SEAGATE או MAXTOR ?! אני חייב לדעת מה עדיף ? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SEAGATE או MAXTOR ?! אני חייב לדעת מה עדיף ?

guy94

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מסתבר ששניהם מצויינים.

יש כאן סקר ש-MAXTOR מנצחת שם אבל בקצת.

בכל מקרה הם באותה רמה בארך ואני הלכתי על MAXTOR רק בגלל שהם היחידים שלא שמעתי אי פעם על שום בעיה איתם.

יש כל מני אנשים שאמרו שה- שלהם עושה רעש מוזר (לפני איזה חודש ראיתי את זה).

בכל מקרה, פשוט תבחר אחד.

SeaGate זה שם יותר מגניב ;D

אז אם אתה בקטע של שמות, תיקח ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנסיון שלי עם הוא מעולה.

יש לי כונן 120 מגה שלהם, שעדיין חי., והיה לי עד לפני חצי שנה 1.7 ג'גיה שלהם, שהיה לי אותו מאמצע 96, והוא אף פעם לא עשה בעיות. תחנתי לו את הצורה עם פירמוטים, התקנות של מליון מערכות הפעלה, העברתי משחקים מחברים והוא המשיך לעבוד בלי שום בעיות. בסוף מכרתי את הדבר הזה עם 166 שהיה לי ב300 שקל כולל מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנסיון שלי עם סיגייט הוא מעולה.

יש לי כונן 120 מגה שלהם, שעדיין חי., והיה לי עד לפני חצי שנה 1.7 ג'גיה שלהם, שהיה לי אותו מאמצע 96, והוא אף פעם לא עשה בעיות. תחנתי לו את הצורה עם פירמוטים, התקנות של מליון מערכות הפעלה, העברתי משחקים מחברים והוא המשיך לעבוד בלי שום בעיות. בסוף מכרתי את הדבר הזה עם 166 שהיה לי ב300 שקל כולל מסך.

מתי תבינו שאין מקום להשוות סידרה ישנה מאד מול סידרה חדשה שרק (יחסית) יצאה?

יש לי WD 420 מגה שעובד כמו חמור ללא לאות, זה עדיין לא אומר ש-WD אמינים!

הנה, זייפו בגדול בסדרות החדשות - חלק מ-75GXP ומתברר שעכשיו גם בחלק מ-60GXP.

אני בטוח שזה לא יחזור על עצמו, הם פשוט לא ירשו לעצמם פאשלה נוספת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו במה שאתה אמר, אבל בוא נאמר שלנסיון העבר יש איזה שהיא השפעה. זה אותה סיבה למה היום לא קונים , שכביכול הבעיה הייתה רק בסידרה של 6.4GB או משהו כזה, ועדיין יודעים שזה זבל של כוננים....

אני ראיתי את הכוננים החדשים של , וגם יצא לי להחזיק אותם ביד הם נראים כוננים טובים. אני לא יודע להסביר את זה, הם פשוט נראים לא רגישים לשום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

!!!!!!!!!Seagate Rulz

יש לי 10.24(גם אני לא האמנתי שיש דבר כזה), 5400, קצת ישן, אבל מחזיק חזק!!!!!!!!!

ואני מ*יין לו ת'צורה לגמרי!!

למרות שהייתה תקופה של שבועיים וחצי שהוא עשה לי בעיות, אבל זה הכול הסתדר!

ההארד דיסקים שלהם שווים את כול ה600-800 שקל שהם עולים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-MAXTOR החדשים זכו לשבחים רבים בביקורות שפורסמו באתרים בחו"ל. כדאי לחכות קצת כי בקרוב הם יוציאו דגם אפילו יותר משופר וסוף סוף אפשר לקוות שזה יגיע כי נגמרו השביתות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יהיה דגם יותר חדש.

אבל הכי טוב, לדעת את השם של הדגם וכל הפרטים האפשריים, לשבת באינטרנט, לקרוא ביקורת, להשוות, ולהחליט לבד.

חוץ מזה אם מישהו פה ימליץ לך על משהו, ותלך על זה, ואחר כך יקרה משהו, אתה תקלל את האמ-אמא שלו, נכון?

(סליחה על הביטוי).

תבדוק טוב טוב מה מוכרים לך, ותעשה השוואות, ותחליט על זה.

בכל מקרה אל תלך על מראה של הרד דיסק, למרות שאומרים שהרד דיסקים סגורים טובים יותר, ואלא שרואים כרטיס בחוץ הם פחות טובים, המראה לא משנה לאף אחד, זו לא תחרות יופי, זה הרד דיסק שנמצא בתוך המארז, ואמור לשרת אותך שנים.

בהצלחה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובה ל- the hunter

סליחה ???? איפה בדיוק ניסו למכור את הדיסק הקשיח החדש של מקסטור ב-1500 ש"ח ??? בלמיר עולה הדיסק הקשיח הזה בנפח 40 ג'יגה בסביבות ה-570 ש"ח (לא בדקתי היום ואולי המחיר אפילו ירד)

זה גם תלוי בשער הדולר ביום הקניה אבל זה ממש לא קרוב ל-1500 ש"ח

קצת לבדוק לפני שכותבים דברים לא נכונים !

cwm44.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אל תלך על מראה של הרד דיסק, למרות שאומרים שהרד דיסקים סגורים טובים יותר, ואלא שרואים כרטיס בחוץ הם פחות טובים, המראה לא משנה לאף אחד, זו לא תחרות יופי, זה הרד דיסק שנמצא בתוך המארז, ואמור לשרת אותך שנים.

בהצלחה!!!

איפה ראית שמוכרים הארד דיסק פתוח???

:lol: :lol: :lol:

סתם סתם, הבנתי למה התכוונת ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובה ל- the hunter

סליחה ???? איפה בדיוק ניסו למכור את הדיסק הקשיח החדש של מקסטור ב-1500 ש"ח ???  בלמיר עולה הדיסק הקשיח הזה בנפח 40 ג'יגה בסביבות ה-570 ש"ח (לא בדקתי היום ואולי המחיר אפילו ירד)

זה גם תלוי בשער הדולר ביום הקניה אבל זה ממש לא קרוב ל-1500 ש"ח

קצת לבדוק לפני שכותבים דברים לא נכונים !

לפי מה שהבנתי מההודעה שלך התכוונת להארד דיסקים החדשים עם ה-ATA133, לא?

אם לא מצטאר, אבל לאלה אני התכוונתי, הם יעלו ה-מ-ו-ן בחודשיים שלוש הראשונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ראית שמוכרים הארד דיסק פתוח

אם היתה לי מצלמה דגיטלית הייתי מראה לך אחד... :jump:

בובה של הרדיסק...  ;D 256MB, עם "כרטיס" שכזה, חיצוני, שמתמלא באבק במקרה הטוב, וחוטף מכות ממברג במקרה הרע (כמו במקרה שלי..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ראית שמוכרים הארד דיסק פתוח

היא מן הסתם התכוונה לדיסקים החשופים, מצד אחד אטום, ומצד שני כל ה"לוח" חשוף, כולל השבבים וההלחמות.

ולא!! לדיסק שהמארז שלו פתוח, כאילו, רואים את הפלטות וראש הקריאה.  מה לא היה ברור?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע..

שיט וינדוס אקס פי מגעיל!!

כתבתי גם שורה "סתם סתם אני יודע למה התכוונת" והוספתי את הסמיילי הזה " ;)", ורק עכשיו שמתי לב שהוא מחק לי את השורה הזאת..

אני ינסה להחזיר אותה עכשיו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...