יצירת כבל רשת CAT7 אדום - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצירת כבל רשת CAT7 אדום

computers-man

Recommended Posts

בעבר שאלתי כאן על יצירת כבל אדום CAT 7 ואמרו לי שניתן לחבר לקונקטורים של CAT 5 וCAT 6

קניתי קונקטורים של CAT6 והם לא נכנסים לי :kopfpatsch:

מה אני יכול לעשות עם זה?

(סימנו לבנות את הבית לא מזמן וכל התשתיות שמנו כבל CAT7 ועכשיו צריך לחבר את האינטרנט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:) היות ואתה מתאר בית חדש האם מדובר על נקודות המסתיימות באביזרי GEWISS תחת הטיח?

משמע חיווט קבוע בקיר ובכל אביזר אתה מתכוון לחבר מגשרים מהנקודה(נקבה RJ45) בקיר לכל אחד מהם?

האם אתה פורס כבלים מנקודה לנקודה ומעוניין לסיים כל אחד מהקצוות בזכר RJ45 ללא מגשרים?

תאר את העניינים ואשמח לסייע ככל שאוכל :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעבוד לפי המדריך הזה:

הלוואי וזה היה כזה פשוט כמו אצלו בסרטון :s07:

אצלי בהתחלה יש סיכוך שצריך להוריד, וכל 2 חוטים יש להם עוד סיכוך שצריך להוריד והחוטים עצמם יותר עבים מאצלו :kopfpatsch:

:) היות ואתה מתאר בית חדש האם מדובר על נקודות המסתיימות באביזרי GEWISS תחת הטיח?

משמע חיווט קבוע בקיר ובכל אביזר אתה מתכוון לחבר מגשרים מהנקודה(נקבה RJ45) בקיר לכל אחד מהם?

האם אתה פורס כבלים מנקודה לנקודה ומעוניין לסיים כל אחד מהקצוות בזכר RJ45 ללא מגשרים?

תאר את העניינים ואשמח לסייע ככל שאוכל :lol:

יש אצלי מגשרים תחת התיח של של אדה פלאס (אבל שם זה לא בעיה אני רק צריך לדעת את הסדר הנכון וזה נכנס (ניסיתי והם נכנסים שם בלי בעיה רק אני לא יודע את הסדר))

וצד שני אני רוצה לשים לקצוות זכר RG45 שיתחבר לסוויץ' ושם לא משנה מה אני מנסה לעשות אני לא מצליח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כמובן מקפל את הסיכוך העליון על הכבל וחותך את הסיכוך שקיים על כל סוג סיבים, הסיבים לא נכנסים לתוך הראש? אתה בטוח שרשת ראשים של CAT6 ולא של CAT5 ?

ככה אמרו לי...

CAT7 אדום נכנס לתוך שקע של 5E.

מילת המפתח היא סבלנות.

לא נכנס ישבתי על זה למעלה משעתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באילו שקעים של RJ השתמשת? גוויס? יצרן אחר?

איך אתה מנסה לחבר את הגידים לתוך השקע? קורונה? מברג? משהו אחר?

עם השקעים אין לי בעיה של חיבור רק אני לא יודע מה הסדר הנכון...

הבעיה היא לחבר ראש של RG45 החוטים לא נכנסים לי לתוך החורים :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העצה שלי מכל המידע שזרם עד כה היא זו:

סיים את הכבלים שבקירות בנקודות RJ45 נקבה בהתקנה "תחת הטיח" מה שנקרא- כמו שקעי חשמל וכו'.

כמובן האביזר נקבה עצמו חייב להיות איכותי- אני ממליץ על אביזרים של חברת RIT שהם גם תוצרת כחול לבן,גם סוגר את הכבל עם מתכת מסביב וגם תופס אותו הייטב.

מדובר על אביזר שהמחיר הסיטונאי שלו כ- 10 ש"ח ששווה הכל - תראה בעצמך וכל הסבר יהיה מיותר...

אביזר נקבה זה עליך לדחוף לתוך מתאם שכפי שאני מבין יש לך של פלסט, במידה ומצורף אביזר נקבה כל שהוא - פשוט זרוק אותו לפח בלי להתבלבל והשתמש באביזר RIT כפי שציינתי קודם.

אחרי כל זה תקבל כבלים מדוגמים בקירות המסתיימים בנקבה RJ45 וכל שישאר לך הוא לקנות מגשרים RJ45 זכר-זכר איכותיים (CAT6 או CAT7) לפי האורך שהינך זקוק בכל מקום ומקום לגישור אביזרי הרשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות שלי

במקרה הזה אל תשבור את הראש יותר מידי.

מוכרים וורסיה גמישה של הCAT7, שתוכל לחבר מהשקעים בקיר לרכיב המדובר.

לשקעים אין לי בעיה לחבר אם תתן לי מדריך איך לחבר לפי הצבעים זה יהיה מצויין

העצה שלי מכל המידע שזרם עד כה היא זו:

סיים את הכבלים שבקירות בנקודות RJ45 נקבה בהתקנה "תחת הטיח" מה שנקרא- כמו שקעי חשמל וכו'.

כמובן האביזר נקבה עצמו חייב להיות איכותי- אני ממליץ על אביזרים של חברת RIT שהם גם תוצרת כחול לבן,גם סוגר את הכבל עם מתכת מסביב וגם תופס אותו הייטב.

מדובר על אביזר שהמחיר הסיטונאי שלו כ- 10 ש"ח ששווה הכל - תראה בעצמך וכל הסבר יהיה מיותר...

אביזר נקבה זה עליך לדחוף לתוך מתאם שכפי שאני מבין יש לך של פלסט, במידה ומצורף אביזר נקבה כל שהוא - פשוט זרוק אותו לפח בלי להתבלבל והשתמש באביזר RIT כפי שציינתי קודם.

אחרי כל זה תקבל כבלים מדוגמים בקירות המסתיימים בנקבה RJ45 וכל שישאר לך הוא לקנות מגשרים RJ45 זכר-זכר איכותיים (CAT6 או CAT7) לפי האורך שהינך זקוק בכל מקום ומקום לגישור אביזרי הרשת.

אתה מתכוון לכל קצה לחבר נקבה?

זה יהיה גדול מדי לא? כי אין לי מקום בלוח תקשורת (אם תוכל לתת לי תמונה של זה זה יהיה מצויין )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...