תחקיר אוסטרלי אודות "אסיר X" שלטענתם מת בכלא הישראלי - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחקיר אוסטרלי אודות "אסיר X" שלטענתם מת בכלא הישראלי

qwerty1987

Recommended Posts

ושוב זה מתחיל... "ארגון טרור"..

מאיר כהנא, בניגוד לשמאל, נתן כבוד לעם הערבי. למה שערבים יחיו בשלום במדינה אשר נשתתה על צביון יהודי, על המנון יהודי, על ערכים יהודיים. השמאל נוקט בשיטה של השתקה. הם ממורמרים אז נתן להם יותר וכאשר הם עדיין ממשיכים להיות ממורמים, זהו סימן שלא נתנו מספיק. הדברים שלא חלמו לתת להם לפני שלושים שנה, היום הם בגדר נורמה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מזל שאני לא בוגד ואני באמת שם טובת במקום הראשון, זה פשוט הראיה המעוותת שלך שלא יכולה להבין שיש אנשים שפשוט חושבים להשיג את טובת בצורה אחרת, אתה יכול להגיד שאני טועה, ואולי אתה צודק, אבל בוגד?

אבל מכאן זה רק ילך וידרדר, אז בוא נפסיק את זה כאן, נגיד יפה שלום, ונתראה כשמדינת תיחרב ונצטרך לבקש מקלט מדיני בקנדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב זה מתחיל... "ארגון טרור"..

מאיר כהנא, בניגוד לשמאל, נתן כבוד לעם הערבי. למה שערבים יחיו בשלום במדינה אשר נשתתה על צביון יהודי, על המנון יהודי, על ערכים יהודיים. השמאל נוקט בשיטה של השתקה. הם ממורמרים אז נתן להם יותר וכאשר הם עדיין ממשיכים להיות ממורמים, זהו סימן שלא נתנו מספיק. הדברים שלא חלמו לתת להם לפני שלושים שנה, היום הם בגדר נורמה..

אני באמת מצטער שאני מגיב, אז אני מבקש סליחה מראש והתגובה שלי באמת לא תהיה קשורה, פשוט נזכרתי משום מה במשהו שמישהו אמר לי פעם, "הערבים האלה רק כוח הם מבינים, וגם כשמסבירים להם בכוח, הם מבינים לא נכון".

זהו, פשוט הייתי חייב להוציא את זה..

אז קבענו לקפה בטורנטו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא טרוריסט ולא קראתי לו טרוריסט.

הוא תומך בארגון טרור מעצם העובדה שהוא שם סמל של ארגון טרור כחתימה שלו.

בוגד זה מישהו שהחליט לפעול למען האוייב, לא מישהו שרוצה לתמוך בעם שלו אך טועה ויגרום לפגיעה בעם.

ארגון טרור זה ארגון שמפעיל טרור על מנת להשיג הישגים.

אין לי ספק ששניהם רוצים לקדם את מדינת , על הדרך פעולה יש לנו חילוקי דעות, אני לא מסכים שלהפעיל טרור זה דרך שצריך לנקוט, גם אם היא תשיג לנו הישגים בטווח הקצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים שלהפעיל טרור זה דרך שצריך לנקוט, גם אם היא תשיג לנו הישגים בטווח הקצר.

דווקא האיסלם מוכיח שזאת דרך מצויינת.

טוב אין לי כוח לחכות שתגיד המפלגות הערביות.

אז האם עצם התמיכה במאבק (אפילו מזויין) נגד הכיבוש היא נחשבת מצידך טרור?

לא הבנתי את השאלה המטומטמת הזאת...

אם לטענתך עצם התמיכה במאבק (אפילו מזויין) נגד הכיבוש זה לא נחשב לטרור, אז מדוע אתה קורא ל"כך" ארגון טרור?

אתה אפילו לא מבין את האבסורד שבתגובה שלך, זה ממש מצחיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, נראה לי שבהינתן שני אפשרויות אני מעדיף לחיות באירופה/אמריקה מאשר במדינה מוסלמית (גם אם אני הייתי מוסלמי וזה שאני יהודי לא היה מהווה בעיה..)

לא הבנתי את השאלה המטומטמת הזאת...

אם לטענתך עצם התמיכה במאבק (אפילו מזויין) נגד הכיבוש זה לא נחשב לטרור, אז מדוע אתה קורא ל"כך" ארגון טרור?

אתה אפילו לא מבין את האבסורד שבתגובה שלך, זה ממש מצחיק.

כי אני לא מחשיב מאבק מזויין נגד - טרור.

טרור זה הפיגועים שהיו פה, טרור זה הטילים שנוחתים בדרום, לירות על חייל של שכובש את המדינה שלך זה לא טרור, זה לחימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל שאני לא בוגד ואני באמת שם טובת במקום הראשון, זה פשוט הראיה המעוותת שלך שלא יכולה להבין שיש אנשים שפשוט חושבים להשיג את טובת בצורה אחרת, אתה יכול להגיד שאני טועה, ואולי אתה צודק, אבל בוגד?

אבל מכאן זה רק ילך וידרדר, אז בוא נפסיק את זה כאן, נגיד יפה שלום, ונתראה כשמדינת תיחרב ונצטרך לבקש מקלט מדיני בקנדה.

למעשה, לא דיברתי עליך כשאמרתי "בוגדים" (גם אם מדברי השתמע שכן) - דיברתי על אנשים כמו זהבה גלאון. אולי דעתה היא שהמנעות ממעצר בחשאי בכל תנאים שהם, גם כשיש צורך בחשאיות' זה דווקא מה שיהיה טוב למדינה (אני לא יודע איך אפשר לחשוב כך בלי להיות מטומטם גמור, אבל נניח), אבל ההתעקשות שלה להפוך זאת לסקדנל תקשורתי, או לפחות לעזור בכך, נובעת אך ורק מרצונה לקדם את עצמה ואת האג'נדה שלה, על חשבון המדינה ואזרחיה. זו בגידה, בדיוק כשם שאדם שמוסר סודות לאוייב תמורת כסף הוא בוגד, אם אם הוא לא מזדהה עם מטרותיו של אותו אוייב.

בעצם, אנשים כמוה מזדהים גם מזדהים.

ולגבי החרבת המדינה, ישנם לא מעט גורמים שתורמים בכך. על כמה מהם אני בטוח שאנחנו אפילו מסכימים... אבל אני לעולם לא אקבל את הטענה הזו לפיה אני חלק מהבעיה, מפי אנשים שמזדהים עם אלו שבמוצהר ובגלוי מנסים להחריב את , או לפחות מגדירים את ישראל עצמה כחלק מהבעיה. אנשים אלו הם הבזויים שבבזויים בעיני, ולדעתי, הם לעולם לא יגיעו למצב הזה של לבקש מקלט מדיני בקנדה. או שהמדינה לא תחרב, בניגוד לתחזיותיהם שוב ושוב ושוב, והם ימשיכו לחיות כאן ולאכול את הכובע על כך שאנחנו מסתדרים איכשהו גם כשהם לא בשלטון - או שהיא כן תחרב, בעזרתם, אחרי ששנים הם עודדו את האוייב בצדקת דרכו ובזכותו על הארץ, ואז הם פשוט לא ישרדו מספיק זמן על מנת לבקש מקלט כאמור. או שהם יישחטו ע"י אותם ערבים שעל האינטרסים שלהם הם הגנו באדיקות כה רבה, או שהם יישחטו ע"י היהודים שיבינו סוף סוף שאין לעם שלנו עתיד כל עוד חיים בו קאפואים ושאר ממשיכי דרכם.

אז האם עצם התמיכה במאבק (אפילו מזויין) נגד הכיבוש היא נחשבת מצידך טרור?

טרור היא כל פעולה אלימה המכוונת כנגד אוכלוסיה אזרחית, שאין למטרותיה (האקראיות לרוב) כל תכלית טקטית או אסטרטגית בפני עצמן או אפילו כחלק מ"בנק מטרות" רחב יותר או לצרכי פגיעה בתשתית האוייב, ושמטרתה הישירה היחידה היא זריעת דמורליזציה על בסיס חשש אישי של האזרחים לחייהם, כחלק ממטרה עקיפה לגרום להם להכנע לדרישותיך. כל מי שמבצע פעולות כאלו הוא טרוריסט, כמו גם כל מי שמציע תמיכה לוגיסטית. כל מי שתומך בפעולות אלו מילולית הוא תומך טרור. תקיפת איש אינה טרור אם ההתקפה פוגעת ביכולות המבצעיות של היחידה אליה הוא שייך (או לפחות מנסה לעשות כן). תקיפה שנועדה אך ורק לשם זריעת דמורליזציה היא עדיין טרור.

לירות על חייל של שכובש את המדינה שלך זה לא טרור, זה לחימה.

טוב לדעת שבעינך הם כבר הפכו למדינה, ושחייל יהודי ששומר על מתיישבים יהודים ביהודה מפני פורעים ערבים הוא ה"כובש". אל תתפלא אם קוראים לך בוגד אח"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחימה נגד כוחות צה"ל? אני לא חושב שאפילו פעם נתקלתי באויב חמוש שקפץ לקרב, אפילו לא לוחמת גרילה. יותר בכיוון של פצצות ולהתחבא מאחורי אמא (אמת לאמיתה, במו עיניי ראיתי רבי מחבלים מתחבאים מאחורי נשים)

אני זוכר שיצא לי להיות במחסום בג'נין, בנוסף לבסיס ליד טול כרם. שני המקומות זוועתיים. לקחות מפה ובחרו את המקום הכי גרוע לשכן בו חיילים או לשים מחסום ועשו זאת. בשני המקרים, אדם יכל לשבת על גבעה (או גג) לפתוח שקית במבה ולרסס חיילים בפנאן.

עם זאת, למעט כמה מקרים יוצאי דופן במהלך כעשרים שנים, לא היה שום דבר באזורים אלה. לעומת זאת, לפני המחסום בישובים יהודיים נהרגו נשים וטף...

אני לא אוהב את המונח "טרור" יש מקום להתווכח על דקויות...אני הרבה יותר אוהב את המונח "סרטן"...

בקשר לקפה בטורונטו, עזוב אותך, מלא מוסלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חולה נפש.

יכול מאוד להיות, אבל בנתיים אני חולה נפש חופשי.

טרור היא כל פעולה אלימה המכוונת כנגד אוכלוסיה אזרחית, שאין למטרותיה (האקראיות לרוב) כל תכלית טקטית או אסטרטגית בפני עצמן או אפילו כחלק מ"בנק מטרות" רחב יותר או לצרכי פגיעה בתשתית האוייב, ושמטרתה הישירה היחידה היא זריעת דמורליזציה על בסיס חשש אישי של האזרחים לחייהם, כחלק ממטרה עקיפה לגרום להם להכנע לדרישותיך. כל מי שמבצע פעולות כאלו הוא טרוריסט, כמו גם כל מי שמציע תמיכה לוגיסטית. כל מי שתומך בפעולות אלו מילולית הוא תומך טרור. תקיפת איש צבא אינה טרור אם ההתקפה פוגעת ביכולות המבצעיות של היחידה אליה הוא שייך (או לפחות מנסה לעשות כן). תקיפה שנועדה אך ורק לשם זריעת דמורליזציה היא עדיין טרור.

מסכים איתך ב100 90 אחוז.

למה תקיפת חיילי אויב למטרת הפחדה של חיילי האויב היא לא לחימה מקובלת? האם לא על זה מבוססת כל המשנה הביטחונית של מדינת ישראל? מה זה כוח התרעה של מדינת אם לא להפחיד את חיילי האויב?

טוב לדעת שבעינך הם כבר הפכו למדינה, ושחייל יהודי ששומר על מתיישבים יהודים ביהודה מפני פורעים ערבים הוא ה"כובש". אל תתפלא אם קוראים לך בוגד אח"כ.

הוא נציג הכיבוש המקומי, כן. אם לא החיילים האלה, איך יהיה כיבוש?

לחימה נגד כוחות צה"ל? אני לא חושב שאפילו פעם נתקלתי באויב חמוש שקפץ לקרב, אפילו לא לוחמת גרילה. יותר בכיוון של פצצות ולהתחבא מאחורי אמא (אמת לאמיתה, במו עיניי ראיתי רבי מחבלים מתחבאים מאחורי נשים)

מן הסתם שיש התקפות על חיילי צה"ל, אחרת איך יש הרוגים לצה"ל?

אבל אתה צודק, הרבה מהפעולה המלחמתיות של הפלסטינים הם פעולות טרור, למעשה, הרוב המוחלט של פעולות הלחימה בימי שגרה היא פעולות טרור..

בקשר לקפה בטורונטו, עזוב אותך, מלא מוסלמים.

לך תמצא מקום בלי מוסלמים.. זאת פנטזיה שלא קיימת בכדור הזה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...