לקנות את הנתב מבזק (לתשתית של 20MB) או לקנות בנפרד - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקנות את הנתב מבזק (לתשתית של 20MB) או לקנות בנפרד

Ironside

Recommended Posts

שלום חברים,

אני רוצה לשדרג את האינטרנט ל- 20MB (תשתית של , ספק של בבי"ל)

בחבילה של התשתית מוכרים ראוטר (לא זוכר את הדגם), "איכותי" לטענתם, שעולה 10 ש"ח לחודש (במידה ואני נשאר איתם למשך שנתיים).

אם לא, המחיר הרגיל של הראוטר הוא 25*24 = 625 ש"ח.

אני לא מבין גדול בראוטרים, לכן רציתי להתייעץ.

האם כדאי לקחת מהם, או לקנות בנפרד ?

מה דעתכם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקשר ל199 ותזמין מודם בהשאלה(חינם) עם משלוח שליח עד הבית . בקשר לנתב יש לך שתי אופציות - להפוך את ה"מודם" בהשאלה חזרה לנתב או לקנות משהו סביר. לי יש TP-LINK 1043 שעושה את העבודה אחרי שהתקנתי עליו DD-WRT .

לצערי אני בחיוב זיכוי אבל אני חושב שזה נגמר בקרוב . הנתב של יכול לשמש אותך רק אצל בזק(אין עוד ספק תשתית VDSL2 בארץ) . בגלל שהם כרגע משדרגים לסיבים עד הבנין/בית הטכנולוגיה של הנתב כבר מתיישנת. אם תרצה לעבור להוט (או חברת החשמל בתאוריה) לא תוכל להשתמש בנתב שתקנה מבזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקשר ל199 ותזמין מודם בהשאלה(חינם) עם משלוח שליח עד הבית . בקשר לנתב יש לך שתי אופציות - להפוך את ה"מודם" בהשאלה חזרה לנתב או לקנות משהו סביר. לי יש TP-LINK 1043 שעושה את העבודה אחרי שהתקנתי עליו DD-WRT .

התגובה שלך מרמזת שהוא עובד כמו שצריך רק עם DD-WRT. אצלי הנתב הזה עובד כמו שצריך בלי שום התקנה.

בכל מקרה, לא ניתן להזמין מודם בהשאלה ב-VDSL כי לא אין לבזק מודם כזה נכון להיום. רק מודם נתב. אפשר להגדיר אותו כברידג' אבל עדיין צריך לעשות חיוב/זיכוי.

בחבילה של התשתית בזק מוכרים ראוטר (לא זוכר את הדגם), "איכותי" לטענתם, שעולה 10 ש"ח לחודש (במידה ואני נשאר איתם למשך שנתיים).

אם לא, המחיר הרגיל של הראוטר הוא 25*24 = 625 ש"ח.

מדובר בדגם 7850 של דילינק (תוכל לחפש עליו בגוגל אם תרצה). זה נכון להיום הנתב הכי טוב שיש לבזק להציע. דבר ראשון תשקול אם יש לך צורך במה שהנתב הזה מציע. אם לא חבל על הכסף, תוכל לקחת דגם אחר שיתאים לצרכים שלך ותקבל החזר מלא.

אם אתה לא בטוח אם אתה צריך נתב כזה, תרשום כמה מכשירים סך הכל (כולל טלפונים, טאבלטים וכו') אתה מתכוון לחבר וכמה מהם יהיו בחיבור אלחוטי. מה המרחק בין מיקום הנתב למכשיר האלחוטי הכי רחוק ממנו וכמה קירות ביניהם (במיוחד אם מדובר בקומות שונות).

תוכל לקרוא עליו קצת:

http://www.netcheif.com/Reviews/DSL-7850U/DSL-7850U.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, לא ניתן להזמין מודם בהשאלה ב-VDSL כי לא אין לבזק מודם כזה נכון להיום. רק מודם . אפשר להגדיר אותו כברידג' אבל עדיין צריך לעשות חיוב/זיכוי.

לקחתי להורים של אשתי מודם בהשאלה לפני שנה ל 100 מגה. הביאו חדש מהקופסה עם שליח. הם אמורים להיות מוגדרים כ bridge אבל שלהם היה מוגדר כנתב. הם אפילו עדכנו גרסה מרחוק. אי אפשר להשיג את זה בחנות אלא רק במוקד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...