משהו ענק עומד לקרות ב-20 לפברואר - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו ענק עומד לקרות ב-20 לפברואר

Nyromith

Recommended Posts

לקונסולות לפחות עד היום מאוד קשה לימכור ב500$

עכשיו אתה צודק בעניין מסוים וזה שחומרתית זה הולך להיות לשני הקונסולות ,אבל עם דגש חזק על מישחקים

ככה שיש יתרון שנישמר על הקונסולות של להכניס דיסק או להוריד דיגיטלית בלי (יחסית) הרבה באגים

השאלה הגדולה מה מערכת ההפעלה תאפשר בקונסולות האלו ?

עם המערכת ההפעלה תיהיה סגורה מאוד כמו רוב הקונסולות ,ויהיה אפשר להוריד רק תוכן שהיצרניות יאשרו

ורק תוכנות שהיצרניות יאשרו -מבחינתי זה לא ישתלם ליזרוק 500$ על זה

יש גם סימן שאלה על יהיה תשלום לLIVE זהב כמו היום ?

סוני תכניס תשלום חובה משלה ?

עם יהיה צריך לדוגמה לשלם על שרות כזה רק ליצפות ביוטיוב ,זה יוריד לי את החשק מהקונסולות האלו

למרות שאני יקנה אותם בשלב מאוחר רק לבילעדים

סוג של ליקנות ,לשחק בבילעדים בערך שנה ולימכור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה היתי מאוד רוצה שסוני לא תלך בדרך המסריחה הזאת

אבל עם יסבסדו את הקונסולה בהשקה להציאה מחיר טוב ,לך תדע מה יעשו לנסות להחזיר את ההשקעה

השקה ב500$ ניראת לי גבוה מידי ולא חושב שילכו על מחיר יקר כזה (יחסית לקונסולות )

בישראל זה אולי ניראה זול לחומרה כזאת ,אבל בארצות הברית זה מיתקרב מאוד למחיר של מחשב מישחקים בסיסי ,עם שמאפשרת הרבה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה היתי מאוד רוצה שסוני לא תלך בדרך המסריחה הזאת

אבל עם יסבסדו את הקונסולה בהשקה להציאה מחיר טוב ,לך תדע מה יעשו לנסות להחזיר את ההשקעה

השקה ב500$ ניראת לי גבוה מידי ולא חושב שילכו על מחיר יקר כזה (יחסית לקונסולות )

בישראל זה אולי ניראה זול לחומרה כזאת ,אבל בארצות הברית זה מיתקרב מאוד למחיר של מחשב מישחקים בסיסי ,עם שמאפשרת הרבה יותר

PS3 הושקה ב-600 יורו באירופה, אני בספק שהם יירדו ביותר מחצי מהמחיר הזה...

סוני משקיעים המון בחומרה חזקה יחסית למתחרות, ותמיד הקונסולות שלהם מחזיקות המון שנים. למשל, רק לאחרונה הפסיקו את מכירת ה-PS2 (!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, אין מה לצפות מקונסולה להיות מחשב לכל דבר. כשמחשב מריץ משחק, המשחק הוא רק תהליך אחד מתוך רבים במערכת - אקספלורר, אנטיוירוס, וכל שאר התהליכים שרצים ברקע. בקונסולה לעומת זאת המשחק מקבל כ-90% ממשאבי הקונסולה, וידוע בדיוק אילו משאבים הוא מקבל, ככה שניתן לתכנן אופטימיזציה עד לרמה של איזה תא בזיכרון משמש לאיזו מטרה, ואיזו בדיוק תעשה תפקיד כלשהו.

ברגע שתיקח את אפשרויות האופטימיזציה האלה מהקונסולה תשאר עם סתם מחשב משחקים חלש מאוד. לכן אני ממש לא רוצה שהקונסולות יסחפו עם multitasking. צריך את המינימום ההכרחי וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא קשור למה שאנחנו רוצים

זה קשור למה שהחברות מוציאות בפועל

הWIIU שדי בטוח קונסולה חומרתית הרבה פחות חזקה מהPS4\XBOX3 כבר מכילה מערכת הפעלה שלוקחת חצי גיגה ראם מיתוך 2 גיגה שיש לקונסולה

וגם מאפשרת לשלוח מיסרונים כולל ציורים מתוך המישחק

וגם כוללת כל מיני שרותים שלחלק קטן מהם אפשר להגיע גם שהמישחק מופעל

הPS4\XBOX3 כניראה יאפשרו הרבה הרבה יותר

מבחינת חומרה כבר בהשקה לא תיראו "מיפלצות" ,אפשר לקנות מחשב חזק בהרבה כבר היום

השמועות על מערכות ההפעלה מדברות על משהו הרבה יותר מורכב מבעבר ,עם זה יהיה פתוח או סגור זה כבר סימן שאלה

אבל עדין זה יוכל להחזיק כמה שנים טובות רק בגלל שתיהיה תאימות של המישחקים לחומרה

מי שמצפה להגדרות סופר גבוהות כניראה יתאכזב מאוד

והרבה חברות צד שלישי לא ינטשו את בסיס המישתמשים הגדול של ה360\PS3 כל כך מהר

שנה ראשונה אני מצפה שיהיו הרבה מולטיפלטפורם לPS3\360\PC חלק לWIIU וגירסאות לPS4 וXBOX3

אני חושב שרק שנה אחרי ההשקה צד שלישי לתחילו ליתרחק מהקונסולות הישנות ,אבל עדין יצאו סדרות דוגמת לישנות כל עוד זה נימכר

קפיצות גדולות אני חושב שנקבל בשנה הראשונה בעיקר מיבילעדים ,במולטיפלטפורם שנה ראשונה אני חושב שנקבל בעיקר פורטים עם גרפיקה משופרת ,או במילים אחרות גרפיקה כמו בPC מישחקים היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

קרירין אני חושב שאתה קצת מגזים, נכון שלא מדובר בפסגת החומרה אבל בכל זאת ה- לפי דיווחי המפרט שלו אמור לייצר בפיק 1.84 טרה-פלופס שזה נחשב בשוק הגבוה של כרטיסי המסך. וחוץ מזה תסתכל על משחקים כמו God of War 3, Uncharted 2, Uncharted 3, המפתחים של המשחקים ההלו מצליחים להוציא ביצועים בלתי יאומנים שהיה אפשר רק לחלום עליהם, מכרטיס מסך ברמתו של 8800GT מ-2005, וזה הודות לארכיטקטורה חכמה של חומרה שנמצאת בקונסולות האלה.

כח זה לא הכל, השאלה איך מנצלים אותו. אני מאוד אוהב את המחשב שלי והשקעתי בו לא מעט, אבל אני בטוח אקנה גם את ה-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון הוא יצא ב-2007, אבל הכרטיס מסך שהיה בזמנו ב-PS3 הקדים את זמנו והיה נחשב לכרטיס מהדור הבא כדי לעמוד בקו אחד עם חומרת המחשבים המתקדמת.

והוא יכל לאפשר 1080p אבל בהתפשרות על FPS ופילטרים לכן העדיפו להוציא אותו ב-720p עם איכות גבוהה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה8800GT משמעותית חזק יותר מהכרטיס מסך בPS3

עניין אנצארטד 2 קשור לזה שפיתחו אותו צוות מאוד מוכשר למגשיר מאוד ספציפי

עם תיקח מישחק כמו מאריו גלקסי לדוגמה

גם הוא לא ירוץ לך בחומרת מקבילה לWII (החלשלוש) בלי התאמה מאוד רצינית ,פשוט כי יש הבדל בין לפתח רק לחומרה מסוימת אחת ,לבין מיגוון חומרות בPC

עם היו לוקחים את אנצארטד 2 והיה עושים לו פורט למחשב ספציפי עם 8800GT ,הגרפיקה היתה מישתפרת משמעותית

אבל שעושים פורט לPC ,לא הולכים רק על חומרה מסוימת אחת ,אלה על מיגוון רחב ,ככה שצריך חומרה חזקה יותר לאותם ביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...