מילה טובה על השירות של לוגיטק - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מילה טובה על השירות של לוגיטק

ag43

Recommended Posts

עדכון נוסף: בשבוע שעבר הכפתור השמאלי של הMX שקיבלתי כפיצוי מלוגיט'ק התחיל לעשות בעיות. שלחתי מייל ללוגיט'ק עם תיאור הבעיה ביום חמישי בלילה. הדגשתי בפניהם שמדובר על מוצר שקיבלתי יותר משנתיים קודם כפיצוי ולא מוצר ששילמתי עליו. ביום ראשון בצהריים כבר הגיע השליח עם עכבר MX PERFORMANCE חדש! שירות הלקוחות של החברה הזו פשוט מעל ומעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
One of the most well known Nordstrom customer service stories, however, is about a man who went into the Nordstrom in Anchorage, Alaska, to return a set of tires. Nordstrom — an upscale retailer that sells mostly apparel, shoes and accessories — does not sell tires. The customer bought the tires at the store that occupied the same space prior to Nordstrom moving in.

Still, after some discussion, the Nordstrom store manager decided to allow the customer to return the tires there.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שזה לא תיאור הוגן לגמרי.

את הפרסום הם מקבלים בגלל שבאופן קונסיסטנטי הם מספיקים שירות לקוחות איכותי והוגן (ואף מעבר).

המקרה הבודד הזה התפרסם אבל הוא נובע מאופן התנהלות שמקובל ותבוע אצלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי קרה מקרה קצת פחות נחמד:

רכשתי עכבר G700 של לוג'יטק מ-buy2usa (מהאתר שלהם, לא רק משלוח שלהם). כשהתחילו בעיות עם העכבר (אחד מהכפתורים נתקע ונשאר לחוץ כשלוחצים עליו, פרופילי העבודה נמחקים כל מספר ימים) פניתי ללוג'יטק והם סרבו לעזור לי בטענה שאין להם אחריות בינלאומית והם לא מוכנים לקבל קבלה של buy2usa כהוכחת קנייה. הם התעקשו שעלי לפנות לחנות שממנה קניתי. החנות - buy2usa התנערה מאחריות כמובן. ו-buy2usa איבדו לקוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי מצלמת WEBCAM שהתיישנה כי אז לא תמכה חדשה של ווינדווס. שלחתי פנייה לשירות לקוחות והם אמרו לי ששולחים לי דגם חדש. אחרי פחות משבוע קיבלתי יותר משוכללת חדשה מלוגיטק במשלוח UPS. לא ציפיתי לרמת שירות גבוהה כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...