לפני שבוע בערך התחילו לי בעיות שלי קריסות במחשב, מתברר שזה לא קשור למערכת ההפעלה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפני שבוע בערך התחילו לי בעיות שלי קריסות במחשב, מתברר שזה לא קשור למערכת ההפעלה

OR2OOO

Recommended Posts

טוב, אז לפני שבוע פחות או יותר, המחשב שלי קרס, בלי מסך כחול או משהו אחר פשוט לא היה סיגנל למסך לכמה זמן, לא הבנתי למה (ספציפית זה היה בשימוש דסקטופ, נראה לי באינטרט...), עשיתי ריסט דרך כפתור ההדלקה (הריסט לא רצה להגיב לו).

המחשב נדלק מחדש הוא כתב לי שהיית בעיה שגרמה לכיבוי ואם אני מאשר לשלוח מידע למייקרוסופט אודות הבעיה (שלחתי). הדבר חזר על עצמו עוד פעם, אז החזרתי את ה-GTX570 הישן (לפני זה היה GTX680), שם הוא עבד עד ש...

עבר שבוע והנה אני כאן היום, לפני כמה דקות בזמן משחק BF3, המחשב קרס לו, התמונה נתקעה והוא עושה REBOOT ועלה, אמרתי לא נורא, לא ניקיתי אותו כבר חודשיים, זה בטח בגלל החום.

באתי לפתוח את , הוא נפתח עברו כמה שניות והוא כותב שמנהל התצוגה קרס ושוחזר בהצלחה (כל הכבוד לו, כבר ילד גדול הגיע לגרסה 313.96), שנייה אחרי זה הוא קרס עוד פעם לא היה סיגנל למסך, ניסה לבצע REBOOT, אך לא הצליח כיבה את עצמו כיבוי מלא מספר פעמים (לפחות חמש פעמים) וניסה להידלק לאחר כל פעם, לא היה את הציפצוף של הפוסט ונכבה, עד שסוף סוף הוא נדלק (עבר פוסט).

השאלה שלי מה יכול להיות גורם הבעיה, כי לי זה נשמע כמו לוח בעייתי או שנדפק, מדובר על המפרט בצד.

יש לי עוד HD6850 בבית לבדוק איתו, אם זה משנה, אבל מה לדעתכם זה יכול להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול אתה צודק, רוב הנסיבות מצביעות על לוח אם/ספק כח תקול.

אבל מעניין אותי נורא מהי רמת הארגון של הכבלים שלך במארז (כבר הסכמנו שזה בעיית חומרה) תמונה אגב מאוד תעזור, אצלי הייתה אותה בעיה ברמת דיוק של 90% בערך לשלך, מסתבר שבסוף היא נבעה מכך שאחד הכבלים שיצרו מהספק נשענו על אחד מהזיכרונות שלי וכנראה הוא היה רופף +/-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה לשלול רכיבים בסדר המקובל...

להוציא את כל הרכיבים שלא חיוניים למערכת לעלות, להעלות את המערכת עם אחד בכל פעם, נראה שזה לא נובע מהכ.מסך אז אפשר לדלג, להשאיל ספק כח שונה ממישהו (אם אפשר) וכו'.

לדעתי הבעיה או בזכרונות או מהלוח אם, מפני שהזכרת שהמערכת עלתה כרגיל (כביכול) עד שהפעלת אתBF3 או את .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב שלי קרס, בלי מסך כחול או משהו אחר

לא היה מופע של מסך המוות הכחול, אולי בגלל הסיבה שהוא היה מבוטל.

בדוק אם נכתב MiniDump

נסה לבדוק הודעות ב- Event log

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקרוסופט ואירוע 41 ->

להערכתי, אם לא נוצר קובץ Dump (בדקת?) הבעיה בספק הכוח או שהוא לא תקין או שאין לו מספיק "כוח" לספק מתח לכלל המערכות במחשב.

אפשרות נוספת - הדרייבר של כרטיס המסך.

הפעל את המחשב ב"מצב בטוח" הסר את הדרייבר של כרטיס המסך.

האם אתה משתמש בדרייבר האחרון ->

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון, לפני כשעתיים המחשב נכבה, בזמן שניסה להידלק השמיע צפצוף אחד ואז עוד שניים (ולא נידלק), עשיתי ריסט וחזר לעבוד, מישהו יודע מה זה אומר בלוחות gigabyte? לא מצאתי בחוברת.

אני יבדוק עוד כמה דברים, שאמרתם, ויחזיר תשובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעלה עם דיסק ההתקנה של הווינדוס ותעשה REPAIR

אחרי זה תעשה בדיקה להרדיסק

RUN > CMD

chkdsk /f X:

במקום ה X בפקודה תרשום אות מחיצת ההרדיסק , תעשה את זה לכל המחיצות

עיין פה

http://technet.microsoft.com/en-us/magazine/dd637756.aspx

פתר אצלי בעיות של קריסה במחשב שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...