עובר למחשב חדש, מעוניין לדעת האם ניתן להציל חלקים מהמחשב הישן - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עובר למחשב חדש, מעוניין לדעת האם ניתן להציל חלקים מהמחשב הישן

ohecht

Recommended Posts

שלום,

לאחר שהספק שלי Earthwatts ea-500 שבק חייו, רצתי ל-KSP וקניתי ספק Seasonic M12II-620W (למזלי הגעתי 2 דק' לפני הסגירה).

כרגע יש לי מארז Sonata Designer 500 ובשביל להחליף ספק צריך לפרק את הלוח אם וגם את קירור המעבד אז מצאתי את עצמי עם מחשב פתוח והספק החדש מונח עליו. נראה לי שאני מעדיף לא להתעסק עם לפרק הכל ואז להרכיב מחדש אז החלטתי להחליף את החלקים הראשיים (בגלל שגם הגיע הזמן להחליף, ה-Q9300 כבר לא סוחב).

אני מתכנן לקנות (ואליהם לשדך את הספק החדש):

i7 3770k

GA-Z77X-D3H

זכרונות 2*8GB

Crucial M4 128GB

Fractal Design R4

אני רוצה להביא מהמחשב הישן שלי:

Geforce 8800GT (עם ה-Accelero S1 המעולה והמאווררים שלו)

2 דיסקים קשיחים אשר נמצאים ב-RAID 1

דיסק קשיח רגיל

מאווררי שאני לא יכול בלעדיהם

המטרה העיקרית של המחשב היא הרצת VM ו-transcoding on the fly בשביל Plex (פרטים: plexapp.com).

מהסיבה הזאת אני רוצה להביא את הכרטיס מסך שכן כל מה שאני צריך הוא שתי יציאות DVI בשביל המסכים שלי (2007FP), אני לא מריץ משחקים בכלל, הדבר הכי מעמיס עליו הוא . האם יש מניעה להעביר אותו? סה"כ אני מאוד מרוצה ממנו.

בנוסף, הייתי רוצה להביא את הדיסקים הקשיחים ב-RAID1 או לפחות אחד מהם ע"מ להעתיק ממנו מידע. כרגע יש לי לוח אם של (P5K-E/WIFI-AP הבזיוני) עם צ'יפ RAID של Jmicron JMB363. אני רק רוצה להעתיק מידע ואז לפרמט אותם שוב לRAID 1 שישמשו לאחסון של דברים חשובים.

אשמח לדעת האם ניתן להעביר אותם. בנוסף, אם יש לכם הערות על הציוד החדש אשמח גם לשמוע.

תודה מראש,

אורן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...