R4Mpower - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

R4Mpower

shar00750

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא שמתם לב למה שעדי אמר, הרי הרדיאטור הוא במאווררים של 120 מ"מ, והגריל הוא 140.

אז במקום להבריג את הרדיאטור לחורי 120 שצמודים ללוח, להבריג אותו לרשת המשושים רחוק יותר מהלוח. זה היה ברור? :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי עוד רעיון בשבילך. אתה יכול להפריד את המיכל מהמשאבה ולשים אותו בגג, זה גם רעיון.

ואז לא יהיה לי מקום לרדיאטור נוסף. הרעיון לחבר את הרדיאטור למשושים כדי להרחיקו מהלוח הוא פתרון טוב למי שלא אכפת איך זה

יראה חיצונית. זה לא מסתדר לי טוב בעין כשאני רואה את הרדיאטור בצד אחד.

מסכים. אני חושב גם שהרעיון של מיכל באמצע הוא לא הכי טוב. אני חושב שכדאי לחשוב איך למקם אותו אנכית בצד

מאיזה בחינה זה לא טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי מספר ימים של שפעת חזקה שתפסה אותי , חזרתי קצת לתפקד אבל עדיין לא לעבוד על הפרוייקט.

ישבתי מול המחשב ועשיתי סקיצה של איך יראה פחות או יותר התוצר הסופי.

אין לי מושג בתוכנות למיניהם אז תסלחו לי על השימוש ב-צייר של ווינדוס(כמובן שזה יראה הרבה יותר טוב במציאות :lol: ).

gygfy.png

לפני שחליתי הבאתי עוד רדיאטור 240 שהספיק לעבור צביעה מאדום לשחור, והוא הולך להיות בגג המארז.

סליחה על השאלה (בטח טיפשית אבל בכל מקרה), איך מסתדר שה"רזוואה" על הצד ולא אנכית? מה בדיוק אתה מקבל ממנה ככה?

אני לא חושב שזה משנה באיזו צורה יושב המיכל , העיקר שיגיע מים כמו שצריך למשאבה .
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנת רדיאטור כפול במארז R4 זה קצת מכה, אני אישית בפרוייקט שלי לא הייתי מוכן להקריב את המחיצות בשביל להתקין רדיאטור, עדיין הולך על סידור בתקרה

על איזה מחיצות אתה מדבר ?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתכל באחד העמודים האחרונים של הפרוייקט שלי. אני מתכוון להזמין 2 מחיצות פרספקס לבנות, שאחת מהן תחסום את כל החלק התחתון של ספק הכח והמשבה, השניה תחסום מהצד את כל החלק של הכוננים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

איזה לילה שחור . הלוח אצלי חודש ורק היום בדקתי אותו ולמרבה הצער אין תגובה , מת :'( .

שלחתי מייל לאסרוק ואני מקווה שיתנו מענה מהיר .

זה הרע במיעוטו, אחרי שזה קרה החזרתי את המעבד ללוח השני (extreme 4 ) ובזמן שאני מרכיב את הבלוק נפלה לי השייבה על הלוח

(לא שמתי לב שהלוח מחובר לחשמל ) וגרמה לאיזשהו קצר כנראה ששרף אולי את המעבד ,ניסיתי מעבד אחר והכל תקין אז המסקנה שלי

היא שהלך גם המעבד.

דווקא עכשיו שקיבלתי את כל החלקים שחיכיתי להם. לצערי אני כנראה אחכה עם סיום הפרויקט או שאני אשתמש בלוח השני שיש לי

ובמעבד I3-3240 שיש לי. חבל לי לשים מעבד כזה קריר עם מערכת כזו. אני מקווה שאינטל יממשו את האחריות במידה והיא עדיין קיימת :'( .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...