קניה קבוצתית של GTX670/HD7970 - הת'רד הרשמי! הסתיימה! - עמוד 6 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית של GTX670/HD7970 - הת'רד הרשמי! הסתיימה!

tmpusr

אנא ציינו איזה כרטיס רכשתם בסופו של דבר.  

1221 הצבעות

1. 1. אנא ציינו איזה כרטיס רכשתם בסופו של דבר.

• GTX670 - כרטיס בודד
    • GTX670 - שני כרטיסים
      0
    • HD7970 - כרטיס בודד
    • HD7970 - שני כרטיסים

Recommended Posts

• תגובות 319
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם המחיר יהיה בסופו של דבר באיזור 1600-1700 אני ממש אשקול את זה ברצינות, אחרי הכל לא כזה קל להוציא

עכשיו כזה סכום במיוחד שכבר יש לך כרטיס וזה כרטיס נוסף למערך CF .

בכל אופן אני מעוניין רק ב-HD7970 ורציתי לדעם אם יהיה אפשרי לפרוש לתשלומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את כל הפרטים תקבלו ברגע שיהיו קונקרטיים וסגורים - אל דאגה.

ומתי זה יקרה?

אגב, קח בחשבון שברגע שהפרטים המלאים יופיעו בפוסט הראשי, כנראה אנשים נוספים יצטרפו למכירה ואז אולי תשיג מחיר נמוך יותר.

אם כבר יש הצעה, כדאי לפרסם אותה כדי למשוך עוד אנשים ולציין שהמחיר יכול לרדת ככל שיצטרפו עוד אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומתי זה יקרה?

אגב, קח בחשבון שברגע שהפרטים המלאים יופיעו בפוסט הראשי, כנראה אנשים נוספים יצטרפו למכירה ואז אולי תשיג מחיר נמוך יותר.

אם כבר יש הצעה, כדאי לפרסם אותה כדי למשוך עוד אנשים ולציין שהמחיר יכול לרדת ככל שיצטרפו עוד אנשים.

נכתב כמה פוסטים למעלה - ביום ראשון או שני.

אני מאוד מקווה שמחר ;D

דרך אגב מה הזמן המשוער שיקח עד שהכרטיסים יגיעו אלינו הביתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tmpuser - אולי כדאי שתציין בפוסט הפותח כי ה-HD7970 חזק יותר, אולי זה יעזור לאנשים לשנות את דעתם....

ראיתי בדיקות על משחקים ונראה שיש משחקים שה670 חזק יותר ויש משחקים שה7970 חזק יותר

אבל נראה שה 7970 חזק על יותר משחקים הבדל של 2.5%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים,

דבר ראשון כבוד גדול למי שהעלה את הרעיון הזה לקניה קבוצתית כי אני בטוח שזה יעזור לכל אחד ואחד פה בכיס כולל אותי כמובן.

דבר שני, הצבעתי עבור 2 7970 אבל אם המחיר יהיה אטרקטיבי מספיק אשמח לרכוש גם שני 670GTX.

הכרטיס הזה (7970) שווה ערך ל-680 GTX אם לא קצת יותר טוב ולכן הוא בעדיפות מבחינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי בדיקות על משחקים ונראה שיש משחקים שה670 חזק יותר ויש משחקים שה7970 חזק יותר

אבל נראה שה 7970 חזק על יותר משחקים הבדל של 2.5%

תתעוררו חברים תתעוררו!!!

http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/57413-amd-12-11-never-settle-driver-performance.html

עם הדרייברים האחרונים ממזמן מזמן אין שום תחרות בין 7970 אפילו ל-680.

http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/57413-amd-12-11-never-settle-driver-performance-5.html

12-11-DRIVERS-38.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...