא לא היה שלי, אז אין לי דעה בנושא).

מצד סמסונג יש לי ניסיון עם מספר 830 וגם 840 PRO, אני חייב לציין שלא היו להם בעיות.

הנקודה שלי היא שאי אפשר להעביר ביקורת כזאת. אתה לא יכול לומר שכונן X אמין יותר מ-Y, בלי שיהיה לך ניסיון איתם, או שתדע את אופי השימוש בהם.

נכון לעכשיו הטענות שלו היו שה-840 פחות אמין מ-840 PRO, והאינטל אמין משניהם, ללא ביסוס.

רוצה ביסוס לדברי?

לא חסרים כאלו בגוגל...

ביסוס לטענות האמינות שנאמרו על ידו? חוץ מדעות לא תמצא, נכון להיום כונני ה- אמינים מאוד ופרט לבעיות נקודתיות בכוננים מסוימים (לא סדרות שלמות), האמינות לא צריכה להוות שיקול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אתה מדבר על הוכחות, ומיד מעלה טענה ללא שום הוכחה.

אז תרשה לי גם... הכוננים עם הכי פחות בעיות הם כונני .

את התלונות בפורום זה עליהם אפשר לספור ב 5 אצבעות.

האמת בפורום ראיתי מספר תלונות על 330 , אבל על לא מצאתי כלום.

יש לך דוגמא לתלונה על סמסונג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמכרו 150 כונני כאן בקנייה קבוצתית. למיטב ידיעתי לא היתה כאן קנייה קבוצתית של סמסונג, וסביר שנכרשו בקרב גולשי הפורום הרבה פחות כונני סמסונג מאשר , גם בגלל המחיר היקר יחסית של כונני סמסונג בארץ.

גם רובם המוחלט של התלונות שראיתי כאן הם לא עקב מוצר מקולקל, אלא על קשיים בהגדרות ובעיות תאימות מול . - אני לא אומר שלא היו כאן תלונות על כוננים לא תקינים, בעצמי ראיתי תלונה אחת, אך לא יותר מזה. אולי פיספסתי וקיימים עוד תלונות. אך מתוך לפחות 150 כוננים שנמכרו לגולשי הפורום, זה אחוז אפסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שלכמה מחברים הפורום יש כוננים של סמסונג, עדיין לאט שמעתי על בעיות.

ה-330 שלך אינטל הפסיקו לעבוד וכו... האם זה אומר שהם פחות אמינים או שיכול להיות שהגיע משלוח לא תקין, עבדו על ספק לא איכותי (כונני מאוד רגישים למתחים)?

אני לא הייתי שם מדבקה על כונן כפחות אמין מכיוון שזו רק השארה.

לך על הכונן עם הביצועים העדיפים ביחס למחיר. אם מבחינתך זה האינטל, לך עליו, אבל לא בגלל שהחלטת שהוא אמין יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...