בחירת מחשב נייד ללימודים עד 3500 . - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת מחשב נייד ללימודים עד 3500 .

shaycool

Recommended Posts

שבוע הבא אני מתחיל ללמוד מדעי המחשב ואשמח להמלצה למחשב שישמש אותי במהלך התואר.

* מטרות המחשב? לימודים(תכנות, קריאת מסמכים, כתיבת עבודות), צפיה בתכני HD , גיימינג(במידה ויכנס בתקציב, בעיקר guild wars2)

* גודל המסך? 13-14"

* משקל רצוי? עד 2ק"ג

* האם נדרש זמן סוללה ארוך (מומלץ להגדיר מהו זמן סוללה ארוך לטעמכם)? שיספיק לשימוש יומיומי אני מניח שסביב ה5 שעות.

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? (ESATA, HDMI וכו) HDMI.

* בלוטות? לא חובה

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? 500GB לפחות

* כונן CD/DVD? צורב? לא חובה

* כונן Bluray?לא

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ?לא

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? לא

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? לא.

ניתן לחרוג לתקציב של עד 4000, מעדיף לקנות מIVORY/KSP, ניתן לתת הצעות גם מחנויות אחרות אך במידה וישנו מחשב המתאים לדרישותיי באחת מחנויות אלה אעדיף אותו.

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרישות שלך די סותרות. נסכם את הדרישות בסעיפים ממוספרים:

1. קומפקטי וקל יחסית

2. נותן 5 שעות סוללה ומעלה

3. מסוגל להריץ משחקים כמו GW2 באופן סביר

4. תקציב בינוני מינוס

הסעיף השלישי די סותר את כל האחרים. בנוסף, אפילו ללא הגבלת מחיר, בעוד שניתן להשיג מחשב שימלא את תנאי 3 ותנאי נוסף כלשהו, עדיין תהיה סתירה בין מהאחרים - מחשב חזק וקל לא יחזיק הרבה על הסוללה.

הברירות שלך הן:

1. ללכת על מחשב "פשרה" - מחשב כזה לא יעמוד טוב באף אחת מהדרישות (הוא ישקול כנראה קצת יותר מ2 קילו, יהיה 14", יריץ משחקים בינוניים בלבד וכנראה יחרוג קצת מהתקציב), אך איכשהו יתקרב לכולן.

2. לוותר על דרישה מספר 3 לחלוטין ולקחת מחשב עם כרטיס מסך בסיסי. זה עדיין יספיק לחלק מהמשחקים, בעיקר הישנים יותר, והמחשב יעמוד בכל שאר הדרישות בצורה טובה.

3. ללכת על מחשב למשחקים. במקרה כזה תשכח מכל שאר הדרישות - זה לא יקרה ביחד.

דוגמה למחשב פשרה: http://www.notebookclub.co.il/products/notebooks_by_model/DELL%20Vostro%203460/vostro-3460-bn3210m.htm

עומד בתקציב (חורג קצת ל3600 עם הרחבת אחריות ל3 שנים), 14.1", 2.23 קילו, זמן סוללה של כ4 שעות בעבודה שוטפת ללא עומס מיוחד (אגב, בשום נייד אל תבנה על משחקים על סוללה לאורך זמן. גם פה, תקבל שעה וקצת בלבד), וכרטיס המסך מסוגל להריץ GW2 על הגדרות נמוכות בוודאות, כנראה גם על בינוניות.

מילה אחרונה: כשקונים , כמעט תמיד ההתעסקות שלך תהיה ישירות מול היבואן במקרה הצורך ולא מול החנות. לDELL יש שירות לא רע בכלל בארץ, ואם אתה הולך על מחשב של החברה הזו מהיבואן הרשמי, ממש לא משנה לך באיזו חנות לקנות לקנות פרט לעניין המחיר. אני פחות בקיא במצב אצל יבואנים של חברות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותה החומרה (פרט לכונן אופטי) במארז קומפקטי וקל יותר - לא רע בכלל. באופן אישי אני לא מסוגל להתקרב לסדרות הרגילות של עקב העיצוב הזוועתי לטעמי (בד"כ לא ממש אכפת לי מדברים כאלו כשמדובר במוצר בעל תכלית, אלא שהעיצוב הספציפי שלהם אשכרה עושה לי בחילה), אבל אם לפותח הדיון לא אכפת והוא וכן לשלם את ההפרש, זו עשויה להיות הבחירה העדיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות, בנוגע למשחקים הנושא הינו זניח לחלוטין ומכאן ההערה רק במידה ויכנס בתקציב.

זמן הסוללה התייחס לשימוש של אופיס/ קריאת מסמכים/ גלישה באינטרנט שאר הזמן הוא יהיה מחובר לחשמל.

הדל נראה נחמד מאוד, במידה ויש עוד הצעות אשמח לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף, שים לב שאם אתה מוותר על המשחקים תוכל לקבל מחשב קל בהרבה עם יותר זמן סוללה, למשל:

http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=21650&cf=zap

או עם חריגה מסויימת מהתקציב, שכן מאפשר להכניס משחקים כלשהם לתמונה:

http://www.fre.co.il/pl_product~131351351~39~89.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...