מפרט - תלת ממד וגרפיקה 5K. בלי ציוד היקפי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט - תלת ממד וגרפיקה 5K. בלי ציוד היקפי

avner mmm

Recommended Posts

שלום לכולם. אני סטודנט לארכיטקטורה. מחפש מחשב ומתלבט - האם ההבדל בין 4K ל5.5K הוא משמעותי. אין צורך בציוד היקפי.

לכן, אני מבקש אם תוכלו לתת מפרט לכל הצעה שאתם מאמינים שהיא מספיק טובה, 4K או עד 5.5K , אני ממש חייב לחסוך אבל מחפש מחשב שיחזיק כמה שנים ויהיה שדרוג משמעותי עבורי (כיום יש לי מעבד DUALCORE E8400 , כרטיס מסך GFORCE 9500 1GB , לוח אם ASUS P5QL, ו 4 GB זכרון אבל המחשב כבר מקרטע ולא אמין - לא מזהה זכרונות, בלוסקרין, מתחמם מדי ושהוא לא עושה בעיות הוא עובד די בסדר - עדיין לא מטוס.

1. מה התקציב המקסימאלי? 4000/5500

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לחסוך

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 200 ש"ח

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? תלת מימד, רנדר, עריכה גרפית ושרטוט.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). משתמש כבד, PHOTOSHOP CS5, SKETCHUP, MAXWELL RENDER, AUTOCAD, REVIT,

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: חולה על משחקים, אבל כדי לחסוך ולמקד את המחשב אז חייב לוותר עליהם.

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). DELL 2209WA, 1680/1050

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אין צורך בהיקפי.

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? הכרטיס מסך שברשותי - אם לדעתכם הוא עדיין שווה משהו. אם לא אז צריך הכל.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? 8-9

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא. נשמע תמיד מסובך ומסוכן.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? אין צורך.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. גר בחיפה. לא אכפת לי לקנות מכל מקום כל עוד המקום ותיק ויציב.

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). 16 GB זכרון, כונן SSD 120 GB, מעבד I5 מהסיבה שקראתי כאן ש-7 לא מצדיק את המחיר - אשמח אם תתקנו אותי.

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? מאוד. חושב לאפשר בעתיד להוסיף עוד 16 GB ל . כלומר - 4 סלוטים וגם ניתן לתת כרטיס מסך טוב בהצעה של הפרט ובעתיד לשדרג לאיכותי , לכן אולי צריך גם ספק כח שיעמוד בשדרוגים.

ממש אודה לכם על כל עזרה. זה חשוב לי מאוד ואני מזמן כבר לא בעניינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיצוי של התקציב:

lrg16014.jpg

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח Intel

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core i7 3770 3.4Ghz s1155 8MB, GPU Core, Tray 1

מאוורר למעבד: קירור למעבד Arctic Freezer 7 Pro Rev.2 1

לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Gigabyte H77-DS3H s1155 Core i3/i5/i7, Intel H77, DDR3 1600, 2xPCI-E, VGA, DVI, HDMI 1

זכרונות: G.Skill Ripjaws-X 2x8GB DDR3 1600Mhz PC3-12800 Kit CL9-9-9 2

כרטיסי מסך: כרטיס מסך Gigabyte GTX650 OC 1GB GDDR5 DX11 2xDVI HDMI PCI-E 1

דיסקים קשיחים: Seagate 1TB Barracuda 7200RPM 64MB Sata III ST1000DM003 1

כונני SSD: כונן Intel 120GB SSD 330 Series Sata III 2.5'' SSDSC2CT120A3K5 Retail 1

צורבי DVD: צורב LG DVD±RW GH24NS x24 Black SATA OEM 1

מארזים: מארז Antec NSK 6582B Mid Tower Case With 430W PSU 1

מחיר החבילה: 5296 שקל

לרכישה

<div id=rtl>

32GB של , כ.מסך שמאפשר להריץ משחקים לא רע ברזולוצית הצג. לגבי מעבד, בחלק מהשימושים שציינת דווקא יש עדיפות לI7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על ההכוונה. נשארו לי כמה שאלות דחופות..

1. האם המארז/ספק שהצעת מתאימים למחשב הזה או שזה ויתור מפאת הכסף.

2. אם אפשר להוזיל אותו לכיוון של 4.5 על מה כדאי לוותר בהתאם לסטיקי שרשמתי.

3. האם זה משתלם ללכת בכיוון של מחשב DELL (המפרט מצורף) ולא מחשב מורכב בהנחה שאני מוותר על:

SSD,

16 JB מתוך ה-32 של המפרט שהציעו לי כאן

ספק כח איכותי יותר.

המפרט של DELL:

יצרן: DELL, דגם מחשב Optiplex 9010 I7 Mini Tower

מערכת הפעלה כלולה: WINDOWS 7 PRO 64 BIT

מעבד: Quad , i7-3770, דור שלישי

זיכרון: GB, NON-ECC, 1600MHZ ,4DIMM 16

לוח אם: Intel® Q77

כונן: 1TB 3.5 6Gb/s SATA with 32MB DataBurst Cache

צורב: DVD+/-RW‏

מארז: Minitower

יחידת ספק : 275 W עד 90 % Efficient ‏(80 PLUS Gold)

כרטיס גרפי: בינתיים לא כלול.

ההצעה עומדת על 4300 כרגע, ללא כרטיס המסך. וללא 32 JB.

כרטיס מסך באיכות שהמלצת זה תוספת של בערך 700 ₪ ,כך שאגיע ל 5000 בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...