שימוש בספק ישן יכול לסכן את המערכת? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שימוש בספק ישן יכול לסכן את המערכת?

pwntigo

Recommended Posts

יש לי ספק בן כ 6 שנים ANTEC 500W NEO HE

אף פעם לא היו לי בעיות ואני שוקל להעביר אותו למערכת חדשה שאני בונה.

האם יש בעיה להישאר איתו עד שהוא ימות, או שהוא יכול לסכן את הלוח אם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק מתחים אים הם לא חורגים יותר מ 3% אז יש פחות סיכון (זה לא בדיקה מושלמת של אדווה ובדיקה בעומס)גילוי נאות אחד מ 4 המחשבים בבייתי עובד עם ספק בן 5-6 של PC Power & Cooling Silencer 750 Quad והספק נהדר ....

ניראה כי לאחר החלפת סידרת הספקים הישנה של POWER AND COLING שיוצרה על ידי SESONIC התחילה SESONIC לשווק את ה SS-750 JS אשר נימכר בארץ ב 420 ש"ח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PCP היה בזמנו חוד החנית, ספק שהאחריות שלו פגה רק אחרי 5 שנים.

מהוא המפרט של המערכת שאתה בונה? אולי כדאי לשדרג ואולי כדאי להשאיר.

האנטק ניו ספק מצוין. כל עוד הספק לא ג'נרי וזבל הוא בדרך כלל לא גורם לנזקים אלא פשוט לא יחזיק תחת עומס.

לא פעם העמסתי מעבר ליכולות של ספק איכותי שהיה ברשותי ולעולם לא ניגרם לי נזק לאחד הרכיבים.

מצד שני ספק ג'נרי לקח לי 2 קשיחים ולוח למרות שלא היה אפילו שימוש ב30% מההספק המוצהר שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק איכותי. אם הוא מתאים לפי הספק אז הוא מתאים

מדידת מתחים : התוצאה דיי חסרת משמעות

ה 3% הוא ציפיות גבוהות מידי גם מספק חדש. התקן מאפשר עד 5% בכל מסילה וזה הדרישה. יותר מזה, ללוח לא יקרה כלום גם אם המתחים קצת יותר חורגים מזה. במיוחד במסילת 12V שלא הולכת ישר לרכיבים אלא רק למייצבי מתח נוספים / מנוע שמסובב את הדיסק הקשיח / מאווררים יכול להיות 14V ולא יקרה כלום

אדווה (ripple) לא ניתן לראות בתוכנות, לא ב ולא אם מולטימטר. השינויים במתחים שניתן לראות שם לא אומרים על כלום. ניתן לראות ולמדוד אדווה רק על סקופ

ספקים איכותייים הם ספקים איכותיים - בדיוק מה ש Roy.T אומר

ספקים גנריים - יש כמה נדירים שהם נורמליים, הרוב המוחלט הוא אחת מ 2 אפשרויות :

ספק שהולך להתפוצץ בלי שיהיה מחובר למחשב אפילו (רק לחבר חשמל ולחכות)

ספק שיכול להחזיק לא יותר מ 100-150W (כשכתוב עליו 500)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...