:P3 DUEL OR :auto - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

:P3 DUEL OR :auto

titan

Recommended Posts

איך מסבירים את המצב האבסורדי הזה שבזיגזג 2000 ???

Intel PIII - 933 MHz - FC-PGA - 133 MHz ( 256K cache) 208$ 1136.49 NIS

Intel PIII -1 GHz - FC-PGA - 133 MHz ( 256K cache ) 149$ 814.12 NIS

אני רוצה לרכוש את לוח האם CUV4X-D

אבל יש לי מספר שאלות

1. האם אני יכול לשים בו שתי מעבדים במהירויות שונות (למשל 667 + 933)

2. האם הוא תומך במעבדים במהירויות יותר גבוהות מ933

3. האם יש DUAL לSOCKET370 עם הנתונים הבאים

א. שליטה ידנית מלאה במכפלה ובתדר

ב. AGP X4

ג. ATA 133

ד. SDRAM 133

כמובן שהשאלות לא תקפות אם התשובה לשאלה הראשונה היא לא

אני מרוצה מהמחשב שלי ובסה"כ אני רוצה להחליף רק + מעבד

אם יש לכם עיסקה יותר טובה להציע לי שתניב ביצועים\מחיר מאשר לקנות לוח DUAL עם מעבד נוסף אני ישמח לשמוע עליה

(שתשתמש בSDRAM, ושיהיה לה תמיכה בATA 133, AGP X4)

TNX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

למיטב זכרוני , אתה לא יכול לשים 2 מעבדים שונים בלוח הזה .

אתה יכול לבדוק את זה כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אתה חייב מעבדים זהים במהירות ובדגם, רצוי גם עוקבים בסדרת יצור כלי למנוע חוסר יציבות למערכת

2. הלוח שאתה מדבר עליו, עד כמה שאני זוכר תומך עד פנטיום 3 1GH

3. הוא תומך AGP X4

4. הוא לא תומך ATA 133 אני חושב רק ATA 66 או 100

5. יש לו שליטה על תדר ומכפלה אבל במעבדי אינטל אתה לא יכול לשנות את המכפלה.

6. הוא תומך בזכרונות -66/100/133

מה יש לך כרגע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא כמו בששבבי ה DUAL של באינטל אתה חייב לשים שני זהים (בגלל ה AGTL) בכל מקרה אם תשים שני שבבים שונים הוא יעבוד בתדר של האיטי שבינהם !!!

כמו כן מחשבי DUAL לא בדיוק ימהירו לך את המשחקים !!!, מכיוון שאתה צריך שידעו לחלק את העומס בין שני המעבדים.

יש לי 2 מחשבי DUAL PIII 1GHZ בבית ומלבד מערכת ההפעלה, השרת שיושבות עליהם ו תוכנות כגון PHOTOSHOP הם לא יותר מהירים ממחשב רגיל. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב ששני מעבדים יכליפו לך את מהירות המערכת פי 2?

אז אתה טועה. קודם כל, רק בחלונות 2000 PRO ומעלה או בחלונות XP PRO זה תומך (בXP HOME זה לא תומך......) בשני מעבדים. זה קודם כל. אחרי זה, אף משחק לא תומך בזה, וגם בסתם עבודה בסביבת WINDOWS זה לא יעשה שום שיפור. זה יעשה שיפור בתוכנות כמו PHOTOSHOP ועוד תוכנות גרפיקה (3D S MAX), בעיקר הכבדות שבהן. (הזכרתי שאף משחק לא תומך בזה?).

אם מה שאתה רוצה זה להשיג מהירות, כבר עדיף לקחת מעבד אחד חזק (למשל Athlon XP 2000+ או לחכות עוד איזה שבועיים שיגיעו Athlon XP 2100+, או אם בא לך ללכת על אינטל אז מעבד חזק זה למשל פנטיום 4 2GHz מהדור החדש שמיוצר ב0.13 עם מטמון מוגדל של 512K, ואם התקציב מאפשר אפשר גם ללכת על 2.2GHz פנטיום 4 מהדור החדש.... בעיקרון Athlon XP 2000+ שנמצא כרגע בישראל, עובר את פנטיום 4 2GHz החדש, אבל ברוב המקרים הפנטיום 4 2.2GHz עובר אותו...... כשיגיע 2100 זה יישתנה כי הוא יעבור את שניהם). כל אחד מהמעבדים שאמרתי לך פה ייתן לך שיפור בביצועים (נראה לעין) הרבה יותר גדול מהשיפור שתראה (אם בכלל) עם שני .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא רצינים ...

למיטב זכרוני , אתה לא יכול לשים 2 שונים בלוח הזה .

אתה יכול לבדוק את זה כאן

לא הייתי שואל בלי לבדוק קודם שם מראש ...

1. אתה חייב זהים במהירות ובדגם, רצוי גם עוקבים בסדרת יצור כלי למנוע חוסר יציבות למערכת

2. הלוח שאתה מדבר עליו, עד כמה שאני זוכר תומך עד 3 1GH

3. הוא תומך AGP X4

4. הוא לא תומך ATA 133 אני חושב רק ATA 66 או 100

5. יש לו שליטה על תדר ומכפלה אבל במעבדי אתה לא יכול לשנות את המכפלה.

6. הוא תומך בזכרונות -66/100/133

מה יש לך כרגע?

אני יודע מה יש בלוח אם הזה ... אחרת לא הייתי רוצה "סתם" לקנות אותו

רשום שהוא תומך עד 933 אבל שאלתי כי חשבתי שאולי מישהו יודע מה הטווח המלא שלו (מפני שכשהוא יצא הדגם המהיר ביותר היה 933 ובגלל זה הם רשמו רק 933 או שזו באמת המגבלה שלו)

שלא כמו בששבבי ה DUAL של באינטל אתה חייב לשים שני זהים (בגלל ה AGTL) בכל מקרה אם תשים שני שבבים שונים הוא יעבוד בתדר של האיטי שבינהם !!!

כמו כן מחשבי DUAL לא בדיוק ימהירו לך את המשחקים !!!, מכיוון שאתה צריך שידעו לחלק את העומס בין שני המעבדים.

יש לי 2 מחשבי DUAL PIII 1GHZ בבית ומלבד מערכת ההפעלה, השרת שיושבות עליהם ו תוכנות כגון PHOTOSHOP הם לא יותר מהירים ממחשב רגיל. :)

אני יודע ... אני רוצה DUEL רק בגלל שאני לא רוצה סתם לזרוק את המעבד הישן אלא להשתמש בו ... וDUEL היה נותן לי את זה אבל רק אם לוחות האם היו יכולים לעבוד עם שתי מעבדים במהירויות שונות ... אין לי מה לעשות עם עם שתי 667 ... זה לא יתן לי כלום.

אתה חושב ששני יכליפו לך את מהירות המערכת פי 2?

אז אתה טועה. קודם כל, רק בחלונות 2000 PRO ומעלה או בחלונות XP PRO זה תומך (בXP HOME זה לא תומך......) בשני מעבדים. זה קודם כל. אחרי זה, אף משחק לא תומך בזה, וגם בסתם עבודה בסביבת זה לא יעשה שום שיפור. זה יעשה שיפור בתוכנות כמו PHOTOSHOP ועוד תוכנות גרפיקה (3D S MAX), בעיקר הכבדות שבהן. (הזכרתי שאף משחק לא תומך בזה?).

אם מה שאתה רוצה זה להשיג מהירות, כבר עדיף לקחת מעבד אחד חזק (למשל Athlon XP 2000+ או לחכות עוד איזה שבועיים שיגיעו Athlon XP 2100+, או אם בא לך ללכת על אינטל אז מעבד חזק זה למשל פנטיום 4 2GHz מהדור החדש שמיוצר ב0.13 עם מטמון מוגדל של 512K, ואם התקציב מאפשר אפשר גם ללכת על 2.2GHz פנטיום 4 מהדור החדש.... בעיקרון XP 2000+ שנמצא כרגע בישראל, עובר את פנטיום 4 2GHz החדש, אבל ברוב המקרים הפנטיום 4 2.2GHz עובר אותו...... כשיגיע AMD 2100 זה יישתנה כי הוא יעבור את שניהם). כל אחד מהמעבדים שאמרתי לך פה ייתן לך שיפור בביצועים (נראה לעין) הרבה יותר גדול מהשיפור שתראה (אם בכלל) עם שני מעבדים.

הקטע שאין לי כוח להכנס למעבדים החדשים כי אני רוצה רק לוח אם ומעבד ... אין לי כוח להתחיל לזרוק כסף על זכרונות וכ'ו

ושוב פעם השאלה ...

איך אני יכול לנצל את מה שיש לי עכשיו למקסימום עם מה שיש לי עכשיו ... להחליף רק ומעבד.

SDRAM 133

HARD DISK ATA133

AGP X4

(אני משתמש עכשיו בASUS P3V133 אבל המעבד הכי חזק שהוא יכול לעבוד איתו הוא 733 או משהו כזה .. אחרת הייתי מחליף רק מעבד ...)

דוגמא למה אני מתכון ...

ASUS A7V133 FOR AMD SOCKET A

Athlon T-bird 1.33 266 Socket A

||||||||||||||||||||||||||||

Gigabyte GA-7ZXE

Athlon T-bird 1.33 266 Socket A

||||||||||||||||||||||||||||

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פחות או יותר יודע כבר מה אני רוצה ... ולכן עשיתי השואת מחירים קטנה:

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

1. A7V133 SOCKET A

2. GA-7ZXE

3. TYAN S2390B

4. T-bird 1.33 266 Socket A

5. T-bird 1.40 266 Socket A

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

p-a-n-d-a

1 649

2 463

3 -

4 807

5 -

exlmarket

1 684

2 -

3 -

4 815

5 815

plonter

1 572

2 478

3 573

4 -

5 -

lamir

1 597

2 467

3 -

4 -

5 -

simpletech

1 -

2 442

3 -

4 -

5 -

ksp

1 530

2 -

3 -

4 675

5 -

zigzag

1 694

2 -

3 -

4 -

5 -

אם אתם מכירים עוד חנויות \ יש לכם הצעות ללוחות אם נוספים \ הצעה ל'מחיר\ביצועים' בבקשה תגיבו ...

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי קונה היום מעבד T-bird? לא היית פה הרבה זמן, מה?

היום יש מעבדי Athlon XP שמבוססים על הליבה החדש. הכי נמוך זה Athlon XP 1600+ והוא עובד בתדר של 1.4GHz ומבוסס על ליבת הפאלומינו החדשה, כולל פקודות SSE ומתחמם פחות מT-bird.

אם אתה תקנה את המעבד הזה, שזה מעבד מצויין, תצטרך גם לקנות זיכרון DDR אבל זה לא ממש בעיה. היום 256MB DDR PC2100 אפשר לקנות בסביבות 300 ש"ח.

אם אתה רוצה להשאר עם הזיכרון שיש לך, קנה לוח אם ASUS TUSL-2 וקנה מעבד פנטיום 3 טואלטין 1.26GHz. הלוח תומך בזכרונות SDRAM PC133 וגם PC100, והמעבד שאמרת לך הוא מעבד פנטיום 3 מהדגמים החדשים שמיוצרים בתהליך 0.13 מיקרון לכן הוא גם פצצה לOC. הלוח אם הזה עולה בערך 550 ש"ח, אפילו פחות. המעבד עולה טיפה פחות מ1400 ש"ח. בסך הכל 1950 ש"ח בערך....

ותשאר עם הזכרונות שיש לך עכשיו. תזכור שמעבד לא נותן שיפור ממש ממש ממש גדול במשחקים, אם אתה רוצה יותר ביצועים במשחקים תקנה כרטיס מסך חדש. השיפור שתראה זה בעיר בתוכנות רגילות, הכל ילך הכל יותר מהיר. ואני מאמין שיהיה איזה שיפור קטן של משהו כמו 10-15% במשחקים.

אבל זה לא שווה לך לעשות את כל זה. כי באותו מחיר אתה קונה גם לוח אם למעבד AMD+מעבד AMD+זיכרון DDR.

מעבד Athlon XP 1800+ שעובד בתדר של 1.53GHz ועולה 1020 ש"ח.

לוח אם GIGABYTE GA-7VTXH+ שמבוסס על ערכת השבבים KT266A ועולה 580 ש"ח.

זיכרון KINGSTON 256MB DDR PC266 PC2100 שעולה 480 ש"ח.

סך הכל זה 2080 ש"ח...

עבור הבדל עצוב לעומת המערכת של אינטל (וזה עוד כולל זיכרון).

ואם אתה ממש רוצה להתעקש, אתה יכול לקחת במקום XP 1700+ (במקום המעבד 1800) ואז זה יוריד לך עוד איזה 50 דולר מהמחיר וזה יצא עוד יותר זול מהמערכת של אינטל, ועדיין יותר מהיר........

AMD 1700+ פועל ב1.47GHz.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בחצי השנה האחרונה הייתי עמוק בצבא ...

2. כן אני מודע לאתלון XP

3. אם אני קונה T-BIRD במחיר הכי נמוך (KSP עד כה) אז יוצא לי 1200NIS לאומת 2000NIS במהירות דומה (1.333 לאומת 1.400) ואני גם יאבד 384MB SDRAM

אם היה לי כסף מיותר ברור שהייתי קונה את הXP אבל אין לי ... אני מקבל משכורת צבאית למען השם !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה תקנה את המעבד הזה, שזה מעבד מצויין, תצטרך גם לקנות זיכרון אבל זה לא ממש בעיה. היום 256MB PC2100 אפשר לקנות בסביבות 300 ש"ח.

לא נכון.

הוא עובד אחלה עם SDRAM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3. אם אני קונה T-BIRD במחיר הכי נמוך (KSP עד כה) אז יוצא לי 1200NIS לאומת 2000NIS במהירות דומה (1.333 לאומת 1.400) ואני גם יאבד 384MB SDRAM

אני אעשה את זה יותר ברור:

אף אחד לא קונה בימיינו T-bird. זה מיושן.

תבין, אם אתה רוצה ללכת על מעבד ממש ממש זול קח ATHLON XP 1600+ שפועל במהירות של 1.4GHz. פעם היה גם 1500+ אבל הפסיקו למכור...... ATHLON XP 1600+ עולה 780 ש"ח. לקנות T-bird זה שטות כי רק לוחות יחסית ישנים כמו ASUS A7V133-C תומכים בו (והם עובדים רק עם זיכרון SDRAM). חוץ מזה T-bird מתחמם מאוד, למה אתה צריך את כל הבלאגן הזה.

אם אתה רוצה לרדת במחיר מקסימום תקח דיורון, מעבד מצויין גם כן רק קצת יותר חלש (הדיורונים שנמכרים היום גם מבוססים על ליבה חדשה והם גם פחות מתחממם ותומכים בSSE). מעבד Duron 1.2GHz עולה 580 ש"ח. וייתן ביצועים נהדרים. יש גם את ידידו DURON 1.3GHZ שעולה איזה 25 דולר יותר...... מה שתבחר יהיה מעולה, העיקר לא T-bird. זה יותר מידי ישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני יקנה אתלון XP אז זה יהיה ה1800

ולוח האם איתו ... הMsi K7T266A Pro2

או הASUS החדש ... A7V266-EX (שאר הדגמים לא נראים לי ...)

אבל יש אבל ... האם הלוחות האלו תומכים בSDRAM 133 ?

כי אם זה רק אז אני לא יכול להוציא כל כך הרבה כסף ...

כמובן שאני יוצא ממהנחה שאני לא יצליח למכור את ה

P||| 667 קופרמין 256KB

384 SDRAM 133 MICRON

ASUS P3V133

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...