ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 106 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

המלווה מקבל ריבית שמשקפת את הסיכון שהוא לוקח. חוץ מזה יש מי שמארגן ומתפעל את כל הנושא, והוא זה שגוזר קופון. הדבר הזה הוא טוב לתקופות כמו היום שהריבית בשוק אפסית, לא לתקופות "נורמליות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספר לי , מה גובה העמלה שהם לוקחים ?

לא, הם עובדים בחינם

הם עבורך "matching"/חיתום/גביה

שוכרים עבורך משרדים ומעסיקים עובדים, הכל כדי שתקח הלוואה דרכם ולא בבנק, והכל כמובן בחינם, בגלל שהם פילנטרופים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אתה איכשהו מקזז את ההכנסות של המשקיע מהעלויות של הלווה, וזאת הסתכלות לא נכונה.

הצרכן רואה עלות, לא מעניין אותו שהצד השני זה מישה ולא בנק.

אני לא רלוונטי, יכול לקבל הלוואה כמעט בחינם. כמה לקוח ממוצע חוסך (אם בכלל) בלקיחת הלוואה שם במקום בבנק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכיח.

תוכיח אתה שלא.

אתה יודע כמה פעמים התקשרו אליי מהבנק שלי והתחננו שאקח הלוואה של 100,000 לקניית בפריים-0.5% (שזה בערך 1% היום)? מישהו ייתן לך שם הלוואה בP2P בריבית כזו?

בחיי, שרמת הטיעונים של כל אבירי הביטקוין פה היא פשוט רמה של גנון. זה פשוט מביך: "לה-לה-לה, עמלות, לה-לה-לה, בנקים, לה-לה-לה, גוזרים עליי קופון, לה-לה-לה."

omrij צודק בהחלט - זו רמת חשיבה שמתאימה לילדים מתבגרים שעדיין חיים על חשבון ההורים / הצבא, ואין להם מושג אין מתנהלים כלכלית בחיים.

מישהו מכם ישב, בדק את המספרים, השווה את האפשרויות, וחישב כמה באמת עולה פה וכמה שם? וודאי שלא, אתם סתם מקשקשים באוויר. יש בנק שלוקח עמלות, אז בטוח בלי בנק יהיה לי זול יותר, לא? ייאלה, חרם צרכנים!

בלי להבין בכלל, שבכל מצב שבו אתה זקוק לשירותים של מערכת כלשהי, השירותים האלה עולים כסף. זה לא משנה אם קוראים לזה בנק, או מתווך, או מסלקה, או הפיה הטובה. אז תיפטר מהבנקים הקיימים, ותחליף אותם בחברות חדשות שנותנות בסופו של דבר את אותם השירותים (רק שאין עליהן שום פיקוח), ולאט לאט תגלה שאתה משלם בסופו של דבר את אותן העמלות, רק למשה ולא לאיציק. ממש אחרית הימים.

ואם אתה רוצה לוותר על שירותי המערכת כדי לחסוך בעמלות, אתה משלם על זה בזה שאתה מגלגל סיכון על עצמך. אם זה שישדדו אותך ברחוב ויקחו את ה50,000 במזומן שאתה נושא איתך, או שיישרף הבית שלך, ואיתו יישרף כל הכסף שמתחת לבלטות, המחשב שבו שמור הארנק הדיגיטלי שלך ומה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכולם ברור שכל מה שמעניין אותם זה ליצור פלטפורמת מסחר שתאפשר להם למכור את הביטקוינים שברשותם, שכיום שווים הרבה פחות מכפי שהם היו שווים בעבר. זו טקטיקת Pump&Dump קלאסית"
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי איזה שטויות.

לפחות אם כלכלן היה אומר את זה. ויש כלכלנים שאומרים את זה.

סופר ועיתונאי.

הנה כתבה שלו, מלפני שנה, בה הוא צופה שהביטקוין ייעלם בקרוב.

http://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340,L-3646060,00.html

שטות.

בשנתיים האחרונות, ערכו של הביטקוין עלה.

chart.png?width=940&m=btceUSD&SubmitButton=Draw&r=730&i=&c=0&s=&e=&Prev=&Next=&t=S&b=&a1=&m1=10&a2=&m2=25&x=0&i1=&i2=&i3=&i4=&v=1&cv=0&ps=0&l=0&p=0&

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...