סמארטפון מוגן מים - מה האפשרויות שיש היום בשוק? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סמארטפון מוגן מים - מה האפשרויות שיש היום בשוק?

Milford Cubicle

Recommended Posts

לפי מה שראיתי יחסית יקר פחות או יותר כמו xperia T אבל אפשר לחכות אולי יירד בהמשך

האמת שראיתי עכשיו שבארץ מוכרים את האח של ה V שהוא הAcro S, מצלמה 12 מגה פיקסל, יותר פנימי, חוסר תמיכה בדור רביעי ומהירויות דור שלישי באינטרנט נמוכות יותר, יותר חזקה אך לא נשלפת וגודל פיסי גדול יורת וכבד יותר וגם נראה פחות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Sony xperia V:

4.3 אינצ' עם S4 כפול ליבה, עמיד במים, מצלמה נחמדה, , אפשרות לSD, מתכונן שדרוג ל JB ואפילו נראה לא רע בכלל.

במחיר הנכון אני רואה את זה כאופציה הכי טובה היום ובכלל כמכשיר מדהים למי שלא צריך מכשיר דגל.

יכול להיות, אבל המחיר הנכון זה בדיוק מה שאין למכשיר הזה, לפי מה שהביקורת הזאת מספרת...

הם טוענים שזה מכשיר Midrange מבחינת החומרה (שזה בסדר גמור, כפול 1.5GHz זה לא חלש..) אבל מבחינת המחיר הוא עולה אותו דבר ולפעמים אפילו יותר ממכשירי הדגל שיש היום.. ה-SGS3 וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים בגלל זה אמרתי במחיר הנכון.. בתקווה שהוא יירד למחיר של מכשיר midrange אולי טיפה יותר אפילו בגלל החסינות למים משהו באיזור ה 2500 שח זאת יכולה להיות אופציה טובה לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אז ה- Z יצא ואיתו הביקורות.. עושה רושם שזה מכשיר נחמד מאוד, אבל היו קצת תלונות על נוחות האחיזה שלו, על הספיקר החלש (זה מעצבן אותי מאוד) ועל העובדה שהאטימות שלו למים מתבססת בין היתר על כיסוי גומי לחיבור הטעינה/אוזניות, ולא בטוח כמה זה יהיה אמין לאורך זמן..

2013-05-02_1224.png

עברו 3 חודשים מאז שפתחתי את הת'רד הזה - יש מכשירים נוספים באופק? :)

יש איזשהו מכשיר שמשתמש בטכנולוגיה ההיא של ציפוי הרכיבים האלקטרוניים במלואם ב"כיסוי נגד מים" ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: פספסת את ההבדל הגדול... המחיר

הוא מחזיק לי בבדיקות יום שלם עם 2 סימים פעילים בנתיים

סוללה חלשה = הוא גם לא צורך הרבה

למרות הרזולוציה רואים לא רע, חבל רק TFT רגיל ולא IPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר לא מטריד אותי בכלל, הוא לא פונקציה..

אני מחפש מכשיר חזק, עם חזקה, עם ספיקר נורמלי (ולא כמו ה-Z שהוא חלש בערך מכל מכשיר אחר בשוק, כולל מה-Desire S הנוכחי שלי) - ובגלל שאני לא רוצה לשדרג למכשיר שעדיין לא יודע להתמודד עם מים, אז גם עם עמידות למים.

ה-Z היה יכול להתאים, אבל אני לא מוכן לסבול את הספיקר החלש בצורה קיצונית שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי על זה, אבל קשה לי להאמין שיש לזה איזשהו קשר לאמת.. מדובר על שמועות חסרות ביסוס, וה-S4 קיים כבר לא מעט זמן.

אם זה נכון, זה אומר שהם צריכים להכריז עליו, להתחיל למכור אותו, לשווק אותו... עד שזה יקרה כבר יגיע זמנו של ה-S5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...