Crysis 3 - הדיון הראשי. - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis 3 - הדיון הראשי.

Kirma

Recommended Posts

אני משחק כרגע (1920x1080) עם 2xSMAA, על Very High (מלבד Objects ו-Water שהורדתי ל-High), בלי Motion Blur.

Adaptive Vsync מהדריבר על חצי refresh (ז"א 60hz Vsync על רזולוציה 120hz. מתחת ל-60fps ה-Vsync כבוי).

באנץ' של 8 דקות ב-fraps כולל שטחים פתוחים והרבה אקשן - ממוצע 54fps. (מינימום 38fps שמהווה 1% ממשך הבדיקה).

הממוצע היה אפילו עולה בלי Adaptive Vsync, אבל אני מעדיף לצמצם הפרשי fps (לא עוזר לי שיקפוץ מעל 60 באיזורים סגורים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 175
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המשחק אומנם כבד ולא נותן תוצאות FPS גבוהות , אבל הוא רץ חלק וללא לאגים או באגים שונים וזה מה שטוב במנוע הגרפי שלו, פשוט תןרידו להגדרות בנוני ומעלה ותהנו ממשחק השנה לדעתי , גרפיקה מדהימה אפילו על בנוני , אצלי על 1920X1200 ובהגדרות very high ללא פילטרים רץ על ממוצא של 32 FPS .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה כל כך מפורט באוביקיטים ושיש פירוט של טקסטורות כל כך מציאותיות , זה ממש מדהים , עוד לא נתקלתי ברמת פירוט כזו , רואים חיות קטנות וגדולות כל כך יפה, גם רמת הפירוט של הצמחיה העלים ואיך שהם זזים ,המיים כל כך מציאותים , מדהים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט גרפיקה מדהימה

אגב, למי שיש קרייסיס 2 על המחשב כנסו ותראו פתאום איך הגרפיקה של קרייסיס 2 היא פתאום לא כזאת מרשימה !

KingYes:

הבט בתמונה הבא http://jailbreak.co.il/KingYes.png

השורה הרביעית במרכז במסך מציינת את המודלים שכרגע פעילים (כמובן במידה והם לא נעולים עם מנעול אדום)

הטבלה הקטנה בצד ימין היא לטעינה מהירה של מודלים

לדוגמא עם באזור 1 אתה רוצה להשתמש עם מודל מסוג א

ובאזור השני עם מודלים מסוג ב

אתה פשוט שומר לך אותם ע"י כפתור SAVE ואז שאתה מגיע לאזור מסוים ומעוניין לשנות את המודלים אתה פשוט עושה LOAD לרשימה שאתה מעוניין בא

לגבי הכוכב הצהוב,

כל מודל יכול להשתדרג ולהביא לך יכולת נוספת \ לשפר את היכולת הקיימת

על מנת לקבל כוכב אתה צריך לסיים את המשימה של המודל

לדוגמא בתמונה

15 הריגות ב Power Kick (פשוט לבעוט באובייקטים כנגד אויביים)

15 הריגות עם Air Stomp

וכמובן בשביל לפתוח מודלים חדשים אתה צריך לאסוף blackbox שנמצאים בלבלים השונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...