תקלה במחשב נייד - מסך לבן (המסך תקין) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה במחשב נייד - מסך לבן (המסך תקין)

erez_levy

Recommended Posts

שלום לכולם,

נתקלתי בבעיה במחשב נייד, כאשר אני מדליק אותו הכל טוב ויפה והווינדוס עולה בצורה יפה, מציג לי את שולחן העבודה כרגיל עם כל הפריטים שבו אך לאחר 10 שניות ששולחן העבודה עולה המסך כולו נהפך ללבן ואני רואה רק את הסימן של העכבר.

כשאני לוחץ על CTRL+ALT+DELETE אני מגיע למסך הכחול שבו יש את האפשרויות log off, start task manager, switch user ועוד מס' דברים אבל גם לחיצה על start task manager מחזירה אותי למסך לבן מלא כאשר שוב רק העכבר מופיע.

גם כאשר אני מסמן לו לכבות את המחשב אז לפני שהוא מכבה אותו המסך הלבן נעלם והוא מחזיר אותי למסך התקין של שולחן העבודה עם כל הפריטים שבו, אבל זה למעשה המחשב נכבה.

לדעתי זו בעיה בווינדוס ולא במסך של המחשב או בחומרה שלו.

המחשב הוא של מבוסס .

מדובר בווינדוס home premium, אני מעדיף שלא לפרמט את המחשב כי יש לי בו דברים בשולחן העבודה שאני חייב לשמור עליהם.

תודה לכולם על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא עדיין באחריות קח אותו למעבדה

במידה ולא נסה את הבאים :

הפעלה המערכת במצב Safe Mode ולראות אם הבעיה חוזרת על עצמה גם במצב הזה,במידה וכן סימן שיש בעיה בהתקנה של הוינדאוס.

שחזור מערכת לתאריך רחוק יחסית (כשבוע לפני או יותר) עדיפות לתאריך שבו הבעיה לא הייתה קיימת.

במידה ושני הפתרונות האלה לא עובדים סימן שכנראה הוינדאוס צריך התקנה מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להעלות את המחשב במצב של safe mode ללא הצלחה, איך שהוא מגיע לשולחן העבודה הוא כותב shutting down ועושה ריסט למחשב ואז מעלה אותו כרגיל ושוב אותה הבעיה.

איך אפשר לעשות שחזור מערכת לא דרך שולחן העבודה ולא דרך safe mode? (אם בכלל)

אם אני אעשה התקנה מחדש לווינדוס או שאשדרג אותו אפילו לווינדוס 7 הוא יבקש ממני לפרמט את המחשב או שאפשר להתקין אותו מחדש ללא פירמוט?

המון תודה על התשובות והעזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות לשדרג לוינדאוס 7 מXP דרך דיסק.

אישית אני מעדיף לגבות את המידע ולגמרי להתחיל מ0 את ההתקנה,שכן היא מבטיחה שלא ישארו שאריות של הוירוס כמו שזה נראה,בהתקנה החדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...