seasonic sII12 430W מול seasonic eco 500W מבחינת רעש. איך הוא? (יש באנדל מעניין) - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

seasonic sII12 430W מול seasonic eco 500W מבחינת רעש. איך הוא? (יש באנדל מעניין)

surik

Recommended Posts

שלום,

אני בונה מפרט וראיתי באתר של TMS באנדל של Bitfenix Survivor Core + Seasonic ECO 500W

http://www.tms.co.il/product/12099

יכול להיות שאני טועה בפרמטרים שלי, אבל יש לי משיכה למארז הזה, הוא נראה ממש נחמד. ולפי הביקורות ברשת הוא מארז טוב מבחינת רעש ומבחינת .

אבל עם כל הכבוד למארז היפה, שקט יותר חשוב לי, ולכן אני לא בטוח אם עדיף לי לקנות SII 430W בנפרד או את הבאנדל הזה עם הECO 500W.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל ECO הכבלים בלי SLEEVE ה12 וולט בפועל ב 2 מסילות ניפרדות לעומת 1 בפועל ב S212, המאורר ב S212 הוא ball bearing ! אמין ושקט לאורך זמן לעומת מאוורר רגיל (אבל שני הספקים שקטים מאוד יחסית לפחות שהם חדשים)

ל ECO פחות זמן אחריות

ה ECO לא רע ביחס למחירו אבל S212 לפחות רמה אחת מעליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה.

הממ, האם הSLEVE בכבלים כל כך משנה? נראה לי אפשר להוסיף משלך או לקנות אזיקון, לא? (ז"א אם התכוונת לאספקט של זרימת אוויר).

מבחינה של עקביות לאורך זמן זה היבט חשוב שלא חשבתי עליו, אבל נראה לי ב4 שנים לא יהיה כזה שינוי גדול בECO... לא?

אחריות- אולי אני טועה, אבל ראיתי בחיי יותר ממחשב אחד, עם ספקים גנרים וספקי מותג, זכור לי רק מקרה אחד שבו נשרף הספק הגנרי. אחרי 5 שנים.

אז אני לא דואג יותר מדי כאן.

הרעש בעודם חדשים הוא זהה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחריות- אולי אני טועה, אבל ראיתי בחיי יותר ממחשב אחד, עם ספקים גנרים וספקי מותג, זכור לי רק מקרה אחד שבו נשרף הספק הגנרי. אחרי 5 שנים.

אז אני לא דואג יותר מדי כאן.

זה מה שנקרא רולטה רוסית, ספק זה רכיב מסוכן, אחד ג'נרי יכול לעבוד שנים רבות במערכות מוחלשות, אך יכול גם

להתפוצץ בכל שלב שהוא. זה רק עניין של זמן. במקרים קיצוניים גם לגרום לנזק גדול יותר מהרס המערכת.

רמת השקט מהספק גם נובעת מהמערכת שמחוברת אליו, אם תחבר לספק 430W מערכת שדורשת 400W אז הוא

ירעיש יותר ממערכת שדורשת 200W וכך גם השחיקה תהיה מהירה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שנקרא רולטה רוסית, ספק זה רכיב מסוכן, אחד ג'נרי יכול לעבוד שנים רבות במערכות מוחלשות, אך יכול גם

להתפוצץ בכל שלב שהוא. זה רק עניין של זמן. במקרים קיצוניים גם לגרום לנזק גדול יותר מהרס המערכת.

תודה, אני לוקח את זה בחשבון, אבל גם SEASONIC וגם סיכויים-קיימים-אבל-נראה-לי-נמוכים-יותר-מרולטה-רוסית (ובנוסף ספק שרוף צריך לעשות עוד הגרלה שבה נבחר עם הוא יקח איתו חלקים אחרים או לא)... לו זה גנרי לא הייתי מסתכן, אבל כאן אני מוכן לקחת הימור. :P

רמת השקט מהספק גם נובעת מהמערכת שמחוברת אליו, אם תחבר לספק 430W מערכת שדורשת 400W אז הוא

ירעיש יותר ממערכת שדורשת 200W וכך גם השחיקה תהיה מהירה יותר.

כן, זה נכון, הייתי בודק בhttp://www.silentpcreview.com אבל יש שם דגמים בהספקים שונים ולכן אני שואל כאן...

(ECO500W מול SII500W) בעצם, גם מולSII430W....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...