המלצה לנייד לגיימינג ועבודה עד 4500 שקל - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לנייד לגיימינג ועבודה עד 4500 שקל

xlSnaK

Recommended Posts

האם יש אתר או חנות ספציפית שאת\ה מעונין\ת לקנות בהן? אם כן, איזה:

KSP IVORY TMS

מהארץ או מחו"ל(אם מחו"ל-איזו ארץ?): בארץ

מתי מתוכננת הרכישה: עוד שבוע-שבועיים

תקציב: 4500

יש מצב לחריגה? אם כן, בכמה:אין

יד ראשונה\שניה: ראשונה

זמן אחריות רצוי: כמה שיותר יותר טוב.

חברת המחשב הניד המועדפת : סומך עליכם חח

מערכת הפעלה מועדפת:רצוי וינדוס 8

גודל כונן קשיח מועדף: חצי טרה ומעלה

משקל הנייד המועדף: שלא יהיה כבד מדי

גודל הצג: 15.6

זמן סוללה רצוי: כמה שיותר.

צבע המחשב הרצוי: שחור

אפשרויות נוספות במחשב: מעבדו i7, זכרון 8GB

מה מטרת שימוש המחשב?

משחקים כמו COD החדש, וכו' וגם משחקים שאמורים לצאת כמו SPLINTER CELL וכו' ברמה גבוה

עבודה משרדית , מערכת מהירה ללא תקיעות

אינטרנט HD וכאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון הכי טוב למשחקים שאתה רוצה להריץ בתקציב הזה יהיה :

http://ksp.co.il/?uin=18136

אבל קח בחשבון שמחשב פחות טוב למשחקים מנייח וגם עם כרטיס כזה אתה לא תריץ את כל המשחקים החדשים על ההגדרות הכי גבוהות

חסרונות :

רק שנה אחריות שזה נחשב לחסרון די גדול למחשב בתקציב כזה

מסך מבריק ולא מט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להיות הבדל לרעה בביצועים בין הגרסה הנייחת של 660 לגרסה הניידת?

כי אם לא, הכרטיס הזה יריץ את המשחקים החדשים בצורה מעולה, במיוחד שהרזולוציה היא לא FHD!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להיות הבדל לרעה בביצועים בין הגרסה הנייחת של 660 לגרסה הניידת?

הליבה עליה מבוסס ה-GTX660m היא אותה ליבה כמו של ה-GT 640 השולחני (גם מבחינת תדרי הליבה). אז לא מומלץ לפתח ציפיות.

מבחינת מעבדים לניידים הוא נחשב חזק, אבל אף פעם אי אפשר לשוות ביצועים של נייד עם נייח במשחקים.

הנייד שהוצע אולי מכיל את המפרט הכי חזק על הנייר - אבל לדעתי הוא אופציה רעה.

אני לא חושב שיש יתרון לכרטיס גרפי חזק במשחקים אם הרזולוציה של המסך נמוכה מאוד, ובנוסף עניין האחריות אינו שולי בעיני.

אם הייתי צריך להמליץ על נייד למשחקים בתקציב, זה היה כנראה הנייד הזה - http://ksp.co.il/?uin=17340

למרות שפותח הדיון הצהיר שהוא צריך מעבד i7 (ורק אלוהים יודע למה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה שהוא מחפש זה מחשב נטו למשחקים אז אני לא יודע כמה ה-gt 635m יהיה לו מועיל ועוד ברזולוציה גבוהה של 1920x1080 הוא יריץ משחקים על הגדרות בינוניות ומטה אם כבר שיחרוג ב-500 ויקח את ה- GE60

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הליבה עליה מבוסס ה-GTX660m היא אותה ליבה כמו של ה-GT 640 השולחני (גם מבחינת תדרי הליבה). אז לא מומלץ לפתח ציפיות.

מבחינת מעבדים לניידים הוא נחשב חזק, אבל אף פעם אי אפשר לשוות ביצועים של נייד עם נייח במשחקים.

הנייד שהוצע אולי מכיל את המפרט הכי חזק על הנייר - אבל לדעתי הוא אופציה רעה.

אני לא חושב שיש יתרון לכרטיס גרפי חזק במשחקים אם הרזולוציה של המסך נמוכה מאוד, ובנוסף עניין האחריות אינו שולי בעיני.

אם הייתי צריך להמליץ על נייד למשחקים בתקציב, זה היה כנראה הנייד הזה - http://ksp.co.il/?uin=17340

למרות שפותח הדיון הצהיר שהוא צריך מעבד i7 (ורק אלוהים יודע למה)

השאלה אם 768X1366 זה באמת כזה נמוך? לחבר שלי יש את האסוס N56VZ עם כרטיס GT 650M ולמרות שהמסך 1080P, הוא תמיד מוריד את הרזולוציה במחשקים ל-768X1366 על מנת לשחק על HIGH ללא תקיעות, ולפי דעתי זה נראה דיי טוב. (לשם השוואה - אם נשחק במחשב שולחני בעל מסך 22-23 אינץ' ברזולוציה של 1080X1920 לעומת מחשב נייד בעל מסך 15.6 אינץ' ברזולוציה של 768X1366 נראה שמדובר כמעט בדיוק באותה צפיפות פיקסלים)

ובקשר לאחריות - הבנתי שיש אפשרות לדבר עם על הרחבת האחריות בתמורה לתשלום נוסף, אני מתכוון לברר את זה איתם ביום ראשון, אם נניח האחריות תהפוך ל-3 שנים, עדיין היית ממליץ על האסוס שהצעת על פניו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

xlsnak אם אתה רוצה שאפשר יהיה לשחק אבל לא וואו כמו שרשמת לך על ה- שהוצע כאן

ואם אתה בכלל מחפש מחשב ללימודים אז אף אחד מהמחשבים שהוצע כאן אינו פתרון טוב כי ללימודים עדיף לקנות מחשב עד 2 קילו לא מעבר לזה

iTripleE לגבי השאלה שלך אם יש אופציה להרחיב את האחריות לשלוש שנים אין ספק שהלנובו יהיה עדיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...