סדרות טלוויזיה - עמוד 89 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרות טלוויזיה

Googleness

Recommended Posts

סנס8 הציגה את עצמה כסדרת אקשן ומעניינת ובסוף קיבלתי משהו דרמטי וגיי בצורה מחשידה (אין שום קשר לעלילה עצמה. זה סתם שם)

אדון באמת הביא פיילוט טוב אבל כרגע נראה שהעלילה מתעכבת בטירוף כדי לעשות את זה הרבה יותר "מותחן פסיכולוגי" או משהו בסגנון. נקווה שזה רק בגלל שזה אמצע העונה ויש צורך בקצת פילרים

לאן אתה רץ בדיוק? מה רע בפילרים? אני אישית אוהב פילרים יותר מעלילה בסדרות כמו אל טבעי, סתם כדוגמא.

פה הפילרים גם לא רעים. כל פרק אני צופה בלי הפסקה ולא יכול לחכות לפרק הבא.

אני לא מבין, סוף סוף סדרה איכותית ואתם רוצים רק לרוץ עם העלילה קדימה.

אתה רוצה שתוך שלוש פרקים הטובים ינצחו וישלימו את המשימה שלהם? ומה אז בדיוק?

- - - תגובה אוחדה: - - -

מרגיש כאילו בסנס 8 לקחו פרק אחד של סדרת אקשן/מתח ומרחו אותו על כל הסדרה, פשוט מורחים שם את העלילה בצורה שלא ייאומן

מורחים שם איברי מין על ימין ועל שמאל על המסך שלי בלי בושה. יש יותר זמן אוויר עם בולבולים מאשר אקשן ועלילה.

אין לי שום דבר עם הומואים ולסביות, אבל אני כאדם שלא בתחום, רוצה לצפות בסדרה ובסיפור, ולא ב2 אנשים חד מיניים שמקיימים יחסי מין שלא תורמים כלל לעלילה כל סצינה שניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לאן אתה רץ בדיוק? מה רע בפילרים? אני אישית אוהב פילרים יותר מעלילה בסדרות כמו אל טבעי, סתם כדוגמא.

פה הפילרים גם לא רעים. כל פרק אני צופה בלי הפסקה ולא יכול לחכות לפרק הבא.

אני לא מבין, סוף סוף סדרה איכותית ואתם רוצים רק לרוץ עם העלילה קדימה.

אתה רוצה שתוך שלוש פרקים הטובים ינצחו וישלימו את המשימה שלהם? ומה אז בדיוק?

הבעיה שהפילרים פשוט לא מעניינים.

הפרק שהוא אוכל סרט על סמים? שיעמום

העלילה עצמה מעניינת כל שאר הריפוד כדי להיראות עמוקים ופסיכלוגיים פשוט לא עשוי טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שהפילרים פשוט לא מעניינים.

הפרק שהוא אוכל סרט על סמים? שיעמום

העלילה עצמה מעניינת כל שאר הריפוד כדי להיראות עמוקים ופסיכלוגיים פשוט לא עשוי טוב

מסכים, הפרק היחיד שהיה די חלש זה על סמים. אבל כל השאר פשוט זהב. בכל סדרה יש פילר פה ושם משעמם. אבל דוקא בסדרה הזאת, להשתמש במילה "פילר" ברבים, זה פשוט לא צודק כלפי הסדרה הזאת.

אני מעדיף את הפרק על הסמים מאשר סנס8 שדוחפים לי שם בולבולים כל חמש דקות. אני רואה לרוב סדרות על גדולה בחדר מול החלון שלי, ובכל פעם שראיתי את הסדרה הזאת (כל עוד) - התביישתי כבר מה יחשבו עלי השכנים.

בספארטאקוס וב-Game of Thrones זה איכשהו מוצדק. (יש סיבה לכל דבר ואווירה של אותו הזמן). פה זה פשוט מוגזם וסתם גימיק מטומטם שקיים ברוב סדרות נטפליקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הצלחתי לשרוד 20 דקות בפרק הראשון של Dark Matter.

המכות בדקות הראשונות בין הגבר לבחורה היו מוזרים. ואז הסיבה לשאלתו "למה לעזאזל תקפת אותי" - "אני לא מכירה אותך". אוקיי.

אחרי זה נערה עם שיער סגול שנראת כמו איזו פרחה מתחילה לומר משפטים מדעיים ורפואיים לבחור שמנופף בחרבות. וואו.

אבל אז בא המאצ'ו שממנסה להיראות גבר גבר, ואז כשמוצא התחיל ללכת איתו על הכתף כמו איזה ראמבו, ולירות בדלתות סתם כי בא לו להיכנס לאיזור מסויים, זה היה הגבול בשבילי.

צפייה מהנה לכל מי שאהב את זה. אבל אני מעדיף לצפות מחדש בStarGate. אפילו אטלאנטיס בהשוואה ל-Dark Matter זו יצירת מופת.

ולסיום:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מודה שקראתי רק כמה דפים... הנה המומלצות שלי. מי שמזדהה, שימליץ על סדרות נוספות טובות בעיניו שאני אולי לא מכיר. מי שלא, בריצה לצפות :)

בסדר אקראי. לא כולן טובות באותה מידה כמובן:

1. הסמויה (מומלץ לצפות בלי תרגום, אם אפשר).

2. הסופרנוס

3. Deadwood

4. Twin peaks

5. The Singing Detective

6. Eastbound And Down

7. Fargo

8. Freaks and Geeks

9. Mad Men

10. The Affair

11. The Leftovers

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...