איך אתם מכוונים את האקולייזר שלכם בנגן? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתם מכוונים את האקולייזר שלכם בנגן?

natan805

Recommended Posts

הייתי רוצה קצת לדעת איך רובם מכוונים את הEQ,אולי גם אני אשנה את הסגנון שמיעה.

האם רובם אוהבים "טראבל" "באס" "מיד".אני למשל לא אוהב מיד הרבה,זה צורם באוזניים אבל להתפעתי ראיתי בפורומים שגם כן פתחו אשכול בסגנון הזה ואנשים שם דווקא מעלים את המיד כאילו יש להם מגנים באוזניים.

לבעליי נגן c2 ,J3 ועוד... יש גם את הbbe ותציינו גם אותו במידה והוא דלוק.

יש לכתוב את הנגן והאוזניות עם הדגם המדוייק שבהם כיוונתם את האקולייזר.

אצלי כרגע...עם הנגן cowon c2 se215 shure:

80HZNORMAL 0

220HZWIDE -6

1.1khzwide +4

4.1khzwide -5

13khzwide +4

bbe+5

mach3bass+4

mp enhance ON

stereo enhance+4

כל השאר כבוי.

לפני כן היה לי

80HZNORMAL 1

220HZNORMAL -5

1.1khzNORMAL +5

4.1khzNORMAL -3

13khzNORMAL +5

mach3bass+3

mp enhance ON

כל השאר כבוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו למה רק כשאני משתמש באקולייזר אני שומע כמו שצריך? וללא אקולייזר הכל נשמע צורם ולא כמו שאני אוהב,אני ממש לא מסוגל לשמוע על normal או על אקולייזר כשהכל על האמצע (ברירת מחדל).

אולי זה עניין של הרגל?,אולי כי התרגלתי לשמוע על מיד נמוך (ולכן הברירת מחדל צורם לי)וטראבל גבוהה?.

יש נגנים שהאקולייזר שלהם מוגדר כך בברירת מחדל :

50kb 200k 1k 3k 14k .

ויש נגנים כגון c2 שהאקולייזר מוגדר כך:

80hz 220hz 780hz 3hz 13hz

.

ככה שבכל אופן לכל אחד יש הגדרה שונה מהשני ומי שהתרגל בנגן הקודם שלו לשמוע על 50kb 200k 1k 3k 14k יהיה קשה לו להתרגל בנגן הבא שלו אם הוא יהיה על 80hz 220hz 780hz 3hz 13hz ואז כבר חייב לשחק באקולייזר.בכל אופן אשמח לדעת איך זה מוגדר ברוב הנגנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-CX300 הן אוזניות בומיות לכל היותר, אבל אני די מתפלא שאתה לא אהב את ה-shure שכן הן נטורליות למדי, ניסית סוגים שונים של אטמים?

(גם אני חשבתי שאטמים זה הכל אותו דבר עד שניסיתי את ה-sleeves של עם ה-ViSang R02 שלי וזה פשוט שינה את האוזניות לגמרי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שאני לא אוהב את ה"שור",להיפך,אני מאד מרוצה מהם במיוחד לאחר האוזניות cx300 שפשוט נתנו שדרוג מצויין.רק אמרתי שמתי שאני לא משתמש באקולייזר המוסיקה נשמעת קרה מידי וצורמת ואני חושב שבכל אוזניות אני ארגיש ככה,ולכן אני שואל אולי זה קשור להרגל?שהתרגלתי ל"טראבל" גבוהה ו"מיד" נמוך?.

לגבי ה"שור",הסאונד איכותי ביותר ,רק שלא אהבתי כלכך את הבאס(כמובן שאיכותי יותר מהcx300 אבל חלש ממנו),הוא נשמע כבד מידי ולא נשמע אמיתי כמו אוזניות on ear .השאלה אם בכלל הגיוני שאזניות in ear יתנו באס טוב כמו on ear (לדוגמא: HD450 ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...