התאומים: Freelander I20 VS Newman N2 - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התאומים: Freelander I20 VS Newman N2

YogiBear

Recommended Posts

עדכון אחרון לפני שאני כותב משהו רציני יותר.

דברים טובים:

1. המסך של המכשיר הזה מדהים, זוויות צפיה מאוד מרשימות :o

2. המכשיר עובד חלק 100% וגם במבחני ביצועים נותן תוצאות טובות.

3. כל מה שניסיתי להפעיל עבד.

4. עובד טוב מאוד (זיהוי מהיר) למרות שמסיבה לא ברורה כותב לי שאני נמצא 2 דקות מהבית שלי במקום בבית :P

5. WIFI עובד טוב, לא נראה לי שאני מנצל את ה 100M אבל רוב ההורדות נגמרו בשניה-5 שניות.

דברים פחות טובים:

1. המיקרופון טיפה חלש, עדכנתי לגירסת תוכנה חדשה יותר ונוספה לי עוד אפשרות (לבטל או לאפשר DUAL MIC), המליצו לי לבטל אותו בשביל להנות מסאונד טוב יותר.

2. ההתחממות הזו לא ברורה לי, שיחקתי טמבל רץ 2 והפעלתי סרט 720P והוא לא התחמם כל כך אבל דברים הרבה יותר פשוטים מזה גרמו לו להתחמם יותר מידי :-\

3. מגיע עם תוכנות סיניות שצריך למחוק.

4. להתקין את התוכנות של זה טיפה כאב ראש, בעזרת השם יסודר בעתיד.

5. העדכון תוכנה שהיה אמור לצאת היום בסוף יצא רק שבוע הבא בגלל באגים והעדכון ל 4.1 יצא בעתיד :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום לך ידידי,

רציתי לומר שאומנם ניצחת בתחרות, אך בהפרש קל. קיבלתי את המכשיר שלי בשני בצהריים.

סה"כ משימוש חפיף שיצא לי לשחק איתו מסתמן כמכשיר נהדר. קצת לא נוח ביד והשוליים עבים לטעמי (קשה לבצע החלקת הבוהן מפינה אחת לאלכסונה).

המצלמה מתפקסת נהדר, אך עדיין דורשת טיפול מסוים. בעיקר בפנורמה לדוגמה.

ה-WIFI עובד גם כן טוב ללא בעיות. תופס רשתות מהר ובקלות.

את המגן הפיזי שהזמנתי מידית הלבשתי עליו והמגן מסך יותקן בקרוב מאוד ברגע שאסיר את הניילון מסך שהגיע על המכשיר. סה"כ תחושה טובה עם המגן שהזמנתי. יושב טוב והצדדים מחוספסים ומרגיש שלא יחליק מהיד.

העברית המובנית נהדרת ופועלת ישר מהקופסה בצורה מצוינת. אומנם אני עדיין לא מצאתי איפה אני קובע SWIPE או החלפת שפה נוחה יותר מאשר לחיצה ארוכה על הרווח.

אישית התקנתי את הלאצ'ר של MIUI שגורם למכשיר לקבל חצי מהתכונות של הרום MIUI היעודי. מרגיש לי קצת יותר "בבית" כמו ב-MIUI 4.1.2 שיש לי ב-DHD.

אני עדיין תוהה לגבי ה-TV OUT מהחיבור מיקרו . אני צריך לנסות את הדבר פיזית באחד הימים.

המכשיר שלי הגיע דיי נקי למען האמת. ממש כמו הגרסה הנקיה של . תוכנות בסיס רגילות וזהו למיטב זכרוני. מהר ניגשתי ל-PLAY לרוץ ולהתקין מספר תוכנות בסיס ומשחקים לטיסה שהייתה לי.

לצערי לא יצא לי כרגע לבדוק את השיחות וכו', אני כעת בחו"ל ומעריך שזה יהיה כשאחזור מידית. בנתיים יש זמן להכין את המכשיר לשימוש.

אגב, רוט וכל הקשקשת הזו, איפה אני יכול למצוא לNEWMAN N2/FREELANDER I20?

נ.ב-

סיכוי קל ואני אזמין גם את ה-G4 בעקבות כך שיש "מריבת סמרטפונים" בבית אצלי. אבי ואימי שואלים מי יקבל את ה-DHD שלי ולכן כנראה שאזמין גם את ה-G4 ובסוף אחליט אם אני מעדיף את ה-I20 או ה-G4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש ;)

ה WIFI עובד מצויין אבל גורם להתחממות קלה של המכשיר (גם אם משתמשים בו רק בשביל לבדוק אימיילים).

ה גם עובד מושלם, עניין של שניות עד שהכל מוכן.

המגנים שלי בדרך, רק אתמול הזמנתי :P נחמד לשמוע שהוא שווה את הכסף.

העברית המובנית תקינה אבל החזרתי את המכשיר לאנגלית, יותר נוח :P

SWYPE מקלדת מצויינת, לא נראה לי שיש אפשרות לשנות את הבחירת שפה (אני גם לא מבין מה הבעיה עם הלחיצה על הרווח).

אני משתמש ב ROM הרגיל (0.28), רק מחקתי את התוכנות הסיניות שמגיעות איתו.

המכשיר שלך הגיע עם PLAY? זה מוזר...

בקשר ל ROOT, תוריד Exynosabuse מ XDA ו VONDROID. מומלץ שהאנטי וירוס (במחשב ובמכשיר) לא יעבוד בזמן ההורדה וההתקנה, לי ANTIVIR הרס את ההורדה כל פעם...

תעבור על המדריכים פה:

http://vondroid.com/forums/faq-guide.217/

יש גם פורט ל clockworkmod recovery אבל אני לא יודע אם הוא מוכן 100%, בשביל להתקין אותו צריך להשתמש ב FUSED BOOTLOADER, אפשר להוריד אותו ב VONDROID, תחפש שם הורדה של Utilities. יש כאלה שה BOOTLOADER הזה עשה להם בעיות עם WIFI, לא ברור למה לחלק זה קורה ולחלק לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הטלפון הגיע מאוד "גוגלי" מבחינת הנקיות שלו מג'אנק סיני. אני מכיר את כל הג'אנק שאתה מדבר עליו מה-AINOL FIRE שלי שמפוצץ בהרבה תוכנות סיניות ארורות. ה-I20 שלי הגיע בילט אין עם פליי סטור וישר כשלקחתי אותו עימי לנסיעה ברכבת התחברתי ל-WIFI ללא בעיה וההורדות החלו.

תודה על ההמלצות וההסבר. :yelclap: אם אתה טוען שפתיחה של הבוטלואדר (שלא ברור לי כאן מה היא תורמת יותר מדי בעקבות העדר קהילת צד שלישי) עושה בעיות והמכשיר ככה נראה לי סה"כ בסדר כנראה אשאר עם המצב הקיים.

אני ממתין לראות מה אקסטרימר יעשו מהמכשיר.

כמה הוא הוציא אצלך בבאנצ'מארק באנטוטו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה BOOTLOADER זה בשביל להתקין clockworkmod recovery שגם מוסיף כמה אפשרויות נחימדות (לגיבוי וכו').

מעניין, או שהחנות שקנית ממנה הוסיפה PLAY ומחקה את הדברים הסיניים או שה I20 מגיע עם דברים שימושיים יותר.

בניקוד שלי יחסית נמוך 14800-14900, ראיתי אנשים שהגיעו ב 16000. יכול מאוד להיות שזה עניין של כרטיס SD, דברים שפועלים ברקע וה LAUNCHER.

הכרטיס שלי הוא CLASS 10 אבל בכל זאת ברוב הבדיקות שראיתי לאנשים היו כרטיסים עם נתונים טובים יותר (שלי מגיע רק ל 12M בשניה). אני גם משתמש ב SMART LAUNCHER, הוא לא אמור להיות כבד כל כך אבל יכול להיות שהוא משפיע, לדעתי הוא הכי נוח למרות שכל מי שמנסה להשתמש במכשיר שלי לא מסתדר איתו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה יש לי תחושה שהם לא יעשו שינוי מהותי במכשיר מעבר לכמה אפליקקות נוספות שידחפו למכשיר של הערוצים הישראלים וכד'.

במידה ויעשו עדכונים מעניינים, יש כבר על מה לדבר! ::)

אגב, באנטוטו הוצאתי 14K. לא רע בהשוואה ל-DHD המתיישן שלי שמוציא . :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הצלחתי לשפר ל 15K :D בשביל יותר מזה כנראה צריך כרטיס שונה וכו'.

עד היום המכשירים של XTREAMER הגיעו עם clockworkmod recovery (יש פורט ל NEWMAN אבל לא יודע כמה הוא אמין) וכל מה שצריך בשביל ליצור רומים משלך (שזה אומר BOOTLOADER פתוח וקוד מקור שאפשר לעבוד איתו). חוץ מזה זה יגדיל את מספר האנשים שיש להם את המכשיר, תזכור שהמותג הזה פעיל גם באירופה ולא רק בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבמצב הנוכחי הדולר לא ירד יותר נמוך מזה ואני אזמין G4.

עריכה: הזמנתי! 8) (נחכה לראות מה יהיה... הם טוענים שזה מקס' 20 ימי עבודה למשלוח)

אני כעת קראתי על כמה שידרוגים שהם עשו בו ומרגע לרגע הוא נראה לי מאוד מעניין ועדיף על פני ה-I20/N2. אולי המעבד מעט חלש יותר וסיני, אבל בהתחשב בכל מה הפיצ'רים והדברים מסביב, אני חושב שזה שווה.

לינק- http://www.gizchina.com/2013/03/22/jiayu-announce-important-jiayu-g4-updates/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה להגיד ש jiayu עושים עבודה טובה יותר מרוב החברות הסיניות. נראה לי אפשר להגיד בביטחון שה G4 יהיה בנוי בצורה טובה יותר מה N2 ושלא יהיו לו בעיות התחממות מוזרות (וכנראה גם פחות בעיות תוכנה).

גם המכשיר הזה נראה מעניין למרות שהחומרה פחות טובה משל ה G4 והמחיר דומה:

http://www.pandawill.com/cubot-m6589-quad-core-smart-phone-android-42-1g-8g-47-inch-hd-screen-130mp-camera-p72525.html

מגיע עם 4.2 ולא דורש עדכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ראיתי גם אותו לאחרונה בפנדה וויל. הסיבה היחידה שהוא קרץ לי בעין זה ה-4.2, אך מעבר לכך כל שאר התכונות טובות יותר בG4. וכמו שציינת- אני דיי בונה על ג'יאיו שיבנו גם עדכון גרסה ל-4.2. במידה ולא, נסתדר גם עם 4.1 שמגיע בסטוק... :P

במידה וה-DAC הפנימי יהיה באמת של ימאהה, מדובר בדבר נחמד מאוד!

בשער הדולר הנוכחי יצא לי קצת פחות מ-1000. אני רק מקווה למצוא בקרוב אביזרים כמו מגן מסך ומגן פיזי למכשיר.

*אני חייב לציין שהעובדה שב-I20/N2 מיקמו את הכפתור כיבוי והדלקת מסך מעל למקשיי הווליום לפעמים מביא לי את הסעיף כשאני מתבלבל במקש כשאני רוצה להגביר או לחילופין לכבות את המסך. טיפת מחשבה של הנדסת אנוש.... :facepalm:

נושא ההתחממות מורגש אצלי גם כן. הוא מעט שולי עם המגן ולא מורגש כ"כ. יתכן ובארץ זה יותר מורגש, אך כרגע בקנדה זה כמו תנור חימום בשבילי... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

מעט הקפצה, אך היה נושא שתהיתי לגביו והציק לי. רציתי לדעת איך אני עושה צילום מסך? זה משהו שאני משתמש בו יחסית הרבה וכל הקומבינציות מקשים שאני מכיר לא ממש עבדו לי.

לגבי ה-G4 אין חדש תחת השמש. מסתמן שהסינים עצלנים ויש להם עיכובים בעבודה ובשחרור של המכשיר, דבר שמעקב את החנויות ולכן אני שוקל לבטל את ההזמנה שעשיתי ולהזמין בקרוב אקסיומי MI2S החדש שהושק היום ונראה חייתי מאוד. גיליתי שחסד נעורים למערכת MIUI עדיין קיימת אצלי מימיי ה-DHD ולמרות השימוש בלאנצ'ר MIUI, התחושה אינה אותו הדבר והמסך 4.7 נחמד ואייכותי, אך עצום! ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש אפשרות screenshot מובנת אבל אני לא זוכר איך.

יצאה גירסה ראשונה לתוכנה של XTREAMER, כרגע נראה כאילו היא טובה יותר (היא נראת הרבה יותר טוב ומגיעה בלי זבל סיני שזה שיפור נחמד).

ה ROM שלהם מגיע עם כל התוכנות של והכל מוגדר כמו שצריך (בניגוד למקורי של NEWMAN). כמו כן המכשיר מגיע עם כמה תוכנות נוספות כמו פנס ותוכנה של NOTES. ה ROM גם מגיע עם ROOT, בקיצור כל מה שצריך בשביל להתחיל לעבוד.

בעיות שמצאתי כרגע:

- נראה כאילו העליה של המכשיר בהדלקה פחות מהירה.

- שינוי צלצול גורם ל SETTINGS להפסיק לעבוד (אי אפשר לשנות צלצול או לפחות אי אפשר לשנות למשהו מה MUSIC LIBRARY). יכול להיות שזה משהו בהתקנה שלי, אני בודק ב VONDROID.

היה עוד משהו שאני לא זוכר עכשיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...