סקר מקדים - מקלדת מכנית DAS Keyboard (או דגם אחר) - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר מקדים - מקלדת מכנית DAS Keyboard (או דגם אחר)

deluxe

במידה ותצא לפועל קניה קבוצתית למקלדת DAS, תרצה להשתתף?  

1281 הצבעות

1. 1. במידה ותצא לפועל קניה קבוצתית למקלדת DAS, תרצה להשתתף?

• כן, מעוניין במקלדת DAS (סוויצ'ים חומים/כחולים) - US layout
    • כן, מעוניין במקלדת DAS (סוויצ'ים חומים/כחולים) - UK layout
    • לא, אני מעוניין במקלדת מכנית מדגם אחר (נא לציין בתגובה מה הדגם הרצוי).
    • לא, כבר קניתי מקלדת מכנית וזה לא רלוונטי עבורי כרגע.

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה מה קורה למחיר....

נכון לעכשיו הוא גבוה מדי בהשוואה לחו"ל.

האמת שהפערים יחסית קטנים מול ייבוא פרטי:

לדוגמה מקלדת של 135$ נמכרת ב-670 ש"ח, 135$ הם כ-510 ש"ח, או 600 ש"ח כולל מע"מ. לסכום זה מתווספות עמלות מכס ועלויות משלוח מחו"ל, סכומים שגם לצרכן הפרטי יתווספו לעלות הרכישה. בנוסף, בניגוד להזמנה מחו"ל אנו מעניקים אחריות מלאה למוצר בכל סניפינו, מה שמאפשר טיפול או ניצול אחריות קל בהרבה מאשר מול חנויות בחו"ל.

שמח לעזור ולהבהיר

שי, אייבורי מחשבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהפערים יחסית קטנים מול ייבוא פרטי:

לדוגמה מקלדת של 135$ נמכרת ב-670 ש"ח, 135$ הם כ-510 ש"ח, או 600 ש"ח כולל מע"מ. לסכום זה מתווספות עמלות מכס ועלויות משלוח מחו"ל, סכומים שגם לצרכן הפרטי יתווספו לעלות הרכישה.

:nono: אין מכס על מוצרים מתחת ל-325$.

יש רק מע"מ.

בכל מקרה, מדי פעם יש על המקלדות האלו. באמזון הן נמכרו בסביבות 100$ בבלאק פריידי.

ועדיין יש דגמים שהם הרבה יותר משתלמים מה-DAS בכל מה שקשור למחיר בארץ מול המחיר בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מכס על מוצרים מתחת ל-325$.

יש רק מע"מ.

עמלות שחרור ממכס עדיין יש לפעמים, כשמביאים משלוח גדול או שולחים עם חברת שילוח (ולא דואר רגיל).

בכל מקרה, מדי פעם יש על המקלדות האלו. באמזון הן נמכרו בסביבות 100$ בבלאק פריידי.

אז חכה לבלאק פריידי, אולי גם פה יעשו . :)

האמת היא שכמה שאתה חופר פה על קניות קבוצתיות, סקרים מקדימים וכו' - אם אתה באמת רוצה מקלדת מכנית, כבר מזמן היית יכול לקנות מה שתרצה איפה שתרצה ולהתחיל להנות ממנה. האם ה100 שקלים שאולי תחסוך שווים את הזמן שאתה משקיע בזה ואת הזמן שאתה מפסיד ולא נהנה מהמקלדת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז חכה לבלאק פריידי, אולי גם פה יעשו . :)

האמת שיכול להיות :)

אולי משתלם יותר לארגן קבוצתית קצת לפני BF כי אז אולי יהיה גיבוי מהספק בחו"ל להנחות, ולחנויות בארץ לא יהיו תירוצים....

האמת היא שכמה שאתה חופר פה על קניות קבוצתיות, סקרים מקדימים וכו' - אם אתה באמת רוצה מקלדת מכנית, כבר מזמן היית יכול לקנות מה שתרצה איפה שתרצה ולהתחיל להנות ממנה. האם ה100 שקלים שאולי תחסוך שווים את הזמן שאתה משקיע בזה ואת הזמן שאתה מפסיד ולא נהנה מהמקלדת?

שלא תבין לא נכון, אני מאוד רוצה. העניין הוא שאני לא מעוניין לשלם על מוצר יותר ממה שהוא שווה לדעתי. לכן אם הייתי להוט לקנות, הייתי קונה מקלדת יותר משתלמת בהשוואה לחו"ל. כרגע רק מתחילות להגיע אופציות של מקלדות עם סוויצ'ים חומים כך שאני מאמין שהמחירים יתעדכנו בהמשך.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...