חיבורים של אקס בוקס למסך מחשב - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבורים של אקס בוקס למסך מחשב

joe_35

Recommended Posts

שלום ,

יש לי מסך מחשב חדש שקניתי לפני חודשיים באייבורי ,envision p971wals . המוכר באייבורי אמר לי שמדובר במסך חדיש ויוקרתי מהדור האחרון , מסך led . רציתי לקנות אקס בוקס ולחבר אותו למסך הזה , אבל מסתבר שאין לו בכלל חיבור . איך יכול להיות שמסך לד חדש נמכר בלי חיבור כזה ? בחנות שהתעניינתי לגבי רכישת אקסבוקס אמרו שזה לא יתכן ..

האם ישנה דרך לחבר אקסבוקס למסך הזה ? יש לו חיבור vga , dsub או משהו כזה .. אני לא כל כך מבין בזה ואין לי כסף למסך חדש .

בבקשה עזרתכם . תודה רבה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער להגיד אבל אין מה לעשות חודשיים אחרי לא יחליפו לך

ואין דרך לחבר אותו ךאקסבוקס ? אין איזשהו מתאם שאפשר לחבר ? האם נמכרים היום מסכי לד חדישים בלי חיבור ? זה החיבור היחידי שמתאים לאקסבוקס ?

תודה על התגובה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא טרחת לבדוק אילו חיבורים יש למסך לפני שקנית אותו ונזכרת חודשיים אחרי - בעיה שלך. אני רחוק מלצודד ברשתות ברוב המקרים, אבל נמאס לי לראות לקחות שמנסים לגלגל את כל האחריות על החנויות.

2. אני לא בקיא בחיבורים של האקסבוקס, אבל גם אם המכשיר מוציא בלבד, לא היה עוזר לך מסך עם כניסת , כי עדיין היית נתקל בבעיה עם הסאונד - להזכירך, מעביר לא רק אות תצוגה, ואילו למסך המחשב שלך אין רמקולים. דווקא התצוגה זה שטויות עקב הזמינות הרחבה של מתאמי DVI- זולים. מה שאתה צריך זה מתאם HDMI מצד אחד לVGA/DVI + אודיו בצד השני. לא הכי נפוץ, אבל קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא טרחת לבדוק אילו חיבורים יש למסך לפני שקנית אותו ונזכרת חודשיים אחרי - בעיה שלך. אני רחוק מלצודד ברשתות ברוב המקרים, אבל נמאס לי לראות לקחות שמנסים לגלגל את כל האחריות על החנויות.

2. אני לא בקיא בחיבורים של האקסבוקס, אבל גם אם המכשיר מוציא בלבד, לא היה עוזר לך מסך עם כניסת , כי עדיין היית נתקל בבעיה עם הסאונד - להזכירך, מעביר לא רק אות תצוגה, ואילו למסך המחשב שלך אין רמקולים. דווקא התצוגה זה שטויות עקב הזמינות הרחבה של מתאמי DVI- זולים. מה שאתה צריך זה מתאם HDMI מצד אחד לVGA/DVI + אודיו בצד השני. לא הכי נפוץ, אבל קיים.

ראשית , תודה על התשובה .

לא האשמתי את אייבורי . זה נכון שלא בדקתי את החיבורים טרם רכישת המסך , לא חשבתי על רכישת אקסבוקס לפני חודשיים .

בנוגע למה שכתבת בסוף , לא הבנתי את זה .. תוכל לתת לי לינק למוצר כזה באיביי או בחנות בארץ ? איך קוראים לזה , מתאם vga -hdmi ? ואז צריך עוד מתאם לרמקולים ?

תודה רבה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש אפשרות גם לחבר את הווידיאו עם + מתאם DVI שתוכל לחבר למסך

ואת הסאונד דרך הקומפוזיט שהגיע לך בקופסה של הקונסולה (האדום לבן זה אודיו -צהוב כמובן לא צריך לחבר )

ואז לשחק בהגדרות שיוציא סאונד מהקומפוזיט

כמובן צריך שהמערכת תיתמוך בחיבורים האלו

עם אין לך אז צריך גם להם מתאם

יש דרך אחרת וזה עם יש לך כניסת VGA במסך אז יש כבלים כאלו ל360 שגעים עם הכבלים לאודיו

הבעיה שהם קצרים בדרך כלל ,מה שדופק אותך עם המערכת רחוקה

בכל מיקרה גם לי יצא ליסתכל לאחרונה במסכי מחשב וזה מאוד מעצבן שהרבה עדין יוצאים בלי

וזה למרות שלכל הקונסולות מינסטרים הניחות יש היום ולהמון מחשבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש אפשרות גם לחבר את הווידיאו עם HDMI + מתאם DVI שתוכל לחבר למסך

ואת הסאונד דרך הקומפוזיט שהגיע לך בקופסה של הקונסולה (האדום לבן זה אודיו -צהוב כמובן לא צריך לחבר )

ואז לשחק בהגדרות שיוציא סאונד מהקומפוזיט

כמובן צריך שהמערכת תיתמוך בחיבורים האלו

עם אין לך אז צריך גם להם מתאם

יש דרך אחרת וזה עם יש לך כניסת VGA במסך אז יש כבלים כאלו ל360 שגעים עם הכבלים לאודיו

הבעיה שהם קצרים בדרך כלל ,מה שדופק אותך עם המערכת רחוקה

בכל מיקרה גם לי יצא ליסתכל לאחרונה במסכי מחשב וזה מאוד מעצבן שהרבה עדין יוצאים בלי HDMI

וזה למרות שלכל הקונסולות מינסטרים הניחות יש HDMI היום ולהמון מחשבים

הכבל הפשוט הזה לא יעזור ? http://dx.com/p/premium-vga-hd-av-cable-for-xbox-360-160cm-length-30944

בעזרתו יהיה אפשר לשחק באקסבוקס עם מסך VGA ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם יש לך כניסה VGA במחשב אז כן ,רק שים לב שהכבלים של האודיו צמודים לVGA ,שזה אומר שהמערכת צריכה להיות מאוד קרובה למסך או לחלופין צריך לקנות מעריכים נקבה מצד אחד זכר מצד שני לשני הכבלים של האודיו

עם אין לך חיבורים כאלו במערכת אז בימקום שני מעריכים אפשר לקנות מתאם מסוג החיבור הזה לחיבור כמו של

רק עם כבל מספיק ארוך

ואז אתה יכול לחבר את זה למערכת רמקולים של מחשב בימקום הקבל הירוק

אבל לקבל סאונד גם מהמחשב וגם מהקונסולה אפשר לקנות מפצל שתוכל לחבר את הכבל הירוק של המחשב מיצד שני ואת שני הכבלים שאפכו לאחד של לצד האחר

ככה אני חיברתי את ה360 שהיה לי רוב הזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסך יוקרתי ולא כלום..

http://www.giga-zone.com/tw/products/spec.php?prodNo=50050551

מסכים ב500 ש"ח הם לא "יוקרתיים".

כמו כן גם חשוב לציין שזה כולה מסך 18.5" מחברה לא מוכרת..

קנה מתאם כלשהו כמו שאמרו לך ותהיה מסודר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם יש לך כניסה VGA במחשב אז כן ,רק שים לב שהכבלים של האודיו צמודים לVGA ,שזה אומר שהמערכת צריכה להיות מאוד קרובה למסך או לחלופין צריך לקנות מעריכים נקבה מצד אחד זכר מצד שני לשני הכבלים של האודיו

עם אין לך חיבורים כאלו במערכת אז בימקום שני מעריכים אפשר לקנות מתאם מסוג החיבור הזה לחיבור כמו של אוזניות

רק עם כבל מספיק ארוך

ואז אתה יכול לחבר את זה למערכת רמקולים של מחשב בימקום הקבל הירוק

אבל לקבל סאונד גם מהמחשב וגם מהקונסולה אפשר לקנות מפצל שתוכל לחבר את הכבל הירוק של המחשב מיצד שני ואת שני הכבלים שאפכו לאחד של אוזניות לצד האחר

ככה אני חיברתי את ה360 שהיה לי רוב הזמן

אין לי בעיה לשים את האקסבוקס צמוד למסך .

בנוגע לוידאו , הבנתי שאוכל להשתמש במסך הזה עם כבל מתאם , אולי האיכות וידאו תהיה קצת חלשה יותר מ- , אבל עדין זה יהיה אפשרי .

לא ברור לי העניין של הסאונד . יש חיבור 3.5 של רגילות למסך הזה , אין שם חיבור של כבל בננות . איך אוכל לשמוע ? האם אצטרך להפעיל את המחשב כדי להשתמש ברמקולים שלו כדי לשחק באקסבוקס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסך יוקרתי ולא כלום..

http://www.giga-zone.com/tw/products/spec.php?prodNo=50050551

מסכים ב500 ש"ח הם לא "יוקרתיים".

כמו כן גם חשוב לציין שזה כולה מסך 18.5" מחברה לא מוכרת..

קנה מתאם כלשהו כמו שאמרו לך ותהיה מסודר.

envision היא חברה בת של ג'יגהבייט . ככה לפחות אמרו לי באייבורי ... אולי עבדו עליי ? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

כן אני עכשיו רואה את זה גם בלינק..

בכל מקרה, החברה היא לא מוכרת..

ואילו יציאות יש לך בXBOX?

ומה שהציעו

http://www.ebay.com/itm/VGA-HD-AV-Cable-Video-Audio-Adapter-for-Microsoft-XBox-360-HDTV-High-Definition-/271025351125?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f1a5ea9d5

+

http://www.ebay.com/itm/3-5mm-Stereo-Plug-Male-to-Dual-RCA-Female-converter-plug-M-F-Adapter-/270983665049?pt=US_Audio_Cables_Adapters&hash=item3f17e29599

(..למשל, אולי אפשר למצוא זול יותר..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

כן אני עכשיו רואה את זה גם בלינק..

בכל מקרה, החברה היא לא מוכרת..

ואילו יציאות יש לך בXBOX?

ומה שהציעו

http://www.ebay.com/itm/VGA-HD-AV-Cable-Video-Audio-Adapter-for-Microsoft-XBox-360-HDTV-High-Definition-/271025351125?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f1a5ea9d5

+

http://www.ebay.com/itm/3-5mm-Stereo-Plug-Male-to-Dual-RCA-Female-converter-plug-M-F-Adapter-/270983665049?pt=US_Audio_Cables_Adapters&hash=item3f17e29599

(..למשל, אולי אפשר למצוא זול יותר..)

אני רוצה לקנות השבוע אקסבוקס . אני לא יודע איזה חיבורים יש שם . חשבתי שכולם עם אותם החיבורים ...

בכל מיקרה , אם הבנתי אותך נכון , אני מתכוון לקנות את דגם הסלים . אפשר יהיה לחבר אותו ומסך הזה ולשמוע אודיו בו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...