שאלה- שני כרטיסי מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה- שני כרטיסי מסך

raz2058

Recommended Posts

היי רציתי לדעת במה 2 שמחוברים למחשב תורמים?

אני יודע שזה מעלה את הביצועים אבל איך? כאילו רק לכרטיס מסך אחד מחובר מסך

או שזה לא קשור פשוט הביצועים יהיו טובים?

ואם יש לי HD4770 ואוסיף עוד אחד HD4770 משחקים שלא עלו לי בגלל הכרטיס מסך פתאום יעבדו? או שזה עובד אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תוסיף עוד 4770 המשחקים ירוצו גרוע מאוד לעומת גרוע ביותר, כבר שיפור..

עכשיו ברצינות - מחברים שני כרטיסים זהים או במקרים מסויימים לא זהים, לשני חריצי ה-PCIE, כמובן שנחוץ לוח תואם

מה שבמקרה שלך אני מהמר שלא קיים מאחר ואלה לוחות יקרים, יחד עם זאת מקשרים את שני הכרטיסים באמצעות גשר, ומגדירים

זאת בדרייבר, ישנו שיפור גדול ולעיתים כפול ברמת הביצועים. בימי סדרת ה-4XXX מערך כרטיסים לא היה רעיון מבריק בהרבה מקרים, כיום

ישנה כבר תאימות ושיפור גדולים בהרבה ומערך כרטיסים עובד בצורה הרבה יותר "חלקה" וטובה מבעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תוסיף עוד 4770 המשחקים ירוצו גרוע מאוד לעומת גרוע ביותר, כבר שיפור..

עכשיו ברצינות - מחברים שני כרטיסים זהים או במקרים מסויימים לא זהים, לשני חריצי ה-PCIE, כמובן שנחוץ לוח תואם

מה שבמקרה שלך אני מהמר שלא קיים מאחר ואלה לוחות יקרים, יחד עם זאת מקשרים את שני הכרטיסים באמצעות גשר, ומגדירים

זאת בדרייבר, ישנו שיפור גדול ולעיתים כפול ברמת הביצועים. בימי סדרת ה-4XXX מערך כרטיסים לא היה רעיון מבריק בהרבה מקרים, כיום

ישנה כבר תאימות ושיפור גדולים בהרבה ומערך כרטיסים עובד בצורה הרבה יותר "חלקה" וטובה מבעבר.

מה הכוונה גשר?

ואני יודע שזה צפוי שהתשובה תהיה שלילית, הלוח שלי הוא p43-es3g תומך?

ואם הוא לא תומך ובכל זאת אחבר 2 כרטיסים, זה ישפיע על משהו או סתם יעמיס?

אני לא מתכוון להשים עוד HD4770, זו סתם היית דוגמה כדי להבין את הנושא יותר :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תומך. בכל מקרה מתבצע scaling של שני המעבדים הגרפים לטובת ביצועים משופרים.

בהתאם לארכיטקטורה ולדרייברים נמדדים אחוזי השיפור.

בכל מקרה, מערך כרטיסים יעיל כאשר מחיר שני כרטיסים נמוך משמעותית מכרטיס בודד עם ביצועים דומים או שלא קיים כרטיס בודד עם ביצועים

דומים.

מי שכבר ברשותו כרטיס מסך מיושן, יהיה עדיף לרכוש אחד חדש וחזק ולא להוסיף אחד מקביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...