קישור W-LAN לעמדת LAN המבוססת חשמל - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קישור W-LAN לעמדת LAN המבוססת חשמל

Satlan

Recommended Posts

אהלן

מצטער מראש על התיאורים המסובכים.

אחת הרשתות שבניתי לאחרונה מבוססת על ראוטר ראשי, מכשיר repeater נוסף בקומה העליונה שמשתמש ב-WDS, ובנוסף חיבור מהראוטר הראשי ל-LAN מבוסס חשמל שנותן לאיזור אחר מחוץ לבניין (הבניין בחוץ ישן ולא חודרת אליו קליטה)

הבעיה היא שאני לא יכול למתוח כבל LAN רגיל בין הראוטר הראשי לבין הנקודת LAN מבוססת חשמל (התקעים שקרובים לראוטר הראשי אינם מצליחים 'להתקשר' עם התקעים שבבניין בחוץ, ורק תקע במרחק של 4 מטר מהראוטר עובד).

בשביל לחסוך במתיחת כבל של 4 מטר ולסרבל את המשרד, רציתי לדעת האם יש מכשיר שיודע ליצור תקשורת באופן בין הראוטר הראשי ליציאת LAN מבוססת חשמל.

צירפתי תרשים שמצביע על הרכיב שאני מחפש - מכשיר קטן שמתחבר בצד אחד לethernet lan רגיל, ומצד שני משדר לראוטר את התקשורת באופן .

ותודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל REPEATER יוכל לתפקד כאן אלא שהשימוש בו יאט את הרשת לחצי מהמהירות של החיבור האלחוטי. עדיף למתוח כבל - ככה המהירות לא תיפגע וגם אמינות החיבור תהיה טובה יותר. הסבר מפורט יש כאן -- http://www.netcheif.com/Articles/RouterAsAP/RouterAsAP.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה.

ידועים לי החסרונות של שימוש בrepeater (אגב, אפשר לחבר 2 ראוטרים שונים לאותו נתב ב-WDS?). הפתרון הזה אינו פרקטי כאן. אני צריך בסה"כ מכשיר עם פורט אחד של LAN, משהו קטן כזה שרק משדר מה שהוא מקבל מה-LAN לראוטר ולהפך.

וכמובן שעדיף להשתמש בכבל, אך במקרה הנ"ל זה פשוט נוראי. הראוטר והתקעים יושבים בקיר אחד מול השני במרחק 4-5 מטר.

במידה ולא יהיה פתרון אלחוטי פרקטי אני פשוט אמתח כבל בצמוד לקירות (צריך לעבור מסודר מעל המשקופים וכו'), אבל מעדיף לא להגיע לזה.

תודה שוב.

עדכון קל - רעיון לא צפוי אבל כנראה שמצאתי בערך את המכשיר המיועד. זה אמור להיות משהו כזה:

http://homesupport.cisco.com/en-us/support/adapters/WGA600N

בעיקרון זה לחיבור אבל זה מה שאני מחפש. השאלה עכשיו מאיפה משיגים מכשירים כאלה רק קטנים יותר בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המון תודה על העזרה.

היום הרכבתי את העסק ויצא מעולה. הכל עובד פיקס. צירפתי תמונה.

שאלה אחרונה - ישנה אפשרות 'להפוך' בין ה-LAN ל-WLAN במכשיר?

כלומר, שהוא יקבל דרך ה-LAN שלו ויפזר את הרשת אלחוטית?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אפשרות כזו ואני מזכיר זאת בסקירה:

"פונקציונאליות: בניגוד לנקודת גישה אחרות, ה-EW-7438RPn מיועדת לתפקד כ-repeater בלבד - היא אינה יכולה לתפקד כ-bridge, כלומר ככרטיס רשת או כנקודת גישה בחיבור קווי. למרות זאת, אחרי הגדרת נקודת הגישה כ-repeater, ניתן לחבר לכניסת ה-LAN מחשב או SWITCH.".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...