MSI hawk 7870 overclock fail - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI hawk 7870 overclock fail

rawEnuf

Recommended Posts

קניתי את ה"אוברקלוקר" המובחר של MSI 7870 מגיע עם תדר של 1100. אמור להיות סוס בביצועי המהרה.. ומשום מה אני לא מצליח לשחק יציב מעל תדר של 1150... ניסיתי הכל או כמעט הכל. ניסיתי להעלות מתחים אבל בינתיים הכל כושל. הכי הרבה שהצלחתי זה 1200 ורוב הבנצ'מארקים נכשלים ומשחקים קורסים מסכים כחולים וכ"ו..

amd fx 8150 4.5 ghz

8gb 1866 overclocked to 1920

asus sabertooth 990fx

corsair tx 750w

MSI HAWK 7870

crucial m4 128 SSD

1tb black+2tb black

ורוב חריצי הUSB תפוסים.

בבקשה תעזרו אם תוכלו... האם זאת בעיית ספק שלא נותן לכרטיס מסך מספיק מתח? (2X6PIN) כי מבחינת טמפרטורות הכרטיס לא עובר את ה45 במאמץ...SAVE ME!!!!אולי חשוב לציין שרק את הספק קניתי יד שניה והוא היה בשימוש כשנה חצי... אז אולי המסילות של ה 12V כבר לא מספקות מתח כראוי...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בבקשה לפרט... מתח הליבה שלי הוא 2.19 ואני הגעתי איתו עד 2.94 ועדיין חסר יציבות. עד כמה מותר לי לעלות מתח? אני הבנתי שרוב האנשים לא עוברים את ה3.... מה אני עושה? או יותר נכון מה המתח הנכון כדי שאוכל לעבוד עם ליבת הכרטיס על 1300? דרך אגב הזכרון נשאר על המתח הרגיל שלו 1.6 ועובד על 1450 במקום 1200.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא נכון במספרים? תדר ליבה 1100 עובד על 2.18 וולט או וואט או איך שלא יקראו לזה....תדר הליבה שאני מעוניין בו הוא 1300 במקום 1100.

הכי הרבה שהגעתי מבחינת מתח ליבה זה 2.84 או משהו בסגנון וזה כשהתדר ליבה על 1200 ומשחקים נתקעים מידי פעם לעיתים אפילו מסך כחול.

תדר הזכרון הוא 1200 סטוק. אני שמתי לב שהכרטיס שלי לא זקוק להעלאת מתח והוא עובד מעולה כשהזכרון על 1450. לעומתו הליבה לא מצליחה להתייצב לא משנה כמה מתח הוספתי לה... וכמעט הגעתי ל3.0!!! שלפי מה שהבנתי עדיף לא לעבור אותו. יש לציין שמעבר ל1200 לליבה והמחשב קורס לפני שהמשחק עולה מסך כחול ברוב המקרים או פשוט מסך קפוא ותקוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה איש נחמד... :) אחי תגדיל ראש... אתה רואה שרשמתי 2.18 ואתה מסתבר כבר יודע שהתדר הוא 1.218. אם אני הצלחתי להבין את הבלבול אני בטוח שגם אתה הבנת. אז למקרה שלא הבנת עדיין.

1.218 ל1100

ואני הגעתי עד 1.294 כשהליבה על 1200 ועדיין לא מצליח לייצב אותה. האם כדאי לי לעבור את ה1.3? והאם רק עם הביוס LN2 אני אוכל להרים מעל 1.3?

ותודה מראש על התגובות... זה לא מובן מאליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכן שאלתי במיוחד, לא האמנתי שמישהו יעשה דבר כזה. יש לי את הכרטיס הזה אבל אני לא זוכר איך הגדרתי אותו ורק בשבוע הבא אני אהיה בבית. עד כמה שאני זוכר הגעתי עם מתח דומה ל1300 בלי בעיות. מעניין הLN2 הזה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושש שזה הספק שלי... :( אולי... אני עם הTX750W של הדגם הישן יותר לא הV2. ויש לי 4 חיבורי PCIE של 8 פינים שאפשר לפרק ל6... האם ייתכן ששמתי שני חיבורים לא תואמים?.. למשל אולי מסילה אחת נותנת לי 30 אמפר והשניה נותנת 18 ואני בטעות חיברתי אחד מה30 אמפר ואחד מה18 אמפר לתוך כרטיס המסך...? והספק נקנה יד שניה שמסתבר שזאת הייתה טעות נוראית להביא מחשב שלם חדש וספק כוח יד שניה... אפילו שזה CORSAIR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אין לי עוד ספק... :( אני אחזור הביתה ואנסה את כל חיבורי הPCIE לפני שאגיע למסקנה. בכל מקרה אני ממתין שתחזור הביתה ותגיד לי מה קורה...

הכרטיס אמור לעבוד (בלי אוברקלוק) אם חיברתי 6 פינים מה30 אמפר ו6 פינים מה18 אמפר? כי בלי הוא עובד מצויין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...