הרכבתי מחשב חדש אך כעת הוא לא עולה כלל. מה הבעיה? - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרכבתי מחשב חדש אך כעת הוא לא עולה כלל. מה הבעיה?

J S Bach

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל העסק הזה בעצם עובד עם HD4870 אבל לא עם 7970. עניין של מתח זה לא, כי 4870 לוקח יותר מ-7970, ועוד בטח שב-IDLE (אפסי).

ככל הנראה יש משהו שמבדיל את שניהם. באיזו צורה אתה מחבר את ה-4870 ובאיזו צורה את ה-7970?

נסה לפרט כמה שרק אפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית המחשב עכשיו במעבדה של TMS, בבדיקה. החיבור של ה-4870 היה של שניים של 6 פינים בעוד שה-7970 עם אחד של 6 ואחד של 8.

אני לא יודע מה עוד אני יכול להעלות שהבדיל בין השניים...

ניסיתי להתקין בלי כל דרייבר על המערכת. לא יצא לי לעדכן ביוס לפני ששלחתי את המחשב. הגרסא של הביוס הייתה מאפריל 12'. יכול להיות שבאמת זו הסיבה? לא קצת מוזר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכול כתוב ב"מפרט מחשב". מעבד 3470 ולוח-אם של ג'גיה בייט דגם B75-D3V. המחשב עובד בלי כרטיס המסך, רק כאשר אני מחבר אותו צצה הבעיה.

הם עשו השוואה בין כרטיסי המסך במצב אידיאלי, לא תחת עומס.

עדכון: בנתיים הם אומרים שהכול בסדר, אבל לא דיברתי עם מי שהרכיב את המחשב, ככה שיכול להיות שהוא כן שינה משהו בביוס או לא יודע מה. אני רק מקווה שלא יקרה שוב שאיכשהו הכול יעבוד אצלם והוא לא יגעו בדבר ואיכשהו אצלי זה שוב לא יעבוד. (ושוב, אני בספק אם זה נבע מהרכבה לא נכונה, כי כשהרכבתי את ה-4870 הוא עבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואכן הבעיה הייתה בכרטיס מסך. מגעים דפוקים. הם בדקו את הכרטיס על לוח-אם ששכב במאוזן ככה שהמשקל של הכרטיס לא עיוות אותו מטה והיום כשבאתי לקחת את החלקים, הוא שיחק טיפה עם הכרטיס ממש לפני שארז אותו וראינו שהחיבורים דפוקים, ככה שהם נאלצו לתת לי כרטיס חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם כרטיסיימסך ארוכים שהם כל כך כבדים בחלק האחורי שלהם שברגע שמחברים אותם על הלוח ומעמידים את המארז , רואים ממש כיפוף בהם , הפטרון שלי הוא חיבור של סטריפ לחלק של הכרטיס ולחלק העליון של פנים המארז לתמיכה , אני יצלם איך אני עשיתי זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעבר היו מייצרים כרטיסים ארוכים באורך סטנדרטי, והם היו נכנסים למסילות מאחורי הפאנל הקדמי לתמיכה. היום אין את זה (למה ?) אבל ניתן לסדר משהוא דומה מפינה מתכתית (מחומרי בניין) ולחבר אותה למקום של ה 3.5 in

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...