סדרות טלוויזיה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרות טלוויזיה

Googleness

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא אהבתי בכלל את סטארגט יוניוורס

לקחו זיכיון של סדרות אקשן בידיוני וניסו לאפוך את זה לבאטלסטר גלקטיקה שגם לטעמי היה מחורבן

והרבה פחות טוב מבאטלסטר המקורית

בכל מיקרה נכון שחבל שיש סדרות איכות שמבוטלות בשיא העלילה

אבל עדין יש סדרות איכות על המסך

לדוגמה "המתים המהלכים " זאת החלה סידרה שכרגע בהמצע העונה השלישית

אני מאוד מקווה שיהיה לה סיום עולם בעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטארגט יוניוורס

לקחו זיכיון של סדרות אקשן בידיוני וניסו לאפוך את זה לבאטלסטר גלקטיקה שגם לטעמי היה מחורבן

והרבה פחות טוב מבאטלסטר המקורית

על מה אתה מדבר?! SG-U זו סדרת בת של SG1 (סטארגייט המקורי למי שלא מכיר) והיא לקחה רק את הזיכיון לשם ולעולם של SG1 ולא של שום סדרה אחרת.

מה שיפה לדעתי ב SG-U זה שבניגוד ל SG1 ובמיוחד לאטלנטיס (עוד סדרת בת של סטארגייט)- מראים שם קשיים אמיתיים בין בני אדם, ובכלל קשיים מסובכים, ואם יש איזושהי בעיה היא לא נפתרת מיד באותו פרק וגם לא בפרק שאחרי ולפעמים - כמו בחיים- לא נפתרת בכלל והאנשים חייבים להתמודד איתה באופן בלתי פוסק.

בסך הכל סדרה קצת יותר בוגרת מהסדרות שיש היום בז'אנר- שמוצאות פתרון פלאי תוך רגע לכל בעיה שהכותבים יכלו לחשוב עליה.

נ.ב. לא לאפוך- להפוך. ויהיה נחמד אם תכתוב פשוט באנגלית כי גם ה'תרגום' שלך לעברית הוא לא משהו וזה לקח לי עשר דקות להבין מה רצית לומר רק בשלושה משפטים הראשונים... :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה זה שלא מבין ,לקחו זיכיון של "צוות לעניין בחלל" שזה SG1\אטלנטיס \והסידרה המצוירת המחורבנת

ושינו את זה לגמרי ביוניוורס לאיזה חיקוי באטלסטר גלקטיקה ששני הסדרות האלו מאוד דומות

ומבחינתי שניהן סדרות מחורבנות ולא איכותיות בכלל

זה שסידרה כבדה ומדכאת לא אופך אותה אוטומטית לאיכותית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביטול הסדרות שבא בהפתעה גם על סדרות מהוללות, פשוט בלתי נסבל, כבר אי אפשר להנות מסדרה נורמלית מההתחלה ועד הסוף (כי אין סוף :-\). שמתי לב גם שרוב הסדרות שמתבטלות הן אמריקאיות (ככל שההייפ עליהן יותר גדול, כך הן מתבטלות יותר מהר), פחות בריטיות.

אני עכשיו עוקב אחרי סדרות Falling Skies, Homeland, The Walking Dead and Sherlock, ואני יותר במתח אם יבטלו אותן מאשר המתח מהעלילה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שסידרה כבדה ומדכאת לא אופך אותה אוטומטית לאיכותית

הופך! לעזאזל! הופך!!!! :bash:

בכל מקרה- לא כבדה ומדכאת אבל כן מציאותית.

שניהן סדרות מחורבנות ולא איכותיות בכלל

*שתיהן

ו.......כבר אין לי מה לומר......... על טעם ועל ריח אין להתווכח? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טורצ׳ווד היא אכן סדרת בת של דוקטור הו והיו לה 3 עונות.

דוקטור הו גם סדרה מדהימה למרות שיש לה קצת פרקים שהם ׳נפילות׳ בזמן האחרון...

ובנוגע לשרלוק- כמעט בטוח (99.99%) שתהיה עוד עונה אבל צריך להבין שכמעט אף פעם לא יהיה ממש סוף לסדרה בסוף אחת מהעונות- כדי לאפשר עוד עונה (מעטות הסדרות שמיצו את עצמן לגמרי ורק אז עושות עונה אחרונה וסוף אמיתי- כמו אבודים למשל- ואפילו שם היה סוף מצוץ מהאצבע...)

לטורצ'ווד היו 4 עונות אם אתה מחשיב את העונה שהייתה בשיתוף עם ערוץ STARZ האמריקאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטורצ'ווד היו 4 עונות אם אתה מחשיב את העונה שהייתה בשיתוף עם ערוץ STARZ האמריקאי

4? איך קוראים לעונה הרביעית (אני שואל כי לשלישית לא קראו טורצ'ווד 3- קראו לה ''ילדי כדור הארץ'' אז נא לא לצחוק...)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The Walking Dead סידרה גדולה

אתה ל יודע מי ימות ומתי

יש רק דמות בודדת בסידרה שאני לא חושב שתמות אף פעם

האמת שממש לא ציפיתי... *ספויילר למטה.

שלורי תמות, חשבתי שהיא גם מהדמויות שתמיד ישארו, כנראה היא עצבנה שם מישהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

luckybucky אפשר לראות את הספוילר גם בלי לסמן בגלל שהרקע בהודעה של adiz לא לבן(כנראה הרקע בתגובה משתנה בהתאם לכמות המגיבים).

דרך אגב מישהו רואה את Spartacus: War of the Damned(עונה 3 יצא רק פרק 1 לבינתיים), הולך להיות מעניין עם Crassus למרות שהסוף ידוע לפי ההיסטוריה.

יש גם את Suits שקיבלה ציון 8.9 מ56,341 משתמשים בIMDb(כרגע עונה 2 פרק 12) בנוסף אחד השחקנים הראשיים שם Patrick J. Adams(בסדרה Mike Ross) במצבים מסוימים בסדרה הוא נורא דומה לNeil Patrick Harris(שהוא Barney Stinson) ובכללי הסדרה עצמה מזכירה לי את הדמות קודם כל בגלל החליפות :P וגם אמרו שם מילים שבדר"כ Barney Stinson אומר(כמובן לא באותה כמות פעמים) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי לא כדי לעשות צבע "ספוילר" לאתר ?

שזה יהיה אפור או לבן אוטומטית לפי צבע המישבצת ?

בכל מיקרה עד שהגיעו לדמות הזאת לא היתי מופתע בכללי כי מתו דמויות חשובות לפני

בדרך כלל בסדרות כאלו יש צוות שחקנים שנדיר שהדמויות שלהן מתות

ואז אתה יודע ש"דמויות אורח" ימותו בימקום

מה גם בהרבה סדרות הכל חוזר למצב דיפולט אחרי הפרק

פה יש דמויות שמשקעים בהם זמן מסך ומתות בכל זאת

בנוסף מידי פעם ניכנסים דמויות חדשות לצוות הראשי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה כמעט כל סידרה שנגמרה, היא בעצם "בוטלה". תלוי בגודל האכזבה...

כיום לרוב חותמים לעונה אחת ואז אם העונה מכניסה כסף ויש צפייה חותמםי לעוד אחת, לפעמיים שתיים.

הבעיה? שיש הרבה סדרות שיורדות ברמה וממציאים כליף האנגרים ומאלתרים דברים, דוגמא לכך היא supernatural (אשר הייתה אמור להתבטל לפני כמה וכמה עונות טובות) שתמשיך ותמשיך עד שתגיע לרמה הבלתי נסבלת של סמולוויל ותבוטל..

האם רק סדרות גרועות מתבטלות? לא. למעשה איך כל קשר בין איכות לאורך הסידרה אלא לכמות הצופים שרואים ולתנודות בהכנסות.

יש הרבה יוצרים שמאלתרים את הסוף על מנת לסגור קצוות במידה והסידרה מבוטלת (דוגמת rome)

בהיאמר זאת כמעט כל הסדרות שהזכרתם פה היו גרועות ברמה בלתי נסבלת. "רובין הוד"? נורא רציתי לאהוב את הסידרה ולמעשה לקראת הסוף היא השתפרה במקצת אבל היא הייתה זועתית. עד היום אני לא יודע למה הכרחתי את עצמי לסיים לצפות בה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...