איך ה Intel 335? (אני רואה שכולם ממליצים פה על סמסונג) - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ה Intel 335? (אני רואה שכולם ממליצים פה על סמסונג)

Game5

Recommended Posts

שלום,

אני הולך לקנות 335 בנפח 180gb ב850 ש"ח למחשב חדש.

לפי שאני קונה , האם כדאי בכל זאת לבחור בסמסונג?

(אין לי בעייה להוציא עוד 150 ש"ח רק בשביל אמינות , ונשמע לי שאינטל הם בחירה יותר נכונה לפי השיקול הזה)

אשמח לשמוע את דעתכם

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה335 כונן מעולה אך מהדור הישן יותר, יש לך את ה 840 250GB בתוספת לא גדולה, אתה מקבל יותר נפח ,הוא מהיר יותר ומהמדור החדש ביותר, מבחינת אמינות מעולים, אישית הייתי הולך על הSAMSUNG.

בקיצור במחירים של היום, לפחות בארץ כבר לא שווה לקנות כוננים מהדור הישן יותר בתוספת לא גדולה אפשר לקבל כונן טוב בהרבה מהדור החדש עם בקר יציב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ הוא ממש לא ישן. הוא כנראה מתכוון מבחינת ביצועים יחסיים יחסית לדור החדש.

יש לך כונני דור 4 חדשים ועדיפים מכל הבחינות (בעיקר אמינות).

ה-335, כבר ישן וזכורה לי תקופה שהיו לו בעיות.

היתה בעיה בהצגת אורך החיים הנותר שלו, שירד במהירות לא מציאותית - לא שום בעיה בעבודה עם הכונן עצמו.

גם הבעיה הזו נפתרה כבר ע"י עדכון FIRMWARE.

קניתי אחד כזה עבור פרוייקט בעבודה לפני כחודש וחצי - גרסת 240GB. עובד מצוין בצורה מאוד עמוסה, המון כתיבות וקריאות DB כמעט ברציפות.

כן, יש מהירים יותר, אך העדפתי את האמינות הידועה של על פני מהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ הוא ממש לא ישן. הוא כנראה מתכוון מבחינת ביצועים יחסיים יחסית לדור החדש.היתה בעיה בהצגת אורך החיים הנותר שלו, שירד במהירות לא מציאותית - לא שום בעיה בעבודה עם הכונן עצמו.

גם הבעיה הזו נפתרה כבר ע"י עדכון FIRMWARE.

קניתי אחד כזה עבור פרוייקט בעבודה לפני כחודש וחצי - גרסת 240GB. עובד מצוין בצורה מאוד עמוסה, המון כתיבות וקריאות DB כמעט ברציפות.

כן, יש מהירים יותר, אך העדפתי את האמינות הידועה של על פני מהירות.

כעקרון גם אני חשבתי על בגלל אמינות , אבל יש באמת הוכחה שהאינטל יותר אמינים? בינתיים אני שומע רק בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הוכחה שהם יותר אמינים.

יש המון תגובות על בעיות בפורום שלהם הם הפילו לא עונים.

לך על הסמסונג, נכון לעכשיו הם הוכיחו את אמינותם בדורות האחרונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הוכחה שהם יותר אמינים.

יש המון תגובות על בעיות בפורום שלהם הם הפילו לא עונים.

לך על הסמסונג, נכון לעכשיו הם הוכיחו את אמינותם בדורות האחרונים.

סבבה אני אבדוק את זה.

יש 840 250gb ב930 ש"ח ויש גם גירסא "with full kit" ב150 ש"ח יותר. מה זה ה full kit הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בFULL KIT אתה מקבל את כל הכבלים על מנת לחבר את הSSD כלומר SATA, כבל חשמל, מתאם 3.5 ל 2.5, שבמידה ואין לך את הסלוטים במארז ל- כוננים בגודל 2.5 תוכל להתשמש במתאם, והדבר הכי שימושי זה מתאם TO SATA בקיצור תראה פה בסרטון אין יותר ברור מזה.

לדעתי לא שווה את התוספת של ה -150 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בFULL KIT אתה מקבל את כל הכבלים על מנת לחבר את הSSD כלומר SATA, כבל חשמל, מתאם 3.5 ל 2.5, שבמידה ואין לך את הסלוטים במארז ל- כוננים בגודל 2.5 תוכל להתשמש במתאם, והדבר הכי שימושי זה מתאם TO SATA בקיצור תראה פה בסרטון אין יותר ברור מזה.

לדעתי לא שווה את התוספת של ה -150 שקל.

אבל מרכיבים לי את זה בחנות (אני קניתי את ה ביחד עם מחשב חדש)

הם לא מחויבים לשים את הכבלים בכל מקרה? כולל מתאם שיתאים למארז שבחרתי שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני שוב לא בטוח.

ה 840 250gb אומרים שהוא TLC ובכללי האמינות שלו והמהירות שלו לא גבוהים במיוחד.

במחיר נמוך המליצו לי לקחת SSD840Pro 128gb , שהוא יותר אמין ומהיר ב20% יותר מה 840 הרגיל.

Intel 335 זה מן פשרה כזאת באמצע , וזה עובד עם MLC.

הצעה מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אתה צריך 256GB? מה השימושים? משתמש ממוצע לא יבחין בהבדל בין 840 הרגיל ל PRO, אתה תמיד יכול להשקיע עוד כסף ולקחת משהו יותר איכותי השאלה האם אתה צריך את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני שוב לא בטוח.

ה 840 250gb אומרים שהוא TLC ובכללי האמינות שלו והמהירות שלו לא גבוהים במיוחד.

במחיר נמוך המליצו לי לקחת SSD840Pro 128gb , שהוא יותר אמין ומהיר ב20% יותר מה 840 הרגיל.

Intel 335 זה מן פשרה כזאת באמצע , וזה עובד עם MLC.

הצעה מישהו?

מתי הספקת לבדוק את אמינות הכוננים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך 256GB , אבל גם 128GB זה מעט מדיי.

לכן כרגע ה 180GB של אינטל הכי מתאים.

ולגבי האמינות:

ה TLC (סמסונג 840 לא פרו) כנראה (לפי מה שאומרים ומה שקראתי) מחזיק פחות מ אחרים.

נכון שתיאורטית זה עדיין 10 שנים + , אבל בכל זאת מדובר במשהו תיאורטי ובפועל זה יכול להיות הרבה פחות.

בכללי הרבה אנשים (בפורמים שונים) ממליצים כבר להוסיף עוד 40$ בשביל הפרו. אבל בארץ זה קצת יותר (הרבה יותר) מ40$.

ממה שקראתי האינטל דווקא כן אמור להחזיק יותר (ונחשב אולי יותר אמין) ,

הבעייה שהכוננים שלהם יקרים ולא משתלמים.

במקרה שלי זה כן משתלם כי אני צריך בדיוק 180GB ולסמסונג אין 180GB (לפחות לא בחנות שאני קונה ממנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...