Dell UltraSharp U2312HM 23 "vs" AOC i2353Fh 23 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell UltraSharp U2312HM 23 "vs" AOC i2353Fh 23

dodomomo1986

Recommended Posts

שלום, אשמח לקבל חוות דעת על המסך " i2353Fh 23", ראיתי שאתם ממליצים בחום על הDELL, וזה הכיוון.

ראיתי שיש עכשיו בבאג על הAOC, רק 768 ש"ח, לאומת הDELL, עם המפרט דומה שעולה 900.

(לAOC יש מהירות תגובה: 5ms יחס ניגודיות: 1:50,000,000 DCR, ולדל 1:1000 8ms)

בנוסף אשמח אם תרחיבו לגבי ההבדל בין הדגמים של DELL: (אין לי בעיה לשלם יותר אם התמורה צודקת, עד 1400 ש"ח):

Dell U2312HM

Dell P2311H LCD

DELL P2312H

יש לציין כי השימוש המרכזי שלי במסך הוא עבודה בתוכנות גרפיות, חשוב לי איכות תמונה טובה, ובנוסף כניסת אודיו לרמקולים חיצוניים, נראה לי שיש בדגם של את האפשרות הזו.

ואם בא לכם לצאת ממש אחלה, למה אנחנו באמת צריכים כניסה במסך? המחשב מתחבר ללפ טופ, אם יש חיבור , מה שאין בחלק מהDELL זה אומר שהתמונה תהייה יותר חדה?

תודה לכם, אשמח לתגובה, המצבע עד יום שלישי (-: :) :) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם טיפה חשוב לך האיכות של המסך - אל תתקרב ל AOC

בטח ובטח אל תשווה אותו למסכים של DELL

את ההבדלים תוכל למצוא באתרי מכירות (משום מה קשה למצוא באתר שלהם את המפרטים המלאים)

זה בעיקר עניין של פיבוטים (אם המסך קבוע על המעמד או אם אפשר לסובב אותו ולהפוך אותו) ופיצרים כאלו ואחרים

מה שבאמת חשוב לך זה שיהיה פאנל IPS ולא TN (או VIPS או SIPS)

אני קניתי את u2412 והוא פשוט מעולה!

לפני קניתי את 2408WFP שאני חושב שנחשב יותר מקצועי ואני יכול להגיד שהחדש הרבה יותר נעים לעין

בכל מקרה, שניהם מסכים ללא חסרונות באיכות התצוגה או איכות הגימור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, אז סגרתי על DELL, גם אם זה יעלה לי עוד כמה מאות שקלים.

אולי תוכל להכווין אותי לאיזה מן מסך 23" של DELL הכי מאתאים לי...

כמו שכתבתי, חשוב לי כניסת אודיו לקמקולים חיצוניים וכניסת HDMI

נ.ב אני מופתע לגבי ה-, כי ראיתי בהרבה אתרים מחו"ל שהבקורות דיי טובות לגברי המסך

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכי סדרת P של דל אינם איכותיים.

לא הייתי ממהר לפסול את הAOC. בכמה ביקורת הוא אכן יצא מסך טוב למדי. בהפרש שציינת מה U2312 שאינו גדול הוא עדיין לא מנצח את הדל.

יש לו שתי כניסות ורמקולים מובנים. דיוק הצבעים שלו נמוך יותר מזה של הדל, אבל עדיין טוב מאד כמצופה מפנל IPS.

אין לו יציאות שתוכל לחבר מהמסך ישירות לרמקולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם

אם טיפה חשוב לך האיכות של המסך - אל תתקרב ל AOC

בטח ובטח אל תשווה אותו למסכים של DELL

אני מצטער אבל אתה מדבר שטויות. אני בטוח שאין לך כל ניסיון עם המסך הזה של .

אני לא יודע למה אתה מתכוון כשאתה מדבר על איכות מסך, אבל בכל מקרה אתה טועה. כי אם אתה מדבר על איכות פאנל - הרי שמדובר במסך IPS כמו כל המומלצים של DELL. אם אתה מדבר על איכות הפלסטיקה, אז גם פה אני לא רואה הבדלים. מטבע הדברים דקות המסך של הופכת אותו לפחות יציב / עמיד מאלה של DELL, אבל לא שונה במאומה ממסכים דומים של חברות "מובילות" כמו LG או סמסונג.

חשוב להבין כמה דברים:

* HDMI ברזולוציות האלה מעביר בדיוק אותו אות וידאו כמו DVI, כך שהבדלי איכות לא יהיו.

* למסך של אכן יש רמקולים מובנים והוא יכול לקבל אודיו דרך HDMI. אבל כמו שאמר borsood, הוא אינו יכול להוציא אודיו לרמקולים חיצוניים - כניסת האודיו שלו היא רק כניסה ונועדה לחבר אודיו בנפרד כאשר המסך מחובר למחשב בVGA.

יש מסכים של שמוציאים אודיו לרמקולים חיצוניים, אך לא ה2312/2412, אלא דגמים יקרים יותר (כמו ה2410 למשל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תודה על ההתעניינות,

הבנתי כמה דברים, דבר ראשון אין מסך של DELL עם יציאת אודיו רגילה לאוזניות/רמקולים (לא קשור לHDMI) בטווח המכירים (עד 1200 ש"ח).

ולמרות ההבדלים בהגדרות (AOC יש מהירות תגובה: 5ms יחס ניגודיות: 1:50,000,000 DCR, ולדל 1:1000 8ms)

עדיין שווה לקנות את המסך של DELL

Dell U2312HM

שעולה 200 ש"ח יותר, ואין לו יציאת אודיו, כמו לדגם של AOC

אז מה אתם אומרים, לנסות את ה-AOC? ברגיל הוא עולה 900 שקלים, עכשיו במצבע של באג 768, או לדבוק בDELL ללא ספק ?

שוב תודה על הזמן, והתגובות המהירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה הבדלים בעיצוב, בצבע (לרוב הDELL מגיע בשחור, הAOC תמיד כסוף), ובפיצ'רים מסוימים שכבר הוזכרו (לDELL יש משענת ארגונומית שמאפשרת הגבהה וסיבוב, ויש לו רכזת USB; לAOC יש רמקולים). מבחינת הכניסות הם שונים אך מקבילים - כניסה אנלוגית ושתי כניסות דיגיטליות (2XHDMI לעומת DVI+DP).

אין פה הכרעה חד-משמעית, זה הרבה עניין של טעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרשום מהירות תגובה לא כל כך רלוונטי כי לא תבחין בהבדל מניסיון.

ודרך אגב ה- מקבל ציון נמוך יותר בדיוק צבע והניגודיות האמיתית שלו (ללא מעבד תמונה) היא 1:835.

של הדל מגיע עד 1:770 (U2312HM).

אך לדל דיוק צבעים הרבה יותר טוב שנראה לי חשוב לך.

ועוד משהו ה הוא ממש לא 5MS, במבחני מהירות הוא הרבה יותר איטי מהדל ברמה ניכרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קטנה, אך חשובה... בדגם של הדל שקניתי U2312HM יש 2 אופציות, DVI וVGA, במחשב שלי (Hp-dv6) יש כניסה VGA , או (מה שאין בדגם של DELL) ואין לי כניסת DVI, אתם חושבים שהעובדה שאני רואה עם VGA מוריד לי את האיכות משמעותית ועדיף היה לי לקנות מסך בעל כניסת HDMI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במסך/דגם הזה יש DVI לבן וVGA כחול, אין DP, לפחות זה מה שהיה בקופסא וזה מה שכתוב שמכיל המוצר...

אתם לא חושבים שמתאם מVGA לDVI יפגום באיכות התמונה, כך שאולי שווה לי להחליף לאופציה השנייה (AOC)?

באמת שאין לי כוח להחליף, רק אם אתם חושבים שזה הופך את המסך לפחות איכותי בצורה ניכרת, (להזכירכם חשוב לי הצבע, אני עובד בגרפיקה)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...