מיתלבט בין 8150 ל3770K בשימווש כבד לצורך קידודים וגרפיקה(=כל הליבות עובדות). - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיתלבט בין 8150 ל3770K בשימווש כבד לצורך קידודים וגרפיקה(=כל הליבות עובדות).

HWgeek

Recommended Posts

שלום רב,

אני צריך ליקנות מחשב לצורך עיבוד כבד של תוכן FHD, גרפיקה ופוטושפ וכל התוכנות הנילוות לרינדורים- בקיצור מחשב עבודה מיקצועי ולא חס ושלום למישחקים וכו'.

לכן חשוב לי לדעת האם שווה להשקיעה מחיר כפול על 3770K מול ה8150 של AMD?

האם 100% במחיר שווה ערך להפרש בביצועים?

כמובן שאני מעדיף גירסאות פתוחות לניצול טוב יותר של הכסף, לא חושב על שיא הOC אלא על המקסימום היציבות לכן תדר של 4.2GHZ לליבה יספק אותו בשני המעבדים.

מה הייתם עושים בימקומי? האם להיתפשר באמצע על 3570K?

החלקים הדרושים:

*מעבד +קירור שיחזיק 4.2GHZ

*לוח

*זיכרון לפחות 2X8GB

*HDD של 2TB

*מארז פשוט של חברה ידוע

*ספק כוח איכותי שיחזיק את המערכת יחד עם GTX 460 1GB

התקציב הוא 3000 ש"ח עם אפשרות לחריגה של כ500 ש"ח לטובת קיצור זמן עיבוד במידה והוא משמעותי ששוה את ההפרש(3770K ?)

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה רושם "קידודים וגרפיקה" ו-"גרפיקה ופוטושופ וכל התוכנות הנילוות" לא אומר לי שום דבר.

באילו תוכנות בדיוק תעסוק? אילו מהן בעיקר? מה כובד השימוש בכל אחת מהן? פרט כמה שיותר.

בתקציב שלך למיטב ידיעתי זה בלתי אפשרי לדחוף 3770K+מערכת התומכת בכל הדרישות שלך, גם במסגרת החריגה.

ניתן בעלות של 3000-3500 בערך להכין מפרט המבוסס i5-3570k או FX-8350. להגיד לך בוודאות איזה מעבד חזק יותר לשימושיך שלך זה קשה לקבוע, גם כי לא ציינת בדיוק את התוכנות שאיתן תעסוק, וגם כי הדעות שנויות במחלוקת- חלק אומנם שה-FX חזק יותר, חלק אומרים שה-i5 (או יותר נכון i7) חזק יותר- כך גם הבנצ'מרקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...