תחקיר אוסטרלי אודות "אסיר X" שלטענתם מת בכלא הישראלי - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחקיר אוסטרלי אודות "אסיר X" שלטענתם מת בכלא הישראלי

qwerty1987

Recommended Posts

האמת? אין סיפור.

אוסטרליה ידעה. המשפחה ידעה.

אם היו רוצים להרוג אותו אז היו עושים זאת בדרכים אחרות.

סתם כמה עיתונאים שרצו פרסום..

ברור שיש סיפור, אחרת לא היו מנסים להשתיק את העניין באמצעות הצנזורה ובאמצעות צווי איסור פרסום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ברור שיש סיפור, אחרת לא היו מנסים להשתיק את העניין באמצעות הצנזורה ובאמצעות צווי איסור פרסום...

אתה באמת חושב שכל פעולה שהמוסד עושה, מתפרסמת?

אני באמת חושב שבמקרה הנ"ל, מדובר בסוכן שריגל נגד ונתפס.

בטח לא כל תיאוריות הקונספירציה שמתחילות לעלות מהתחקיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והנה עוד הוכחה שבכנסת יושבים נציגים של מדינות אויב.

מה לאחמד טיבי, זהבה גלאון, דב חנין ולסוכן מוסד שהתאבד?

משהתברר שכנראה האסיר פעל נגד המדינה, זה הפך לעניין שלהם..

אדיר! איך לא חשבתי על זה?!

באמת הפליא אותי שטיבי התעורר (בעוד שהוא נגד שחרור פולארד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה שסיפור המסגרת בכלל נכון (קרי, שהיה למר בחור קשר עם המוסד ושאכן הבנאדם מת בכלא בנסיבות אלו או אחרות), אני יכול לחשוב על ארבעה תסריטים אפשריים, ורק אחד מהם באמת מטריד אותי:

1. הוא היה סוכן אוייב שנחשף, נחקר וחוסל (או התאבד לפני שהצליחו לדלות ממנו את כל המידע). אין לי שום בעיה מוסרית עם זה.

2. הוא אכן היה איש מוסד, אך גילה במהלך עבודתו מידע חיוני לבטחון המדינה אותו הוא סירב להעביר הלאה מסיבות כאלו או אחרות, והמוסד ניסה לחלץ ממנו מידע זה. גם כם זה אין לי שום בעיה מוסרית.

3. הוא היה סוכן ישראלי שנחשף ע"י האוייב, שלא הספיק מצידו לשים עליו יד. היות וזהותו נחשפה, משפחתו היתה תחת איום, והמוסד חשש שהאיש ישתף פעולה עם האוייב בשל כך, ולכן "העלים" אותו. במקרה כזה לא ברור האם חוסל בכלא או התאבד. נשמע הזוי, אבל זה יכול להסביר את שתיקת המשפחה. אם זה המקרה, הוא אולי עצוב, אבל גם איתו אין לי בעיה עקרונית.

4. הוא היה איש מוסד שגילה מידע כלשהו שהמוסד מנסה להסתיר מהציבור הישראלי, ולא מסיבות בטחוניות גרידא - והמוסד החליט להעלימו. זה התסריט היחיד שאמור להטריד את אזרחי , אבל הוא לא נשמע לי אמין במיוחד. אם זה המקרה, למה המשפחה שתקה כל הזמן הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת הפליא אותי שטיבי התעורר (בעוד שהוא נגד שחרור פולארד)

מה כלכך מפליא בזה?

פולארד ריגל לטובת - אז ברור שטיבי יהיה נגדו.

ה"איקס" הזה ריגל נגד - אז ברור שטיבי יהיה בעדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו זה מה שאמרתי. כששמעתי שטיבי ודב חנין התחילו להתקיף, חשבתי לעצמי מה קרה שטיבי התעורר ורק עכשיו נפל לי האסימון שהסיבה היחידה שטיבי התעורר זה לא מסיבה הומאנית אלא פשוט כי הסוכן שיתף פעולה עם האויב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לשחרר אותו?

פולארד נשפט ונשלח למאסר.

האסיר X "הועלם" תוך הפרה בוטה של זכויות אדם.

לדעתי(כמו בטח גם לדעת של הרוב כאן) זה מוצדק. לדעת השמאל והערבים זה לא זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...