סדרות טלוויזיה - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרות טלוויזיה

Googleness

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

googleness- אני חושב שאתה יותר בקטע של סדרות בדיוני שחלק מהן הן לא הכי הכי מבחינת התיקצוב, האפקטים, השקעה בעלילה אהה וגם

רשת/ערוץ שידור. זה לפחות מההודעות הראשונות שלך קח את אלפס למשל ערוץ בדיוני לא בדיוק ערוץ פריים. בכלל לא האמנתי שיעשו לה עונה שנייה.

מה שכן יש את פרינג' שהייתה פשוט מעולה במשך 4 עונות והחמישית הייתה ממש מאולצת. וגם FIREFLY שהייתה כל כך פשוטה וממכרת שאני עד היום לא יכול להסביר למה היא הייתה כל כך גאונית- בוטלה.

SUITS- כמה בזמן היא באה לי! האוס בדיוק נגמר ומצאתי שוב הברקה של שחצנות, גאונות והנאה טוטאלית יחד עם בדיחות די מוצלחות.

CALIFORNICATION- אני לא חושב שיש סידרה שניכתבה עם כאלה דיאלוגים גאוניים! (בדביליותם/סטלנותם)

^^^- אהה לא רגע אולי יש--- BOSTON LEGAL סידרה משוגעת שגם ריגשה מידי פעם.

גרים- סתם רואה אותה כי התחלתי, אבל בתכלס נאדה...

סדרות ברשימת "ליראות" מפעם זה הסמויה וסופראנוס. כמו כן ROME ואוז אשמח לאיזה ביקורת המלצה על שתיהן. בלי ספויילרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרינג׳ היא אכן סדרה מעולה (אבל קצת פספסתי פרקים באמצע אז די איבדתי אותה...).

מבחינת מה שכתבת עלgoogleness - לדעתי אתה קצת טועה... לדוגמה גרים- סדרה מפוצצת תקציב, בכל חור בניו יורק אתה רואה פרסומת ענק שלה (ביקרתי שם לפני מספר חודשים) וגם מבחינת שחקנים ותסריט- לא השחקנים הכי מפורסמים אבל משחקים טוב וגם העלילה ממש טובה יש לציין!

חוץ מזה יש הרבה סדרות מד״ב שמתחילות low budget ואז תופסות תאוצה, אבל זה קורה בזכות העלילה ה- כן מושקעת....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

googleness- אני חושב שאתה יותר בקטע של סדרות בדיוני שחלק מהן הן לא הכי הכי מבחינת התיקצוב, האפקטים, השקעה בעלילה אהה וגם

רשת/ערוץ שידור. זה לפחות מההודעות הראשונות שלך קח את אלפס למשל ערוץ בדיוני לא בדיוק ערוץ פריים. בכלל לא האמנתי שיעשו לה עונה שנייה.

מה שכן יש את פרינג' שהייתה פשוט מעולה במשך 4 עונות והחמישית הייתה ממש מאולצת. וגם FIREFLY שהייתה כל כך פשוטה וממכרת שאני עד היום לא יכול להסביר למה היא הייתה כל כך גאונית- בוטלה.

SUITS- כמה בזמן היא באה לי! האוס בדיוק נגמר ומצאתי שוב הברקה של שחצנות, גאונות והנאה טוטאלית יחד עם בדיחות די מוצלחות.

CALIFORNICATION- אני לא חושב שיש סידרה שניכתבה עם כאלה דיאלוגים גאוניים! (בדביליותם/סטלנותם)

^^^- אהה לא רגע אולי יש--- BOSTON LEGAL סידרה משוגעת שגם ריגשה מידי פעם.

גרים- סתם רואה אותה כי התחלתי, אבל בתכלס נאדה...

סדרות ברשימת "ליראות" מפעם זה הסמויה וסופראנוס. כמו כן ROME ואוז אשמח לאיזה ביקורת המלצה על שתיהן. בלי ספויילרים.

לגבי רומא לדעתי העונה הראשונה נהדרת לעומת השנייה שהיא על הפנים ואוז היא פשוט סידרת מופת על כל שש עונותיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את גרים היא עכשיו בפגרה, סדרה מצוינת.

עוד סדרה שנראית חביב ARROW, יש שם שחקנים מבטיחים אבל אני חושש מפלופ.

אתה רואה על זה בדיוק אני מדבר חח. :lol:

בחרת אחלה דוגמאות מיצגות.

שתיהן פלופ ענק ממזמן. לא שהן התחילו טוב בכלל...

קליפורניקישן פיירפלי מצויינות. ורומא בהחלט גם מומלצת.

הסמויה בתכנון וכך גם deadwood. צריכות להיות סדרות משובחת מאוד ממה ששמעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח ניחשתי שARROW תיהיה מפגרת באמצע העונה כבר אבל אמרתי אולי קפטן ג'ק הרקנס יציל את העלילה.

בינתיים היחידה שלא מאכזבת זאת הסדרה המצוירת Clone Wars....

ספויילר: Death Watch נגד דארת' מאול... מה יותר טוב מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים היחידה שלא מאכזבת זאת הסדרה המצוירת Clone Wars....

פה אני מסכים. ;)

יש לך גם kung fu panda legend of awesomeness

Dragons: Night Fury (לא זוכר את השם במדויק)

והפינגווינים של מדגסקר חח.

:jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכירו פה את BOSTON LEGAL וSUITS.

איך לא הזכירו את THE GOOD WIFE?

הסדרה הכי טובה מאז BOSTON LEGAL.

http://www.imdb.com/title/tt1442462/?ref_=fn_al_tt_1

סדרה מעולה שיש לה לפעמים פרצי קריאייטיביות קומית.

כמו למשל התקופה בה כתבו תפקידים של שופטים עם אישיות יחודית ומעניינת.

למשל שופטת שחשוב לה שיהיה ברור שטענה/ספקולציה ע"י העו"ד היא לא עובדה מוכחת, אלה דעתם האישית.

וכך יוצא שפעם אחת מגיע עורך דין מהחברה ונופל על הצד הרע שלה בגלל העניין.

ומאוחר יותר בסדרה מגיעה עורכת דין שקיבלה ממנו תדרוך לגבי העניין.

וכך זה נראה:

In my opinion

למייקל ג'יי פוקס יש תפקיד אורח(אורח קבוע) מעולה.

השחקן שפרש מהוליווד בגלל מחלה, מגיע לסדרה כעורך דין שחולה במחלה דומה ומשתמש בה כדי לעורר סימפטיה אצל השופט/מושבעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי את Fringe כרגע עונה 1 פרק 3. סדרה גאונית בצורה מטומטמת... הדמות של הפרופסור המטורף בלתי נשכחת....

עריכה:

"To understand what happened in the diner we'll use mr. papaya! shame as he is the friendliest of fruits!"

ד"ר בישופ יגרום לי להיחנק... דמות יוצאת מגדר הרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...