לכל אלה שמדברים על HD8XXX - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל אלה שמדברים על HD8XXX

שרון מהוד השרון

Recommended Posts

החוצפנים האלה שקודם יוציאו דרייבר לסדרה 7....

בני ז*נ*ת אני פשוט לא מאמין שאני כבר הרבה שנים רוכש כרטיסים רק שלהם - החל ב רדאון 9600XT דרך 4870HD וזוג 6870HD...

ושבוע שעבר רכשתי את המפרט שרשום אצלי בצד עם 7950 DUAL X של ...

כל המשחקים עובדים על הגדרות גבוהות ביותר עם פילטרים... אין בעיה מבחינת ביצועים, בסדרה 6 סבלתי מקצת בעיות גרפיות במשחקים כמו טקסטורות קופצות ומתחלפות וכו... אבל עכשיו זה על גבול הבילתי נסבל, כמעט בכל משחק - יותר נכון ברוב המוחלט של המשחקים זה ככה !

FC3 פשוט המצב מגעיל והבעיה קיימת אצל הרבה מאוד אנשים.... אפילו במשחקים מסריחים כמו World of Tanks יש בעיות...

הבעיות אמורות להיפטר בעידכון 12.11 - בינתיים התקנתי את הבטא שלו שלא כל כך עוזרת -

בקיצור אני מאוכזב מאד ! ובאמת שאני יותר לא ארכוש כרטיסים שלהם... גועל נפש שהכרטיסים יצאו לפני כבר כמעט שנה עדיין לא מעודכן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתמע מדבריך שדווקא מדובר בבעיות עם המשחקים הספציפיים הללו, אני עם HD 6970 וטרם נתקלתי בתרחישים כאלו (סיימתי את FC3 ומשחקים פופולריים נוספים). בין כה וכה, החל מהדרייבר הקודם ל- ישנו דפוס פעולה אחר אפשר להגיד, כלומר שהיא לא משחררת כבר דרייברים על בסיס חודשי ונרשמו לה פשלות יחסית רציניות בדור הזה, אז כנראה שהיא חזרה לשולחן הסרטוטים. אישית, ההעדפה שלי היא דרייבר איכותי כל מספר חודשים מאשר דרייבר כל חודש שטומן בו בעיקר בעיות או מניב אפס שיפורים, אבל באמת לקחו את עניין הזמן צעד אחד רחוק מדי. שיחקו אותה ב- עם ה-12.11 BETA, שמציע שיפור קולוסלי שלא נראה מזה כבר דורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתמע מדבריך שדווקא מדובר בבעיות עם המשחקים הספציפיים הללו, אני עם HD 6970 וטרם נתקלתי בתרחישים כאלו (סיימתי את FC3 ומשחקים פופולריים נוספים). בין כה וכה, החל מהדרייבר הקודם ל- ישנו דפוס פעולה אחר אפשר להגיד, כלומר שהיא לא משחררת כבר דרייברים על בסיס חודשי ונרשמו לה פשלות יחסית רציניות בדור הזה, אז כנראה שהיא חזרה לשולחן הסרטוטים. אישית, ההעדפה שלי היא דרייבר איכותי כל מספר חודשים מאשר דרייבר כל חודש שטומן בו בעיקר בעיות או מניב אפס שיפורים, אבל באמת לקחו את עניין הזמן צעד אחד רחוק מדי. שיחקו אותה ב- עם ה-12.11 BETA, שמציע שיפור קולוסלי שלא נראה מזה כבר דורות.

היה לי לפני זה זוג 6870 וגם לי לא היו בעיות.. הבעיות קיימות עם סידרה 7

הכרטיס נהדר ממכל בחינות הטכניות.. הכרטיס במנוחה על 28-30

מעלות ובמשחקים על הגדרות גבוהות עד 70-75 מעלות.

אבל יש בעיות שחשבתי שהם אצלי עד שבדקתי ברשת וגיליתי שאיי אם די בעצמם גילו אחרי כמעט שנה שהכרטיס. קיים שיש בעיות גרפיות כלל ריצודים במשחקים.. זאת חוצפה! זה לא כרטיס חדש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שלך יש בעיה לא אומר שלכולם יש ,הHD6850 שלי עובד באופן מושלם ,ועם הדרייבר 12.11 לא היו שום בעיות בינתיים , תיקון הביצועים של FC3 מגיע עם הבטא ,אבל צריך גם להתקין את הCAP2 ,אחרת אתה לא מקבל שום שיפור.. בכל מקרה נראה שיש לך בעיה אצלך ..מה שגם שכרטיסי הGCN מבוססים על ארכיטקטורה חדשה לגמרי ששונה ממה שהיה עד עכשיו .. וסך הכל הדרייברים שלהם לא רעים בכלל ויש פה הרבה בעלים מרוצים של כרטיסים מסדרה 7

אגב ,גם על אתה יכול לשמוע סיפורים .. מספיק תכנס לעמוד של הדרייבר פה בפורום ותראה בעצמך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שלך יש בעיה לא אומר שלכולם יש ,הHD6850 שלי עובד באופן מושלם ,ועם הדרייבר 12.11 לא היו שום בעיות בינתיים , תיקון הביצועים של FC3 מגיע עם הבטא ,אבל צריך גם להתקין את הCAP2 ,אחרת אתה לא מקבל שום שיפור.. בכל מקרה נראה שיש לך בעיה אצלך ..מה שגם שכרטיסי הGCN מבוססים על ארכיטקטורה חדשה לגמרי ששונה ממה שהיה עד עכשיו .. וסך הכל הדרייברים שלהם לא רעים בכלל ויש פה הרבה בעלים מרוצים של כרטיסים מסדרה 7

אגב ,גם על אתה יכול לשמוע סיפורים .. מספיק תכנס לעמוד של הדרייבר פה בפורום ותראה בעצמך .

אני שמתי לב דווקא שישתלונות על כך שאין עדיין דרייבר נורמאלי ומחכים ל 12.11 כדי שיפתור את הבעיות של הכרטיס, ודא היה לי 6870 ואיתו לא היו לי בעיות כלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 7950 windforce 3 של .

זה כרטיס מעולה וחזק מאוד, ומריץ הכל בקלות על ההכי גבוהה עם כל הפילטרים.

מצד שני המשחקים נראים איום ונורא.

מלא טקסטורות מרצדות מרחוק.

bf3 זה דוגמא מעולה, אבל שמים לב בכל משחק כמעט.

החלפתי את הכרטיס 4 פעמים אצל tms.

וניסיתי מספר גרסאות שונות.

ובסוף שלחתי את המחשב לבדיקה אצלהם במעבדה בגלל זה.

בסוף הגענו למסקנה שזה לא בעיה טכנית בכרטיס אלא בדריברים ועוד מלא אנשים חווים את זה.

שהבנתי את זה חשבתי כמו שאתה חושב עכשיו, אני לעולם לא יקנה יותר כרטיס מamd.

עדיין לא ניסיתי את הביוס החדש של , שאמור להוסיף 100 מגה הרץ ולתקן בעיות יציבות.

כי אני לא בטוח שזה מכוסה באחריות מtms.

שים לב שבזמן שamd עדיין עם ה12.11 כרטיסי הnvidia קיבלו כבר כמה דריברים חדשים.

הרעיון מאחורי הדריבר ה12.11 הוא רעיון מעולה, אבל הביצוע לא משהו.

פשוט חרפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולnvidia אין תקלות ? תעשה לי טובה.

לא אמרתי דבר כזה... יש, פשוט זאת פעם ראשונה שקורה לי אישית לפחות - שאני מתאכזב מרכישת כרטיס של ..

כמו שאמרתי קודם, היה לי מגוון כרטיסים של חוץ מ GF2 MX 400 ו- GF8800GT... היו לי בסביבות 5 כרטיסים של וזאת החברה המועדפת עלי.. פשוט יש נפילה מבחינת איכות בסידרה 7 ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא שומע יותר מדי רעש כי ישנם אנשים שמתרגלים לזה ואולי אפילו לא שמים לב.

אני מרוצה מה 7970 שלי עד עכשיו שהתחלתי לשחק 3, לא משנה מה עשיתי יש תמיד תקיעות קטנות כאלו והמשחק לא זז חלק.

מה זה שווה שהכרטיס סוס עם יכולת גבוהה, נותן לי fps גבוה אבל מגמגם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל לגביי המשחק FC3 , רציתי להגיד שמבחינת משחקיות הוא המשחק שביכלל לא מושך אותי ביכלל , ילדותי מאוד, לא מתאים לגיל שלי (אני בין 50) חבל על הזמן שלך לשבור את הראש על משחק כזה , בשבילי משחקיי קול אוף דיוטי או בטלפייד אלו באמת משחקים ששוים את ההשקעה בשיפור החומרה ואם תשים לב תראה שבמשחקים האלו אין בעיות של לאגים או קירטועים שונים , המשחק FC3 הוא בדיוק הבעיה שהיתה בזמנו עם קרייסיס שיצא ושיגע את כל הגיימרים לגביי חומרת המחשב , FC3 מבחינתי רק יפה מבחינה גרפית ,אבל מבחינת משחקיות לא שווה ביכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...