איך אני בונה מארז ? - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני בונה מארז ?

liram21

Recommended Posts

יש לך מידות משוערות של המארז?

אם מדובר בMATX ולא בITX, כן הייתי שוקל לבנות שלד מפרופילים או לעשות שימוש בפרספקס עבה במיוחד (שייקר את עלות הבניה), ולחבר בין הפאות בעזרת קוביות ייעודיות עם BRASS INSERTS. אם הפרספקס עבה במיוחד יהיה ניתן להתקין את האינסרטים לתוך הפרספקס עצמו.

מלבד לוח, ספק כוח סטנדרטי - מה עוד אתה מתכנן לדחוף במארז?

לגבי המידות .. עדיין לא נעול על מידות אבל משהו כמו 20+ מאורך של הלוח וכן גם ברוחב.

כ.מסך קטן (GT220) הוא כרטיס קטן של .. רק שתהיה לי תמיכה קצת יותר טובה בHD.

וכונן קשיח ככל הניראה או 1.8' או 2.5' ..

בלי כונן אופטי (אין צורך).

אקדח חום עושה עבודה מעולה.

רק, צריך מתקן נורמלי לכיפוף.

חבר טוב של ההורים יש לו מסגרייה בשכונה שלי, אני אקפוץ אליו ניראה מה הוא ממליץ, ובמידה והוא יכל לעזור? רק יקל עליי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי הכנסת המחשב לתוך או מערכת סטראו ישנה?

רעיון מגניב =]

רק שאני חושב שאנשים נפטרו מהוידאו שלהם כבר לפני שנים..

ולמעשה, גם נפטרו מהטלויזיה שלהם לפני שנים.. היום הרבה אנשים רואים על המסך של המחשב..

כך שיהיה קשה להשיג .

אגב,

אם כבר אנחנו בקטע של רעיונות יצירתיים כמו של ModChip,

אז עוד אופציה היא לקנות "ארון חשמל" קטן, כמו שמוכרים בהום-סנטר ושאר חנויות חומרי בניין,

ואז עם מלחם לעשות את החורים שצריך,

והרי לך מארז מפלסטיק, שנפתח בקלות עם דלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לCARD, אכן רעיון מגניב. אבל אני לא שואף לגובה כזה.

אני רוצה לבנות מארז מ-0, הרעיון שלי זה להעמיד לעצמי אתגר, שעדיין לא פגשתי ולהגיע לתוצאה הטובה ביותר.

התחלתי לברר לגבי כיפוף פלקסי (קצת מדריכים מYOUTUBE) וזה לא הכי קשה לפי איך שמדגימים, לאבא שלי יש אקדח חום בעבודה (מקסימום אני ארכוש אחד), אני מחפש חנויות\ מפעלים שמוכרים את הפלקסי באיזור שלי (ראש העין).

לפני כמה זמן ראיתי אחד בפורום 'יומני פרוייקטים' ששיתף תמונה של פלקסיגלס ששימש בתור דלת למארז והיא הייתה בצבע שחור (הפלקסי), שחדר דרכו אור קצת ואני לא מוצא אותה :\

בכל מקרה - אני מתכוון לכזה:

yTTOg.jpg

adi518 שיתף את התמונה הזו ביומן פרויקט שלו (The Define Project).

אשמח אם תוכלו להפנות אותי לחנות/מפעל שיכולים למכור כמה לוחות באיזור שלי (ראש העין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים! יש עידכון! - אבא של חבר אמר לי שבכפר קאסם (ליד ראש העין) יש מלא חנויות ורק צריך למצוא את הזול והטוב ביותר.

אני יקפוץ לשם השבוע ניראה מה אפשר להוציא משם. אקדח חום - הושג ! (אבא שלי משאיל מהעבודה שלו לכמה ימים).

עכשיו אני צריך רק רעיון לבנייה, אני יותר מאשמח אם תוכלו להציע את הרעיונות שלכם למארז, אני מכוון לHTPC בעל MIDATX (לוח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...