מקורי או מזויף? DOK CORSAIR MINI - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקורי או מזויף? DOK CORSAIR MINI

bneli

Recommended Posts

קניתי DOK מאייבי 32 ג'יגה מאייבי מהמוכר הזה

http://www.ebay.com/itm/Corsair-Voyager-Small-32GB-USB-Flash-Pen-Memory-Stick-CMFUSBMINI-32GB-/120902580899?pt=UK_Computing_FlashDrives_SM&hash=item1c265afaa3

והוא הגיע אתמול ורציתי לדעת איך אני יודע שהוא באמת מקורי? (דיברתי עם המוכר והוא טען בפירוש שהוא מקורי)

ושמחברים אותו באמת מופיע המנהל התקנים (voyager mini ) ולא איזה משהו מוזר אבל מה שמוזר לי זה הרגליים של הUSB

פה הם ניראים ככה

$(KGrHqF,!oUE9dIWN!1wBPmDoQG(Rw~~60_1.JPG

אבל מחיפוש בגוגל ראיתי שיש כאלה עם רגליים כמו אצלי ויש כאלו עם רגליים כמו בתמונה הראשונה (אגב מה ההבדל)

וזאת תמונה אצלי (את השרשרת הזאת אני הוספתי לו..)

20130117059.jpg

הודה לכם אם תוכלו לעזור לי איך להיות בטוח

בתודה

אלי :) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת יצרנים ברחבי העולם, הרבה פעמים יש בעיות עם חומרי גלם ומשתמשים בחלקים חלופיים, שלפעמים נראים קצת שונה אבל עושים את אותה עבודה בדיוק.

כמו שקקדו כתב:

אם זה מופיע בתור קורסייר, בנפח של קורסייר

ובביצועים של קורסייר - אז זה קורסייר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט זה הולך להיות הDOK הראשי שלי, הוא מחליף את הsandisk cruzer blade (הקורסיר אמור להיות יותר טוב וחזק מהסאן דיסק לא? )שיש לי שכמעט נישבר לגמרי מזה שיושב במחזיק מפתחות ואני לא רוצה להפקיר את המידע עליו בכונן לשלא ישמור את המידע..(נגיד פעם הביאו לי DOK של קינגסטון במתנה מתאילנד בשקית בלי אריזה והוא היה מזוייף והיה פוגם במידע שהייתה מעתיק עליו)

בגלל זה אני מפחד...

עשיתי בנתיים לDOK הזה החדש בדיקה בh2testw ניראה לי תקין ..יצא בערך 30 גי'גה ומשהו זה הרי אף פעם לא 32 תמיד טיפה פחות וקצב העברה של 15 מגה

זה תקין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך חששות למקוריות, אתה יכול לפנות לפורום של קורסייר. יש שם נציגים של החברה שמגיבים לעיתים קרובות וישמחו לבדוק בשבילך ולחזור אליך.

אני מסכים שבעקרון זה לא ממש משנה כל עוד זה עובד, עם הסתייגות אחת - מימוש אחריות. קורסייר נותנים אחריות ל10 שנים לכל הDOKים שלהם ואתה יכול לפתוח RMA ויחליפו לך על כל תקלה בלי קבלה ובלי כלום. יהיה מאוד מבאס לפנות למימוש אחריות עוד 4 שנים ושאז יגידו לך שזה DOK מזויף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים נראה שכן.

כתיבה של 15 מגע להתקן USB2

אמנם לא בשמיים, אבל בסדר ( בטח

יחסית לבלייד ).

בכדי להסיר ספק , תמלא אותו בסתם חומר,

אולי כמה ISO או סרטי בלו ריי, תעבוד איתו

יומיים שלושה ואם הכל בסדר, אז יאללה.

חוץ מזה שגם DOK מקורי לא חסין מתקלות,

בשביל זה יש את עניין הגיבוי, אבל זו כבר

אופרה אחרת. או שלא.

נכון שלא בשמיים אבל אני חושב שיש שיפור יחסית לבלייד הקודם(הוא מקורי מאופיס דיפו)

שקניתי אותו ידעתי שעניין המהירות אצל הMINI קצת נמוך אבל בראשית השימושים שלי היה גודל פיזי מזערי ושיהיה מוגן יותר(יש לו ציפוי גומי) ורק בסוף מהירות(בגלל זה גם לא חיפשתי USB3 כי ממילא אין כמעט לאף מחשב אני מנייד אליו USB3 כי זה עוד לו מספיק מוטבע באוכלוסיה)

בקשר לבדיקות...איזה עוד תוכנות בדיקה אני יכול להריץ כדי לוודע תקינות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הדגם של ה16 ג'יגה שנראה ככה.

הדגם הזה שרד אצלי כמה שנים טובות וכמה כביסות ושטויות כאלה - הוא חיה. קצת איטי, אבל שורד מעולה.

אתה יכול לפתוח אותו ב010 Editor בRaw ולכתוב לתוך הכתובת האחרונה ואז לקרוא משם...אבל זה די מיותר. אם בדיקה אחת עברה הוא די 100% מקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הדגם של ה16 ג'יגה שנראה ככה.

הדגם הזה שרד אצלי כמה שנים טובות וכמה כביסות ושטויות כאלה - הוא חיה. קצת איטי, אבל שורד מעולה.

אתה יכול לפתוח אותו ב010 Editor בRaw ולכתוב לתוך הכתובת האחרונה ואז לקרוא משם...אבל זה די מיותר. אם בדיקה אחת עברה הוא די 100% מקורי.

עבר כביסות?! וואו! (ראיתי גם ביוטיוב סירטון שמרתיחים טותו בסיר והוא עדיין עובד)

איזה הישרדות זה יהיה לי מצוין כי הסאן דיסק הקודם שלי ממש נהרס פיזית וכמעט נישבר לגמרי

אני לא מסכים לגבי המהירות...בנתיים משימוש בו זה לא כל כך איטי...(נכון שהקוסיר הדגם הגדול מהיר יותר) אבל בשביל דגם מיני זה מהירות טובה

(הרבה יותר מהיר מהסאן דיסק שהיה לי :) )

תודה

עשיתי בדיקה לסאן דיסק הישן וזה התוצאות

Writing speed: 3.52 MByte/s

Reading speed: 16.0 MByte/s

H2testw v1.4

והקרוסיר הכתיבה והקריאה נידמה לי שהם יצאה מהירות של 15.5

אין ספק שזה שיפור שאני מרגיש במהירות.. =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

עדכון:

אני משתמש בכונן כבר כמה זמן הכל בסדר אבל מה בפעם האחרונה שהשתמשתי בו במחשב אחר והוצאתי אותו ישר ללא הוצאה בטוחה

והיום שבאתי לחבר אותו אצלי הוא לא זיהה לי אותו !!

ניסיתי לפרמט אותו דרך ולא הצלחתי וגם במחשב אחר לא

בסוף מה שעשיתי זה דרך LIVE CD של gparted הצלחתי לפרמט אותו( כי בביוס הוא הציג אותו אבל הווינדוס לא)

עכשיו ממה זה יכול להיות? רק מהניתוק הלא בטוח?

יכול להיות קשר לזה אני פירמטתי אותו קודם על NTFS ? (עכשיו פירמטתי חזרה לFAT32)

האם יש קשר לבעיה כזאת ולזה שפירמטתי אותו על NTFS? (כי במקור הוא בה בפורמט FAT32)

פשוט הלך כל מה שהיה שם ואני לא רוצה שזה יקרה שוב ואם יש קשר לזה ולבין הפורמט אז אני רוצה לדעת פשוט

תודה =]

אלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוצאתי אותו ככה היא המחשב שהוא חובר עליו ניתקה(ווינדוס XP)

שמתי לב הוא לא מתמודד איתו טוב עם DOK NTFS

ניראה לי השאיר אותו על FAT32 וככה החסוך בעיות (מקסימום קבצים מעל 4 גיגה אפשר לחלק בWINRAR)

לא עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...