המלצה למקלדת גיימינג - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למקלדת גיימינג

naoriko

Recommended Posts

אני מעוניין לקנות מקלדת למשחקים וכמובן לכל שאר השימושים, עכשיו יש לי המון התלבטויות בין מכנית או לא מכנית

חשבת ילקחת את המקלדת G510 של לוג'יטק מה אתם אומרים?, או שעדיף מכנית?

מה אתם ממליצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עניין של נוחות והעדפה. ברור שאפשר להסתדר גם עם מקלדת של 50 ש"ח.....

לגבי העכבר, כמדומני מומלץ עכבר אופטי וזה עכבר . תנסה לבדוק לגבי G400.

הכי טוב שתריץ חיפוש בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע לגבי הקביעה שצריך עכבר אופטי, לי יש עכבר (סטילסיריאס דיאבלו 3) עם החיישן של אבאגו (הזה שיש בסנסי ובעכברים של קורסאיר) והוא אחלה, אני משתמש על הגדרה נמוכה (1000-1200DPI והוא מעולה ומדויק) נכון שבשביל הגדרה נמוכה אופטי איכותי מספיק (כמו ה-G400) אבל לא צריך לפסול .

DPI לא אומר הרבה, יותר חשוב דיוק החיישן, המהירות, זמן התגובה ושיהיה נוח, יכול להיות לך עכבר מושלם טכנית, אבל אם הוא בצורה של קוביה הוא יהיה נוראי.

לדעתי לא שווה להוציא סכום כזה על מקלדת ממברנה, אין לה הרבה יתרון על מקלדות גיימינג זולות יותר חוץ מכמה גימיקים שטותיים (מסך וכפתורים מוזרים).

אם אתה רוצה לוג'יטק, אז ה-G710+ נראית מאוד מעניינת, והיא מכנית! (חומים) כדאי לך לנסות, once you go mechanical you'll never go back (לא יצא משהו, אבל נכון! :lol: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לדעתי ההפך, היא לא "פשוטה מדי" כמו פילקו או דאקי (יש דאקי יפות, אבל המחיר...) או הDAS.

היא לא כמו הטרמלטייק או מותגים מצועצעים אחרים ופחות מצועצעת משאר דגמי G של לוג'יטק למקלדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה TT מצועצעות? ראיתה אותן בפועל או רק תמונות? כי חוץ מה- G UNIT (שגם לא כל כך שונה בעיצוב שלה) כל המקלדות של TT זהות לשל FILCO בעיצוב :lol:

תאמת גם אני לא כל כך אהבתי את איך שה G710+, לא יודע אם הייתי אומר מצועצעת אבל כן הייתי אומר שהעיצוב והבצעים לא משהו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת? יכול להיות שיש לי קצת בלבול בראש... בכל מקרה ה-G710+ לדעתי היא לא מצועצעת...

דווקא כתום-לבן-אפור נראה די נחמד. יותר טוב מהשחור-אדום הבנאלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...