בעיה רצינית עם CYANOGEN 10.1 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה רצינית עם CYANOGEN 10.1

huber

Recommended Posts

שלום חברים.

אתמול נתקלתי בבעיה רצינית שמנעה ממני להעביר את התמונות מהזיכרון של המכשיר למחשב. מצאתי דרך לעקוף את הבעיה חלקית, אך מכיוון שהפתרון לא היה מלא החלטתי לעדכן את הרום לגרסה האחרונה (עדכון OTA לגרסה 10.1-20130107-NIGHTLY-I9100) מה שהוביל לבעיה מטורפת - נעלם לי חשבון הג'ימייל :-\

נכנסתי להוספת חשבון ואין שם שום אופציה להוסיף חשבון אימייל, רק CORPORATE, EMAIL, ו SKYDRIVE, אין שום אופציית .

רק לציין שהעדכון לא פתר את בעיית הקבצים הנעלמים ויתרה מזו, מצאתי עוד בעיה. כשאני עושה צילום מסך במכשיר (רציתי לפרסם פה של הבעיות) המכשיר עושה את האנימציה ואת הסאונד של צילום המסך אך אנני מוצא את הקובץ עצמו בזיכרון המכשיר.

ניסיתי להגיב בתרד הרשמי של הרום הנ"ל אך מכיוון שאני משתמש חדש לא נתנה לי האפשרות :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון, בדקתי כרגע בהגדרות המכשיר והעדכון המובנה עדכן לי את האנדרואיד מ 4.1.2 ל 4.2

ההנחה שלי כרגע היא שבעקבות כך ה GAPPS שלי לא תואם ואולי אם אתקין אותם מחדש הבעיה תפתר. מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, עדכון ה GAPPS לגרסה חדשה פתר את הבעיה. פשוט לא ידעתי שהעדכונים האוטומטים יכולים לעדכן מגרסה 4.1 ל 4.2 ורק אחרי ששמתי לב לזה הבנתי מה הבעיה. תודה בכל מקרה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...