MSI hawk 7870 overclock fail - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI hawk 7870 overclock fail

rawEnuf

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לי יש את הפלטינום 860 של SEASONIC אבל אצלי הוא מחזיק שני 7970 ב-OC + מעבד ב-OC .

הספק הקודם היה SEASONIC 520W שהחזיק מערכת שלמה ב-OC עם 7970 יחיד ב-OC.

אז איך הגעת למסקנה שזה הספק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אני לא יודע מי סיקר אבל זה לא תקף לגבי הכרטיס שלי. ועכשיו גם לי יש 860 פלטיניום. ועדיין הכרטיס שלי עושה טובה כשאנ י מנסה לעבור את ה1200 בליבה. אחרי לילה שלם של ניסיונות ובדיקות מאמץ הגעתי לתוצאות הבאות!!!

ליבה 1250 מתח 1.337 וכן זה המון אבל רק עם המתח הנ"ל הצלחתי לעמוד במבחן מאמץ של שעה וקצת עד שכיביתי בעצמי.

זכרון 1450 מתח רגיל (1.600) וכשאני מנסה להעלות מתח לזכרון המבחנים כושלים.

POWER LIMIT 20%+

AUX VOLTAGE +30%

הכרטיס עמד במבחן מאמץ על 74 מעלות בשיא וזה אחרי שכיוונתי את המאווררים בעצמי.

דרך אגב לפי הכרטיס שלי יכול לגנוב עד 250W ובקרוב יגיע עוד כרטיס מסך אותו הדבר. וגם המעבד שלי באוברקלוק. 8ליבות על 4.6GHZ

בקיצור באמת שניסיתי הכל וזאת האופציה היחידה היציבה בשבילי. מקווה שזה יעזור למישהו.

דרך אגב לא ביקשתי לסקור 7870 ביקשתי לסקור 7870 HAWK של וכן יש הבדל משמעותי בלוח עצמו. בקיצור הכרטיס HAWK של הוא ה7870 הכי רעב שיש. ולכן הוא גם אוברקלוקר מועדף. ובמתח ברירת מחדל הליבה לא עוברת את ה1150 וגם זה בקושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היית צריך לקנות את הספק הזה ומסתבר שגם אני לא, לידיעתך ולהפתעתי הספק הזה יכול להחזיק

בכבוד מערך של 3x7970 ב-oc כולל כל המערכת ב-oc.

ככה שגם ספק של 430w מחברה מוכרת ואמינה היה מספיק לך...קבל:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=557890.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה בעסה... לגבי הליבה המעפנה.... נשמע לי הגיוני... אחרי הכל מרפי רודף אותי מאז נולדתי. אולי יש שיטה להשמיד את הכרטיס ולקבל חדש מאחריות? או אולי אני צריך לשנות משהו בביוס? והשאלה הבאה היא האם להשאיר את הכרטיס על המתח 1.337 או שעדיף להחזיר אותו לסטוק?

בינתיים הכל עובד מצויין גם עם המתח ה"קיצוני". או אולי אפשרי לעדכן ביוס לכרטיס מסך שלי? גם ככה יש לי כפתור עם בורר ביוס אבל אני מעוניין לנסות לעדכן לביוס חדש אם יש כזאת אפשרות?..

ולגבי הספק כמה שהתבעסתי שהבנתי שזאת לא הבעיה שלי. וכמה שמח הייתי כשפתחתי את הקופסה של הספק החדש. הרגשתי כאילו קניתי פרארי.

הספק מגיע בשק קטיפה איכותי וכל הכבלים באים עם קייס מחומרים מעולים. ואפילו קיבלתי 3 סקוטשים מגניבים של SEASONIC.

בקיצור לא בוכים על חלב שנשפך, קוראים לאיזה חתול רחוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

New 860XP become smaller: L 190*W 150* H 86mm L 160*W 150* H 86mm

רק לא הבנתי אם הוורסיה שלי היא החדשה יותר, למה רשום שהוא כולו שחור ומגיע עם כבלים שחורים שטוחים :nixweiss:

• full Black color for new series

• Wire: use black flat module wire

יכול להיות שהוא קיבל את הגרסא הישנה יותר? ואני את החדשה?

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16817151111&nm_mc=OTC-pr1c3grabb3r&

cm_mmc=OTC-pr1c3grabb3r-_-Power+Supplies-_-SeaSonic+USA-_-17151111

מסתבר ששלי הגרסא הישנה יותר חחח אורך 190mm לא משנה לי(אולי קצת בגלל הכבלים השטוחים).

אחרי הכל מרפי ריחם עליך הפעם.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר... עכשיו שאלה אחרונה. מה אפשר לעשות כדי לקבל כרטיס חדש מהאחריות? או האם פשוט להשאיר את זה ולהביא עוד כרטיס מסך ולהשאיר אותם על 1100 ו1450 זיכרון? ומה אם הכרטיסים לא יעבדו על אותם מתחים? בקיצור שימו עצמיכם במקומי וספרו לי מה הייתם עושים במקומי?

והאם 2 הכרטיסים 7870 HAWK אמורים לעבור את הביצועים של ה690GTX?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון, מערך cf עדיין לא מספק את הסחורה בחלק מהמשחקים, תשאר עם הכרטיס שלך או שתמכור ותחליף, מה שתחליט.

אין שום השוואה בין 7870 cf ל690, הם אפילו לא מגרדים אותו, ההשוואה היא בין cf 7970 או 680 לgtx690.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר... עכשיו שאלה אחרונה. מה אפשר לעשות כדי לקבל כרטיס חדש מהאחריות? או האם פשוט להשאיר את זה ולהביא עוד כרטיס מסך ולהשאיר אותם על 1100 ו1450 זיכרון? ומה אם הכרטיסים לא יעבדו על אותם מתחים? בקיצור שימו עצמיכם במקומי וספרו לי מה הייתם עושים במקומי?

והאם 2 הכרטיסים 7870 HAWK אמורים לעבור את הביצועים של ה690GTX?

הייתי שותק, קיבלת כרטיס תקין, בשביל מה להחליף, אתה רוצה להרוס אותו בכוונה?

לפי דעתי אתה סתם פוגע בחנות, הם צריכים לבזבז עליך כסף בגלל שאתה לא מרוצה באיכות הליבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו בדבריך... בכל מקרה קבלו עדכון לדעתי אחרון וחביב אני כרגע על 1200 ליבה 1400 זכרון על 1.288 ואחרי שעתיים של משחק רצוף אני יכול לומר שזאת האופציה הכי טובה בשבילי. הניסיון הקודם היה עם הקומבוסטור של וכשעברתי למשחקים הם קרסו. אז זה הסידור החדש שלי שעובד עם כל המשחקים עד כה. ומגיע ל76 מעלות רק במבחני מאמץ. במשחקים כרגע הוא עד 68 מעלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...